Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 473
  • 920
# 240
В този има накрая за Люси и взаимоотношенията им, а днес продължиха още малко.
Виж целия пост
# 241
Толкова злобна женица като Ерна рядко се среща. Комплексирана от некадърност, имаща уж всички козове  да успее - семейство, връзки, външен вид, но и това не може да преодолее огромната липса на талант и това, че го съзнава, я е озлобило към всички, които също я разбират колко струва.
Виж целия пост
# 242
Толкова злобна женица като Ерна рядко се среща. Комплексирана от некадърност, имаща уж всички козове  да успее - семейство, връзки, външен вид, но и това не може да преодолее огромната липса на талант и това, че го съзнава, я е озлобило към всички, които също я разбират колко струва.

Точно  Peace

Виж целия пост
# 243
Сега гледам повторението от снощи, този Евгени  hahaha

за Борислав - 'прическата му е сякаш на бръснаря му е спрял тока'  hahaha
за Деси - била 'като часова разлика'

Извират му бисерите, извират  hahaha

 Борислав с каква блузка се е барнал, шъумръ  doh
Виж целия пост
# 244
промото

http://vbox7.com/play:0919d54d55
Виж целия пост
# 245
Очаквах Ернестина да бъде маалко по-скромна. А тя с какво пренебрежение се отнесе към постиженията на Кичка: "Имала Златен Орфей...Ми аз пък имам Златна роза!"

Сори за това, че си мисли, че е професионалист, но истина е, че хората я познават повече като "жената на Андрей Слабаков"

Ако до преди влизането си в телевизора беше решила да направи моноспектакъл, дали щеше да напълни и театър 199 ?
Виж целия пост
# 246
Изгледах гостуването на Ернестина в На кафе,наистина била много противна.Сегашният Брадър не го гледам,опитах се,скучен ми е.Достигнах за пореден път до извода-Най-важно е за кого ще те омъжищ,ако се омъжиш за точния човек и с по-малко способности и талант, ще успееш,опитвам се да го втълпя на дъщеричката си,давам и за пример Ерна Simple Smile.А всъщност истинският пример трябва да бъде Кичка.Лично мое мнение.Мен лично този формат ме изгуби окончателно.
Виж целия пост
# 247
Мрънче, Кичка - пример за какво?  Joy
Ако имах дъщеря, нямаше да й давам Кичка за пример  Joy

Виж целия пост
# 248
Ензимче,Кичка е пример за сам боец.Ернестина е пример за боец на мъжа си Simple SmileСтрашно харесвах Петър Слабаков,но дали е вярно това,че гените си почивали през поколение Laughing
Сега се сещам-Кичка помолила Ерна да и отскубе косъм от брадата,нали знаете,ние старите лели-чат -пат си имаме по някой косъм Laughing,помните ли какво театро изигра,Здравко и викаше-Не казвай...а то какво било,косъм...аз помислих ,че я почистила отдолу Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 249
Абе, сам боец, с шестима съпрузи, айде, айде  Flutter , молИм  Laughing
Виж целия пост
# 250
Абе, сам боец, с шестима съпрузи, айде, айде  Flutter , молИм  Laughing
Ензимче в мод Завижд,Завижд   Joy
Имаш син,не мож ме разбра LaughingТърся сполучлив зет,успешен,влюбен до тъпотия Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 251
Ей го, толкУ е скучен тоя Ол Старс, че все за изминалия ВБ се сещаме, за Кица, за Ерна, за Джино и родата му  Joy  
Мрънче, обичам те, нали знаеш Hug
Виж целия пост
# 252
Ей го, толкУ е скучен тоя Ол Старс, че все за изминалия ВБ се сещаме, за Кица, за Ерна  Laughing
Мрънче, обичам те, нали знаеш Hug
Ами че и аз те обичам,миличка,то нищо ,че си спорим LaughingАма тоя Брадър много тъп .А имам нужда да забравя ежедневния си стрес SadСега не се получава,с тоя.
Виж целия пост
# 253
Според мен вчера Борислав не беше номиниран заради ограниченията от телевизионно време - въпроси към номинираните, клипчета, защита... Преценили са, че няма време за четирима. И двама да бяха с 3 точки, нямаше да ги номинират, щото тогава пък съвсем не могат да смогнат с времето и Господарите ще отлетят.
Виж целия пост
# 254
Защо брадърите не участват вече в Сделка или не? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия