произход на име

  • 8 351
  • 19
# 15
И аз познавам възрастна амренка с това име. Наистина се среща сред българите с арменски произход. Въпреки това името не е арменско. Харесва ми много, нежно е.
Виж целия пост
# 16
Здравейтее  Hug Мами златнии,моля ви кажете мии Денимир турско име ли е? Момента наближава,а ние все още не сме избрали име зза нашето бебче.. а таткото много иска така да се казва,ноо  мои приятели като чуха за това име иии направо щяха да ме изядът.. било турско,а в интернет се ровичках много ии никъде не пише,че произлиза от там ..  newsm78
Виж целия пост
# 17
Може би го свързват с Денис, което пък много българи свързват с турско име.
Денимир ми е доста измислено, от никъде не произлиза според мен.
Виж целия пост
# 18
Не ми бие на турско въобще. По-скоро на руско.. Денислав и Денимир са ми еднакви и са си с типично славянско звучене.
Ако поназнайваш руски, в този сайт има малко информация за името - http://po-imeni.ru/denimir/
Само че, ако ти самата се колебаеш и не ти харесва чак толкова, обсъдете и други имена, важно е заедно да го изберете. Успех Simple Smile
А турското е Денис/Дениз , което значи море, но в Денимир корена го няма, съответно нямат общо Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Демир е турско, бг аналог е Желязко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия