Професионални серии за коса - тема 89

  • 50 326
  • 731
# 705
Аз имам писах във ФБ, веднага ми отговориха и след 5 минути ми пристигна и имейла.  Grinning

При мен с цените на продуктите, които купих не е имало проблем или вариране.

Виж целия пост
# 706
Пуснах от Арлен, като отворя рибата и другата ще финализирМ.
Взех Витал нутришън шампоан и маска, ЛабелМ дълбокопочистващият, Биосилк  шампоан обем за мама, и на Perma кремът за къдрици и термо крем (по 6лв. тях)  Mr. Green
Виж целия пост
# 707
От физическата риба си взех, каквото планирах, защото днес имах работа в центъра. Но беше голяма тъпотия - бяхме няколко девойки, които чакахме да се натуткат и да отворят, моля ви се!  Много нелепо се чувстваш в такъв момент  Twisted Evil

В Алрен са свършили Алтерните, които бях нацелила там и сега се мъча с финализиране на поръчка в рибата. Голямо чакане, голямо чудо!

И обещав-обещав в следващите 6 месеца няма да купя нищичко! Само бои за коса, де... Но ще ви чета - ей така за радост и разкош Simple Smile
Виж целия пост
# 708
Аз нямах нерви да чакам да се изцикли сайта и си дадох поръчката по телефона. Само се надявам всичко да пристигне и да не стане някаква грешка. Ох, добре че в амазона и ибея нищо не ми е харесало, та съвестта ми не е толкова гузна, но мислех да скокна до мола, че днес съм в отпуск, обаче минах преди малко по Цариградско. Хора, лудост пълна! Колите са в локалното и не могат да влязат,  а е работен ден!
Виж целия пост
# 709
Тази година има хубави намаления в Арлен.Рибата колкото пъти се пробвам все не ми отваря.Имам доста неща и смятам да се въздържа от всякакви покупки.
Виж целия пост
# 710
Аз нямах нерви да чакам да се изцикли сайта и си дадох поръчката по телефона. Само се надявам всичко да пристигне и да не стане някаква грешка. Ох, добре че в амазона и ибея нищо не ми е харесало, та съвестта ми не е толкова гузна, но мислех да скокна до мола, че днес съм в отпуск, обаче минах преди малко по Цариградско. Хора, лудост пълна! Колите са в локалното и не могат да влязат,  а е работен ден!

На кой телефон звънна? На мен Рибата  от 40 минути не може да ми финализира поръчката
Виж целия пост
# 711
Момичета, някакви отзиви за хидратиращите балсами на маракеш с арган и конопено масло, чудя им се, че са на добра цена големите опаковки..  Thinking
Големи нерви с тая риба....  ooooh!
Виж целия пост
# 712
От Арлен винаги ли звънят ?  Rolling Eyes

Получих си мейл от ЗР за поръчка от днес сутринта  Peace Да видим какво ще изпратят и кога.
Виж целия пост
# 713
Здравейте момичета,
Майка ми ме помоли да и избера продукт за оформяне на къдрици и ми се иска да се възползвам от намалението в Рибката. Бихте ли ми препоръчали кой продукт би бил подходящ за суха, чуплива коса и ако може да не се дооформя след това със сешоар.
Извинявам се,че така нахлувам в темата, но тя днес се сети и ми се иска да я зарадвам.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 714
Плащането мина! Вашата поръчка беше приета успешно.  ooooh!

Ето този надпис чаках да видя от 6.30 сутринта в ЗР. Докато финализирам поръчката ми порасна косата с 3 см., цвета и избледня, нацъфтя, накъса се, накъдри се и прочие... hahaha Казах  си, че повече няма да си причиня подобно нещо, само да ми доставят тези продукти. Цялата галимация беше за еластисайзера, само да имат  късмет да се е изчерпал  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 715
Аз нямах нерви да чакам да се изцикли сайта и си дадох поръчката по телефона. Само се надявам всичко да пристигне и да не стане някаква грешка. Ох, добре че в амазона и ибея нищо не ми е харесало, та съвестта ми не е толкова гузна, но мислех да скокна до мола, че днес съм в отпуск, обаче минах преди малко по Цариградско. Хора, лудост пълна! Колите са в локалното и не могат да влязат,  а е работен ден!

На кой телефон звънна? На мен Рибата  от 40 минути не може да ми финализира поръчката
В контактите им го има.  0700 нещо си.
Виж целия пост
# 716
Снощи ДПШ на Лейбъл М не ми излизаше-намален. Маската на Лакме - Дийп Рипеър въобще я нямяше. #2gunfireИ маската на Напура е с левче по-евтина от моята поръчка!!!!!
Виж целия пост
# 717
Момичета, понеже наближаваме новата тема  Hug като въпрос за запис ми хрумна -
Какво си купихте от Черен петък, избройте. Така или иначе темата ни е тази в момента, та ако имаме друг въпрос за запис и коментарите за ЧП си вървят ще се получи много обемисто за четене.

Виж целия пост
# 718
Момичета, някакви отзиви за хидратиращите балсами на маракеш с арган и конопено масло, чудя им се, че са на добра цена големите опаковки..  Thinking
Големи нерви с тая риба....  ooooh!
Ползваме ги от скоро и много ни харесва резултата и аромата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 719
astravera, благодаря  Hug
Голямо мазало.... ако не беше афоджи и лакме, нямаше да си тровя нервите. От арлен взех шампоан денсифик и една пяна на Keune.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия