Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 469
  • 920
# 30
Докато не изгонят недоразумението с кюлотите,  аз само ще чета.
Виж целия пост
# 31
Маме Hug

На този етап се надявам Йоана да си ходи. С удоволствие бих се разделила и със Соня и Ваня Ч., но не би. Rolling Eyes Дано Боби се задържи по-дълго! Heart Eyes
Виж целия пост
# 32
Дано Боби се задържи по-дълго! Heart Eyes

Дано има и Къртицата 3.  Praynig
Виж целия пост
# 33
Гласувах, че номинирани ще бъдат Йоана и Борислав. После видях, че всички така са гласували или почти всички.
Според мен ще изгонят Йоана.
Йоана да не си прави повече експерименти и да не се занимава с ББ - не е нейното място за изява. Сигурна съм, че дори и по-хубаво ще изглежда на живо. На телевизора не ми е Окей.
Виж целия пост
# 34
Който и да си отиде, няма значение
На същото мнение съм.
Виж целия пост
# 35
Дано Боби се задържи по-дълго! Heart Eyes

Дано има и Къртицата 3.  Praynig

О, да! Heart Eyes
Виж целия пост
# 36
Предполагам, че Йоана ще си тръгне утре. Този сезон ми е скучен, можеха да си го спестят. След Кичка и Гъмов сегашните звезди са ми като пионерска дружинка. 😀


Joy
Виж целия пост
# 37
Маме, гледам в анкетата, че е писан Ваня ДжЕферович, а в сайта на ББ е ДжАферович. Мисля, че второто е правилното.  Heart Eyes

Иначе в понеделник съм почти сигурна, че ще излезе Йоко.
Виж целия пост
# 38
И аз мисля за Йоко, но от друга страна, ако сценаристите разчитат на нЕква афера между нея и Борислав?
Виж целия пост
# 39
Винаги са смешни и се провалят с нагласените любовни афери, годежи и все такива измишльотини
Виж целия пост
# 40
Гласувах за Борислав и за Е.М.,а за изгонен посочих отново Борислав.  Peace
Благодаря за темата!  bouquet
Виж целия пост
# 41
Запис.Искам да си ходи Минчев но според мен ще е Йоана.
Виж целия пост
# 42
Благодаря за темата!
И аз мисля,че Йоана ще си ходи.
Виж целия пост
# 43
реклама (или антиреклама)  Joy на Герлен


http://vbox7.com/play:b2906501c7
Виж целия пост
# 44
Благодаря за новата тема Hug

По инстинкт гласувах за Борислав и Йоана...избързах Praynig

Йоана и без това си е номинирана, освен това забравих с каква власт в номинациите разполага Соня- тя ще номинира Къци и Евгени предполагам...

Къци е много тих още този сезон, подмаза се на Евгени, кротува си и с другите - все е в групите, но е по въздържан....предния път беше досаден "многознайко", но това не значи ,че одобрявам отношението на Юлиян и Фънки към него...

Отвратителната Ваня Ч. и тя го раздава на добрата фея....но има време- да видим какво и кой ще и свали маската Mr. Green

Соня се хвърли с рогата напред още когато имаше риск , а сега вече едва ли нещо ще я спре  Whistling

Ваня ДЖ. и Борислав не съм ги гледала преди това никъде, не ми допадат изобщо; Деси е добричка и наивна ,е, малко глуповата, но я предпочитам пред арогантни "умници".Освен това тя не кокетничи и не мрънка от мисията , а си работи добросъвестно с халата , без суетност и това ме спечели....възхитих и се и на мисията с бозата- колко всеотдайно и стоически се бори с яката Соня.

Йоана ми е безлична и като външност и като човек, Евгени си го знаем, но все още не е почнал да ме дразни с лиготии...
Всички се опитват да бъдат по въздържани и премерени, но.... скоро балона ще се спука... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия