Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 34!

  • 64 193
  • 750
# 105

Вчера се роди моето бебче с план.секцио. после ще пиша подробности.
Честито мила olive 19 ,да ти е живо и здраво бебче само радости да ти носи!!!!
Виж целия пост
# 106
Добре дошло на малкото Оливче! Да е живо и здраво и да радва мама и тате!
Виж целия пост
# 107
Олив честито,  много,много здраве за цялото семейство и много щастие да ви носи малкото същество Simple Smile
Виж целия пост
# 108
честито на мама Олив бързо вьзтановяване и кротко бебче.
Виж целия пост
# 109
Олив, Честито! Да сте живи и здрави, всички в семейството  bouquet
Виж целия пост
# 110
Честото Олив! Надявам се всичко е наред!

Жоцка ти как си? Коя седмица стана?
Виж целия пост
# 111
Честито и от мен на мама Олив Simple Smile много здраве и усмивки за бебчо и за всички около него Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Благодаря на всички за пожеланията!  Hug В момента и двете с бебка сме добре. Лекарите казват, че въпреки, че е родена в 37 гс и няколко дни, тя си е зряла. Аз се възстановявам от секциото-първият ден на операцията хич не беше приятен. На втория ме раздвижиха и махнаха катетъра. От третия ден се опитвам да държа бебка на гърда, но все още нямам кърма. А тя пък е доста сънлива и хич не си дава зор. Да видим как ще се справим с кърменето. Имам желание, но дали ще успея.
На всички лежащи майки искам да пожелая кураж и спокойствие. С повече търпение и малко саможертва Wink,  накрая бебешкия подарък се получава baby_neutral. Лежането си заслужава и както някой беше писал-прави чудеса. Успех на всички!
Виж целия пост
# 113
Честото Олив! Надявам се всичко е наред!

Жоцка ти как си? Коя седмица стана?
аз съм в 19 г.с имам болки и си лежа повечко сега от няколко дни са ми излезли лишеи по ореолите на гърдите някоя от вас имала ли е и с какво се мажете пробвах с крем не става
Виж целия пост
# 114
Честото Олив! Надявам се всичко е наред!

Жоцка ти как си? Коя седмица стана?
аз съм в 19 г.с имам болки и си лежа повечко сега от няколко дни са ми излезли лишеи по ореолите на гърдите някоя от вас имала ли е и с какво се мажете пробвах с крем не става

Супер, бързо да минават седмичките. Що не идеш на кожен?
Виж целия пост
# 115
Благодаря Маце ще отида но нещо мн ми се насъбра напоследък ендокринолог,консултация сега фетална и т.н но ако не отшуми ще се ходи сега мажа със судо крем пък да видим.
Виж целия пост
# 116
Судото исушава кожата, не знам дали е най-подходящо
Виж целия пост
# 117
Честито бебе, Олив! Пожелавам ти бебешките вълнения много скоро да заличат спомена за голямото лежане Simple Smile Успех с кърменето!
Виж целия пост
# 118
Как сте, момичета? Никой не пише  Rolling Eyes Олив сигурно е погълната от бебо  Heart Eyes
Да няма и други нови мами?
Аз чакам секцио на 16.12. Казаха ми да спирам от днес фраксипарина ? Мислех си, че трябва да е по схема, а не изведнъж... Някой да има опит?
Виж целия пост
# 119
Казаха ми да спирам от днес фраксипарина ? Мислех си, че трябва да е по схема, а не изведнъж... Някой да има опит?
Не, не мисля. Винаги съм го спирала отведнъж...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия