
че като усети,че може и без тях да се спи...ние с ММ сме нащрек,постояно дебнем дали не увърта крачето. Даже сме прекалено подозрително. Февруари сме пак на преглед. Поръчахме си пак обувки-800лв и дойдоха от Англия за 20 часа от момента на поръчване... аз до провинцията по-бавно изпращам пратка 


Сигурно е временно. Ще прояде, няма къде да ходи 
Посмях се на премеждията с аптеките
Така си е, в чужбина понякога по-сложно се оказва за някои неща, които в България ги считаме за даденост 
Съвсем образно си я представих как си стиска шоколадчето 

на всички и ще порадвайте на прекрасния ден днес! 
.
Междувременно давай кърма колкото можеш и останалото зеленчуци и плодове от първите които си въвела и знаеш със сигурност че не дразнят коремчето.След следващият пълен памперс вече ще видиш как ще процедираш за напред.Поне аз така бих направила.Успех и дано нищо му няма на мъничето

Дерматологът каза, че кожичката на беба била много светличка и вероятно ще е проблемна. Каза да не мажем с нищо за момента, защото Сиси е много мъничка, а и пъпчиците са до самите очички
След 2 седмици пак ще отидем да ни види. Надява се обривът да отмине от само себе си.
Препоръчани теми