Каква трябва да бъде жената според мъжа?

  • 25 641
  • 492
# 225
Аз ще говоря само от свое име.
Когато отговорихме в темата започнахте да негодувате. Не е язвително казаното. Просто се разминава от вашата представа.  Важно е за нас външния вид на  жената. Набийте си го в главите добре. Моята представа е същата - външният вид на мъжа за мен е много важен. Не е нужно да си го набивам в главата, защото е съвсем разбираемо условие. Мъж, с недостатъчно поддържан вид, не искам. Бих изтърпял една проста приятелка, но не и грозна. Дори за еднократна употреба не бих изтърпяла прост мъж. С ръка на сърцето го признавам. Ще се хвана ли с просто момиче за гадже? Не. Тогава ще търся баланс от това, което лично ми харесва и личните възможности, качества, умения, социален статус. Съгласна съм за баланса. Знаете ли защо толкова много богати хора имат красиви жени, защото им предават трофеен, завършен вид на имиджа. "Чалгаджии" с пари. Те не са критерий.
Тука модераторите почнаха на ЛС да ми пращат картични за изказа. Ще се съобразя от уважение, че съм на чуждно място и към жената, че подхожда с  такт.
Понеже съм виждал снимките на старите и родителите, дядовците и бащите са си вземали прилични невести. Освен това пипкави! Да не би да споменаваш "пипкава" като положителна черта?!? Флюрците с многото претенции също си имат влак с пътници. Обикновено това са въпросните "чалгаджии". После като останат незадомени след някой друга година да няма изненадани що така. Нали знаеш - По-добре сама, отколкото зле придружена.
Подхвърлих им на някои колеги този въпрос за жената. Стигнахме до единодушно мнение, че ЖЕНАТА трябва ДА СЕ ДЪРЖИ КАТО ЖЕНА. Типичните занимания за нея да си ги върши, Аз типичните занимания за мен съм ги определила и ги върша. Кой определя кои са типичните занимания за другите жени? както ние правим или поне част от нас, защото като чета си имате някои у вас машни за л. Да кара мъжа да се чувства мъж. Ако мъжът е слаб и себеусещането му зависи от външен фактор, проблемът си е негов. Мен ме е страх от слаби хора и ги избягвам, доколкото мога. Много ли е трудно да го помолиш, да ти отвори кенчето със студен чай? С такива похвати повишавам самочувствието на 4-годишния си син.  Wink Както правим комплименти, за да се чувствате жена, така и ние имаме нужда от хватки да се почувстваме добре. В момента мъжът ми не харесва нито формата на косата ми, нито цвета ѝ. Ще продължа да бъда с този външен вид, докато не ми омръзне, защото се чувствам добре с него и не ми е нужен комплимент, за да се чувствам така. Само пример. Трето, мое лично мнение, женското тяло да бъде приятно за целуване, оглеждане, движението в пространството, да създава усещане за желание към единство. С дрехи и без дрехи да буди в мен желание за похот. Като усетя уханието й да искам, да я простна в леглото като за последно. Може ли да се обясни с думи на другия пол? Не, не може. Трябва да се изживее и наслади на него! Не ме упреквайте, че не казвам нищо друго освен сини очи и черна коса. Разбирам го. Същото се отнася и за немалко жени. Аз бих сменила сините очи със зелени, де.
Скрит текст:
Campri Flegrei изопачаваш ни думите. Когато имаш несъласение с нещо конкретно просто го цитирай/кажи. Както мъжа въздейства в/у една жена във връзка, така и тя прави същото в/у него. Въпроса е, ако има проблеми да й се помогне, да ги превъзмогне. Наистина не четем мисли!
Какво викате за 21век? Хилядолетия мъжа е управлявал, а жената следвала. Ако сте попаднали на машни за л*, търтеи, мамини синченца и пр. проблема е във вашия телевизор.
Личните качества се шлифоват с достатъчно внимание, търпение, практика, четене. Никой не се е родил с определени умения. Просто са развити. Това важи за двата пола. Първото нещо за което се сещам е харизмата на Кенеди и Маргарет Тачър. Напоритостта на Елизабет I и далновидността на Уинстън Чърчил.
Виж целия пост
# 226
 newsm10
Слава богу, мнението на мъже, избиващи комплекси в женски форум, не ми е важно.
Виж целия пост
# 227
Е да, то  мъже, дето пишат текст на ниво не особено буден седмокласник, е нормално да ги интересува предимно и само външния вид, не те виним.
А Moonraker говори, че външния вид е важен, а не само външния вид е най-важен, но веднага реши да му извъртиш думите.

Да бе, разбрах - важното е да си нефелна, чакаща на мъжа си и красотна трофейна женичка, но все пак не фльорца, която следва да се напътства, да й се помага и да се насочва от големия водещ алфа мъжкар, който не може да напише грамотно среднодълга дума на собствения си език, понеже основната му работа е да убие мамута и да го завлече в пещерата. Peace
По същата логика, какви заключения да си извадим мъжете от двете съседни женски теми, едната:"любов или пари", другата:"кариера или семейство", какво ли питам и отговор не чакам..........
 Моонрак се опитва да каже, ако правилно го чета разбира се,  че жената трябва на първо място да бъде жена - женствена, красива и да остави мъжа да я "глези", като в същото време е пазителка на семейния уют и не нямам предвид слугиня. Това е неговото виждане за нещата и не виждам нищо лошо всеки да има собствена позиция. Това, че някои от вас не им харесва си е ваш проблем.
Аз например не понасям кариеристки и феминистки, страшно противни са ми като разбиране за живот, може би защото съм имал такава за гадже съм се отвратил, не знам, но е факт че не ги понасям. Ха убийте ме ако щете.
Виж целия пост
# 228
Слава богу, мнението на мъже, избиващи комплекси в женски форум, не ми е важно.
Слава богу, че не ми пука за мнението на никого, освен на тези живеещи под покрива ми, данък обществено мнение не плащам от години  ooooh!
Виж целия пост
# 229
Слава богу, мнението на мъже, избиващи комплекси в женски форум, не ми е важно.
Слава богу, че не ми пука за мнението на никого, освен на тези живеещи под покрива ми, данък обществено мнение не плащам от години  ooooh!
Още един осовободено мислеш човек, който трябва да бъде уважаван.
Виж целия пост
# 230
Чудесно, може да се взимате вече, мисля че имаше тема за еднополови бракове в дания някъде наоколо. Joy
Виж целия пост
# 231
Слава богу, мнението на мъже, избиващи комплекси в женски форум, не ми е важно.
Слава богу, че не ми пука за мнението на никого, освен на тези живеещи под покрива ми, данък обществено мнение не плащам от години  ooooh!

И аз това казвам, но се пробвай да го обясниш на колегите на Moonraker.
Виж целия пост
# 232
Чудесно, може да се взимате вече, мисля че имаше тема за еднополови бракове в дания някъде наоколо. Joy
Не завиждай сега, няма нужда  hahaha
Виж целия пост
# 233
Слава богу, мнението на мъже, избиващи комплекси в женски форум, не ми е важно.
Слава богу, че не ми пука за мнението на никого, освен на тези живеещи под покрива ми, данък обществено мнение не плащам от години  ooooh!

И аз това казвам, но се пробвай да го обясниш на колегите на Moonraker.
Аз между вас(спора ви) няма да заставам  Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Fire_life е добре дошъл у моя дом. Живея в къща и имам стая с мъжки забавления. Ако искаме ще се вземем. Никакво намерение да давам обяснения нямам.
Ами той баланса трудно се напипва, казвам ти го от опита на разведена жена с дете. Първата година на рождения ден на детето например, бяхме заедно - което беше колкото да разберем, че не става така тая работа. Излизали сме във всякакви конфигурации - с неговата приятелка, с моя мъж ... ми не, не става.
Сега имаме изключително здравословни липсващи отношения  Laughing (тоест, нито си комуникираме, нито се караме, всеки си живее живота) - но докато стигнем до този баланс сме минавали през всякакви отношения.
Важното е, че се обичате и се разбирате с мъжа ти.
Потребителя с ник "Бърди" да ме коментира, че съм избивал комплекси в женски форум??? Разбираш й на социалната динамика. Личи си. Разкажи за себе си повече, ако обичаш, за да не съм в позиция един ден без жена и дете.
Виж целия пост
# 235
Нещо последния коментар не го разбрах.
Ама това е защото не съм с черна коса и сини очи, така че не ти трябва да си имаш работа с мен.
Сладурче.
Виж целия пост
# 236
Имаше един цитат, не знам кой го беше казал.
Но. ..
Една жена никога няма да се омъжи за мъж, само заради хубавите му крака.
Виж целия пост
# 237
Има една подробност: жената трябва да е относително по-женствена от мъжа. Значи, аз съм непоправима мъжкарана, че и с тенденции да съм кариеристка(като се открие празна лента и мога да дам газ), на моменти гледам лошо. Поставена до мъжа си обаче приличам на нежно момиче, и това е заради факта, че той пък е огромно чудовище и е още по-кариерист от мен и гледа по-лошо.

Обаче ако се хвана с неинициативен хипстър с тънки крачета и ръст 170, като нищо ще ми е трудно до него да изглеждам слаба и женствена...
Виж целия пост
# 238
Има една подробност: жената трябва да е относително по-женствена от мъжа. Значи, аз съм непоправима мъжкарана, че и с тенденции да съм кариеристка(като се открие празна лента и мога да дам газ), на моменти гледам лошо. Поставена до мъжа си обаче приличам на нежно момиче, и това е заради факта, че той пък е огромно чудовище и е още по-кариерист от мен и гледа по-лошо.

Обаче ако се хвана с неинициативен хипстър с тънки крачета и ръст 170, като нищо ще ми е трудно до него да изглеждам слаба и женствена...

Тук ще се съглася.  bouquet
Виж целия пост
# 239
Бре, доживях да бъда напълно съгласна с Мамасита  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия