Звездни компромати 264 част

  • 75 636
  • 722
# 180
Ама моля ви се, и ние като журналистите (колеги натъртено) завиждаме, че не седи вкъщи да плаче и да се депресира, а излиза насам натам. Затова колегите да оставяли по 2 страници за нея, да имало какво да пишат.
И за първи път като простосмъртна беше с рокля, която е носила преди, цветна не от последната колекция на ФП.
Виж целия пост
# 181
Анджелина Джоли: Секс сцените с Брад са най-странното нещо, което сме снимали
Виж целия пост
# 182

Ама, защо не ми се обади, Анджи?! Щях да зарежа всичко и да долетя да я отменя в тези трудни и странни сцени.
Виж целия пост
# 183
Е,после как ще прави изказвания, в които иска да покаже колко са си близки с Брад ?  Laughing
Виж целия пост
# 184
Много се активизираха БрадПитови тия дни ,  фотосесия след фотосесия -
излиза общия им филм , тя е режисьор , отзивите са много лоши , странно -
предният й реж. филм бе добре приет


Lady   Гага- изглежда 15 години по-възрастна така облечена и с тази прическа

Адел
Мадона пак 2 3
Виж целия пост
# 185
Лоша визия на Ива Екимова

http://prikachi.com/images.php?images/574/8466574R.jpg
Виж целия пост
# 186
Много се активизираха БрадПитови тия дни ,  фотосесия след фотосесия -
излиза общия им филм , тя е режисьор , отзивите са много лоши , странно -
предният й реж. филм бе добре приет
Предният и филм беше на тематика, която винаги се приема добре.
Виж целия пост
# 187
За първи път попадам на снимка,на която Анджелина не ми харесва в лице  Rolling Eyes Може да е мимика,някаква зрителна измама,но все пак не ми се беше случвало .

Виж целия пост
# 188
Брад и Анджелина  пак  пак  пак  пак  пак  пак  пак - хубава фотосесия на Питър Линдберг
Много красиви снимки, наистина. Лидберг е майстор. Но дори и той не успява да скрие факта, че любовта в тази двойка е доста едностранна. Или по-скоро еднопосочна- Брад обича Анджелина и Анджелина обича Анджелина.
Освен това намирам балетните обувки за акт на безвкусица.
Дори след толкова години изобщо не мога да ги възприема като двойка.
Много повече бих се радвала на едно такова развитие.
Анистън изобщо не я слагам в сметката, изобщо не разбрах кога се загаджиха, че и разделиха.
Виж целия пост
# 189

Тежко приема раздялата Tired Rolling Eyes
Виж целия пост
# 190
Тази Ива никога не ми е била красавица...А като говори е супер дразнеща!
Виж целия пост
# 191
На тази снимка Есмер не прилича на нищо, много грозна....

Май просто е без грим. Mr. Green
Виж целия пост
# 192
Само светещи зъби виждам на тази снимка  Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Мария
Виж целия пост
# 194
какво си показва Thinking епилираните мишници Mr. Green грозна снимка,как може да си ги пускат такива,също и на Ива ,много е зле....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия