Звездни компромати 264 част

  • 75 636
  • 722
# 210
Campi Flegrei, ако всеки започне да охка, а хората сме различни и ни интересуват различни неща, то темата ще умре, защото в един момент всеки пост ще е дразнещ за някого от списващите. Няма как да се съобразяваме с предпочитанията на всеки, затова всичко, което се публикува е надписано и всеки си решава дали да го гледа и коментира  Peace
+1,
затова се старая да се въздържам от споделяне на информацията,
кой не искам да гледам в темата или ме дразни,
просто не отварям снимките/линковете.
Виж целия пост
# 211
А кой точно се интересува от Олеся?  Thinking Как стана известна точно тук. Според мен има освен гадна уста и ужасни свински очи
Виж целия пост
# 212
А кой точно се интересува от Олеся? 
Говорех принципно, не мога да знам във форум с толкова много членове кой от какво се интересува и от какво не. Всеки може да си публикува и коментира каквото пожелае, щом е по правилата на темата. Излишно е това охкане и скастряне, все пак темата не е лично на някого, че да се съобразяваме само с неговото харесване и нехаресване.
Виж целия пост
# 213
Антонио Бандерас в България.
Виж целия пост
# 214
А кой точно се интересува от Олеся?  Thinking Как стана известна точно тук.
Аз също се чудя. Какво прави Олеся, за да е публична личност и да си заслужава коментирането тук.
Не ме дразни госпойцата, просто ми е странно каква й е работата. Ето, наша Николетка е водеща на предаване, не е само разпоретина.  Wink
Виж целия пост
# 215
А кой точно се интересува от Олеся?  Thinking Как стана известна точно тук.
Аз също се чудя. Какво прави Олеся, за да е публична личност и да си заслужава коментирането тук.
Не ме дразни госпойцата, просто ми е странно каква й е работата. Ето, наша Николетка е водеща на предаване, не е само разпоретинаWink

Пу, задавих се hahaha
Виж целия пост
# 216
Разпоретина, ама се изживява като дизайнерка - има някаква модна къща за рокли - http://olesyamalinskaya.com/
На мен ми е интересна Blush За разлика от някои други хора, които се споменават тук. Но просто не отварям линковете Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Ернестина Шинова с дъщеря си Йоанна Слабакова в " Комбина" http://vbox7.com/play:31f0b5eec8 .  Харесва ми естествеността в поведението на Ернестина.
Жалко,че детенцето не се е метнало на нея , разкошна е ,като черти и излъчване ( с грим още повече )  .  Когато Йоанна говори има един такъв маниер с устата,особен, много ми напомня на устата и маниера на Пламена Петрова ( от Мюзик Айдъл, Биг брадър ол старс и видна фолк певица  Laughing ) .
Виж целия пост
# 218
Аз Ернестина с прическа не съм я виждала...все чорлава Thinking
Виж целия пост
# 219
Това Андрейка ли е дето моделства на сайта на Олеся? Crazy
Виж целия пост
# 220
Чаровна и красива жена,а толкова неподдържана.
Виж целия пост
# 221
Това Андрейка ли е дето моделства на сайта на Олеся? Crazy
Според мен не е.
Ернестина е хубава жена, но ми изглежда малко нечистоплътна. Като Андрей. И двамата са ми симпатични, но са доста засечени.
Виж целия пост
# 222
Това Андрейка ли е дето моделства на сайта на Олеся? Crazy
Даша някаква си
Виж целия пост
# 223
Въпросът ми беше риторичен. Тя е. Wink
Виж целия пост
# 224
И според мен това не е Андреа . Променена е с фотошоп яко , ако е тя .

Адена,засечени ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия