
в понеделник иначе ще продължа с въвеждането на месото ще дам заешко месо на Плазмон
Благодаря за мнението ти!



Бързо да се оправяте!Какво правите за повишаване хемоглобина на беба?


За банана забравих че се дава само суров, то след термична не си го представям. Но авокадото като нищо бих дала след термична обработка. С него нямам опит, защото на голямата не съм давала въобще. То не помня дали преди 9-10 години е имало така, както сега. А от къде го купуваш - конкретно място или на случаен принцип? Питам, защото се старая да давам домашни зеленчуци или такива, за които знам как са отглеждани. Скоро и това ще ми мине, де

Мисля круша да сам на пара, че е един странен сорт по- твърдички и не виждам как ще ги пасирам смислено. Иначе и аз скоро смятам авокадо да включа, стига да намеря хубаво, че то са едни имам чувството набрани още на семка от дървото
Препоръчани теми