Звездни компромати 264 част

  • 75 636
  • 722
# 150
Скрит текст:
Брад и Анджелина  пак  пак  пак  пак  пак  пак  пак - хубава фотосесия на Питър Линдберг
Много красиви снимки, наистина. Лидберг е майстор. Но дори и той не успява да скрие факта, че любовта в тази двойка е доста едностранна. Или по-скоро еднопосочна- Брад обича Анджелина и Анджелина обича Анджелина.
Освен това намирам балетните обувки за акт на безвкусица.

Не мога да категоризирам такива неща като теб  Laughing
Само те си знаят  Peace

Страхотни са Hug

Като нещо е идеално хората не вярваме  Crazy
и си мислим че е поза и т.н.
Е , има идеални и по-добри от нас  Grinning ще ми се да вярвам и дано е така  Peace
Виж целия пост
# 151
А какво да кажем за всички, които си сложиха френския флаг за фон профилната снимка във ФБ, която не е по-различна от тази на Лили Роуз.  ooooh!
 Нагледах се на такива от вчера насам. От екзотичен плаж, ухилени физиономии по софри, дискотеки, бебешки партита, манджички и др. Изключително вулгарно ми се вижда. Да бяха сложили поне една нормална профилна снимка.
+1
Кайли Миноуг доукрасява коледната си елха
https://www.instagram.com/p/-GtHdagfwd/
и преди шоу
https://www.instagram.com/p/-CW57Mgfwm/
Виж целия пост
# 152
Снимки от  концерта на рок-динозаврите в НДК Данчо Караджов няма остаряване!

Люси Лоулесс (Зина от едноименния сериал) - преди и сега

Зен Геснър (The Adventures of Sinbad) - преди и сега    Heart Eyes    на 43 год.

Кевин Сорбо (Hercules: The Legendary Journeys) - преди и сега
Виж целия пост
# 153
Всъщност в текста под снимката Лили Роуз обяснява защо е сложила тази снимка: снимката е направена точно преди да иде на парти. Тръгнала си е по-рано, а приятелите й са още затворени там.
Снимката е пример как животът се променя за секунди...
Виж целия пост
# 154
Всъщност в текста под снимката Лили Роуз обяснява защо е сложила тази снимка: снимката е направена точно преди да иде на парти. Тръгнала си е по-рано, а приятелите й са още затворени там.
Снимката е пример как животът се променя за секунди...
Да, и аз прочетох текста и не ми се стори неадекватна снимката. Точно на място е, но май Мравчето се е ограничила само до снимката.
Виж целия пост
# 155
И аз прочетох защо я е сложила и все пак е неподходяща, според мен.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 156
И аз прочетох защо я е сложила и все пак е неподходяща, според мен.  Rolling Eyes

Според мен също. Типичното Аз, аз, аз.
Виж целия пост
# 157
А какво да кажем за всички, които си сложиха френския флаг за фон профилната снимка във ФБ, която не е по-различна от тази на Лили Роуз.  ooooh!
 Нагледах се на такива от вчера насам. От екзотичен плаж, ухилени физиономии по софри, дискотеки, бебешки партита, манджички и др. Изключително вулгарно ми се вижда. Да бяха сложили поне една нормална профилна снимка.
Абсолютно! Аз и в "Покажи се" като видях трицветна снимка, онемях. Това какво точно изразява, какъв вид съпричастност?
Виж целия пост
# 158
Абе написало детето, че това е отпреди да излезе, ама пак щеше да е добре да беше помислила или попитала, дали е добре да я сложи след всичко случило се. Щото някои неща нямат нужда да бъдат казвани непременно и някои "points" е по-умно да не се правят.
Виж целия пост
# 159
Издребнявате, кой както си иска си показва съпричастността. Разговорът в момента е страшно издребняване. На някои не им пука кое е лицемерно и кое не във вашите очи, нали така  Peace Голям проблем , че за час, ден някой ползвал новата опцията във фб и си сложил върху снимката знамето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
А ако всички си наплескат снимки с траурни физиономии, дали ще се чувствате по-добре? Абсолютно, издребнявате.
Виж целия пост
# 161
Да не ви изпусна
Виж целия пост
# 162
Сладък Аксел на рождения ден на тати Дюамел

Виж целия пост
# 163
 Нещо не си разбрала, Тифани.  Peace
 
Виж целия пост
# 164
В момента във ФБ вървят и разни коментари/обсъждания, статия дори видях как всички с френското знаме на снимката са лицемери и защо не си сложили българското или руското/нигерийското и разни други...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия