Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 44

  • 54 571
  • 748
# 405
С кабел обикновено стига интернетът до дома и чак после WIFI рутерът го праща до всички устройства, в големите градове този кабел е обикновено оптичен с много висок капацитет (аз в момента съм в офиса, ние като  IT фирма сме винаги с много висок гарантират интернет капацитет и пак ми се зареди бавничко, затова при по-слаба интернет връзка си мисля, че би следвало да се позаспи).

Аз вече си имам дефиниция за ковачевия апартамент: "воайорски" (фройдисткия анализ ще пропусна).
Виж целия пост
# 406
Стефчо, гадно Hug
Ще трябва да измислите как да излезете от ситуацията.
...
Аз имам идея: няколко камиона хубава хумусна пръст и повдигане на нивотото на двора (след края на строежа на къщата така или иначе ще се наложи).

Да,но като се наложи пръст как ще се избавят от влагата? Може би има някакъв дренаж около къщатата?
Виж целия пост
# 407
леле, доста яхнали метлите има.
Апартамента на Съпружка е ок, но определено Ема внесе дух в него...иначе беше безцветен, с нищо неразличаващ се. И преди някой да е скочил, мнението ми е лично и никой не карам да се съгласява с него.А за обидата, и аз не видях обида...а Съпружка се обижда точно като децата (нищо лично, но си е така)

Цоне, поздравления за чесъна, ама доста е хилав...дано с орхидеите имаш повече успех. И ги пази от котарака.

Афиши от филми нямам, но детето ме обзаведе с доста плакати от един книжен клуб, че и държи той да избира къде да ги слагаме....довечера ако не забравя ще ги фотна...отворена съм за всякакво оплюване, а и без това ще отида на почивка, така че ще можете да се вихрите
Виж целия пост
# 408
Всеки новорусский би му завидял за евроремонта. Би добавил обаче още знатничко и повече рококо детайли. Да се вижда, че е боХато.

Шарки, и аз ползвам облагите да имам IT у дома. Втория път тръгна видеото, явно е имало някакви смущения по трасето.
Виж целия пост
# 409
Акцент в речта му усети ли?
Виж целия пост
# 410
Като каза "смущения":  вие по морето как преживяхте ураганния вятър през уикенда? Ние се отървахме само с кратковременно спиране на тока вчера вечерта.

https://www.facebook.com/1035wimz/photos/a.180388971978038.49555 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 411
Има, да, но така говорят и хора, дълго живели в Русия. Може да е учил там, да работи повече там. Стилът му е наистина новоруски.
Не разбрах много защо трябваше да бута стени, като спалнята пак си стига до бившата стена и от леглото до телевизора има метър разстояние. Само за да е в едно помещение с ваната и гардероба?
Виж целия пост
# 412
Апартаментът не е средностатистически, но кусури винаги ще намерите - аз няма да се хабя  Simple Smile А акцент леко се усеща, но може ако не е обърнато внимание и да не се долови.
Sharky ,

Много моля да не вкарваме децата в спора, в тази тема сме поне три съфорумки с фертилни неволи и безброй опити инвитро (няма да посочвам сумата на общия ни брой опити, че ще ви се завие главата)

Това няма нищо общо във вложения от мен смисъл в поста ми.

Богиня, нищо подобно. Записвам си подобни бисери и са ми подръка.
Виж целия пост
# 413
Усеща се нещо странно в речта наистина. Окачените таванчета и лед осветлението цепят мрака.

Ураганът вчера за малко да ме отнесе, но ми се размина, понеже носех онова зелено нещо с бодличките, плюс теменужките. Те ме заземиха. Но в града е имало поражения - отнесени остъклени тераси, счупени клони... гадничко си беше.
Виж целия пост
# 414
Като каза "смущения":  вие по морето как преживяхте ураганния вятър през уикенда? Ние се отървахме само с кратковременно спиране на тока вчера вечерта.
При нас още гасне. 20 минути от всеки час съм аут.
Щети особени няма, освен няколко летящи, но оцелели шезлонга и една керемида от покрива, която се заби на метър от драгоценния.

Абе как ги ползвате тези, големите буркани? Твърде тясно им е гърлото за ваза, за не искам просто да ми събира прах в един ъгъл. Против прахосъбирачките съм, в тоя ред на мисли, уважавам идеята за чесън на Цона  Grinning
Виж целия пост
# 415
Асос, много ефектно стоят клонки или единично цвете в такава ваза. Не ги подценявай. А и са красиви сами по себе си.
Виж целия пост
# 416
Стефчо, гадно Hug
Ще трябва да измислите как да излезете от ситуацията.
...
Аз имам идея: няколко камиона хубава хумусна пръст и повдигане на нивотото на двора (след края на строежа на къщата така или иначе ще се наложи).

Да,но като се наложи пръст как ще се избавят от влагата? Може би има някакъв дренаж около къщатата?

най-безболезнено ще минат ако направят само част от двора повдигната , както казах няколко страници по назад . Няма нужда да се носят отнякъде камиони с почва за да се направи - все пак са имали изкопни работи за фундирането и ако почвата е ок става и за обратен насип който да бъде трамбован . За да се избегне влагата под него се прави чакълена възглавница и проблема се решава .

Спалнята на тва хюмне грам не ми хареса ...
Виж целия пост
# 417
Като каза "смущения":  вие по морето как преживяхте ураганния вятър през уикенда? Ние се отървахме само с кратковременно спиране на тока вчера вечерта.
Ние бяхме на плажа и целите бяхме в пясък, и камерата ми и тя, и обектива ми златен, чистих го с прахосмукачката после, скърцаха ни зъбите часове наред ..Но пък печеше слънце, топло, лебеди, чайки, децата се гониха, мятаха камъчета, смутиха птиците и си намокриха краката...

Ох, хора ...дайте да върнем пак стария тон на темата, аз съм(бях) също една много обидчива форумка, някои ме знаят от моминските ми дни, преди да стана майка, как паля и се обяснявам, но не води до никаква полза това...

Ходих да чета и аз тая тема 10, и честно казано се шашнах много ...Не от признания разни, ами че и моите деца са в една обща стая, пък ще се наложи да им търсим повече място ...

И щото на ММ му е влязла една муха, иска да се местим в Аспарухово, на по-широко .... Crossing Arms
Не излизам аз от Аквариума, никога не съм се чувствала добре, като сме ходили в Аспр. и всеки път бързам да минем моста обратно ...брррр

Пък и съм градски тип, и искам всичко да ми е на близо, сега съм си направила идеално трасе: Аквариум-училище-детска градина-педиатър-морска градина ...

Виж целия пост
# 418
(хора, голям проблем имам с пълният и не пълният член, извинете ме)
Не е тук мястото, ама си ми толкова симпатична Hug, а пък и нали вече сме си като семейство в темата Simple Smile та искам да ти подскажа едно изключително лесно правило.
Когато се чудиш пълен или не пълен член, пробваш да заместиш думата с ТОЙ или НЕГО.
Ако е ТОЙ, значи с пълен член.
Ако е НЕГО, значи кратък член.
В твоето изречение трябва да бъде кратък членЪТ (ТОЙ).
...имаш проблем с НЕГО, с пълниЯ и не пълниЯ член.


Виж целия пост
# 419
Докато ровех интериорните блогове преди време, попаднах на един ресторант правен от Алекс Ковачев. Харесва ми на снимки.
Наричали ураганите (породени от антицилкони) с женски имена, защото
Скрит текст:
всичко започвало с леко подухване, а на края си тръгвали с къщата, колата и цялата ти покъщнина! Joy
Госпожице, в другата посока, към нас с Лейди се ориентирайте. Да си правим комшилък.

И аз си помислих това за повдигане на нивото с пръст у Стефчо, но колко кубика пръст трябва да се докарат там! И само транспорта им колко струва!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия