Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 34!

  • 64 193
  • 750
# 735
Мохини права си, но аз като кажа дъъълга разходка разбирай да сляза пред блока за 30 мин и то заради детето и общо взето седя на пейката. Ама май имам склонност да преувеличавам за разходките.
Аз какво да ви кажа, с детето сутринта постъпихме в болница. Направи ларингитен спаазъм. Абе както се казва по нашия край ден да не е без ядове
Мале мила... бързо оздравяване и да си се прибере те в къщи.
Виж целия пост
# 736
Аз си сложих 4 инжекции Флостерон по една на 12 часа (снощи ми беше последната) в 28г.с. съм, не съм била в болница аз сама си ги поставих, но сега пък друго ме мъчи, че от тях се вдига захарта (аз я вдигнах, а съм с гестационен диабет) и може да вдигнат кръвното.Някаде бях чела тук във форума, че на повечето мами им прави впечатление, че бебето става по-мудно ми май и на мен така ми се струва.
Може би заради това иска да съм под наблюдение моята лекарка. Дано всичко мине без проблеми.  Praynig
Виж целия пост
# 737
Катиту как си какво става с теб?
Как сте всички?
Виж целия пост
# 738
Катиту как си какво става с теб?
Как сте всички?
Аз съм добре, надявам се и всички да са така  Hug
Виж целия пост
# 739
Сложи ли инжекциите? Коя седмица си?
Виж целия пост
# 740
Сложи ли инжекциите? Коя седмица си?
Сега съм 24гс, към 28гс ще ги слагам , пада се средата на май. Имам чувството , 9тия месец е безкрайно далече  #Crazy
Виж целия пост
# 741
Дааа и на мен така ми се струва.Аз да се похваля днес бях на ЖК шийката ми е добре за сега.Каза ми, че не е мека и центрирана, няма разкритие и ще издържи.Камък ми падна от сърцето.Това не означава, че може да вдигам тежести и да обърна къщата де  Grinning
Виж целия пост
# 742
 tezoroico ти в коя седмица си ?
Виж целия пост
# 743
tezoroico ти в коя седмица си ?
29г.с.
Виж целия пост
# 744
Здравейте! И аз се включвам към лежащите мами. Лежа от 3 седмици, в понеделник влезнах в 31г.с.( 8 месец). Бях на последна ФМ при Чачева и последно да видим шийката и се оказа дълга 5 ММ. Приеха ме 3 дни пътека по спешност, вляха ми милион системи и хапове, сега съм добре, вкъщи лежаща до края. Simple Smile пожелавам успех, силна воля и много вяра на всички мами, че ще успеем да износим бебоците до края Wink
Виж целия пост
# 745
Здравейте! И аз се включвам към лежащите мами. Лежа от 3 седмици, в понеделник влезнах в 31г.с.( 8 месец). Бях на последна ФМ при Чачева и последно да видим шийката и се оказа дълга 5 ММ. Приеха ме 3 дни пътека по спешност, вляха ми милион системи и хапове, сега съм добре, вкъщи лежаща до края. Simple Smile пожелавам успех, силна воля и много вяра на всички мами, че ще успеем да износим бебоците до края Wink
Добре дошла!Спокойствие и мнооого лежане и нещата ще се наредят  Hug
Виж целия пост
# 746
А да ви попитам, понеже дремнах около час и като се събудих ме дърпа нещо долу.  Нямам представа дали са контракции, но не ми е комфортно.Знам какво представляват и дори и да имам сега не ги усещам. Това ми е втора бременност, от първата имам 7 годишно момченце и имах доста контракции, които усещах. Но сега си нямам идея. Иначе бебчо е активен и ритка доста. Wink Пия но шпа 3х1, утрогестан през устата 3х2 и магнерот 3х1. Мога ли да пия още едно ношпа при такава ситуация?!
Виж целия пост
# 747
Момичета стигнахме стр 50, има ли някоя която може да пусне нова. Аз нямам възможност, защото съм през тела.
Аз си лежа, корема ме боли, но много ми дойде тези дни. В петък детето ми се задуши, айде в болница, тъкмо ни изписаха и от вчера температура и ужасна кашлица. Гледам да лежа през повечето време, но самото напрежение ми идва в повече.
Виж целия пост
# 748
Ще направя нова тема.
Виж целия пост
# 749
Супер  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия