Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 407
  • 920
# 600
В нета периодично се въртят обяви на един чорапен маниак, изкупува носени чорапи, за найлоновите плащаше повече. Mr. Green
Виж целия пост
# 601
Гъмов обиколи по задължение всички предавания на Нова тв, тегаво ще бъде и при Гала: има да шикалкави, да се оправдава с Кичка, да мънка за Преслава...

Изпуснала съм точно това с чорапите на Борислав. Моля преразкажете накратко Praynig
Те го четкат и дават за пример.От кога алкохолиците и грубияните се дават за пример?
Виж целия пост
# 602
леле, каква беззъба усмивка има Гъмов   Confused
Виж целия пост
# 603
Гъмича много наглее нещо.
Виж целия пост
# 604
Май се усещат колко е скучен All Stars и затова претоплят вчерашни манджи, дето все Кичка им е мерудитята.

Да си призная, не гледам. Първата тема я четох, ама то и там едно тегаво. Сега видях Гъмов и Кичка и ми дойде музата да се запиша, поне да ви следя  Hug
Виж целия пост
# 605
и  Гъмчо, и Ернестинка нямат нито ъкъла, нито доблестта, да си признаят, че всъщност Кичка им скри топката
Виж целия пост
# 606
Сега изгледах Гъмов при Гала. Много слаб в имитацията на Кичка.
Виж целия пост
# 607
Сега изгледах Гъмов при Гала. Много слаб в имитацията на Кичка.
+1 Peace
Противен ми е... Sick
Виж целия пост
# 608
Сега изгледах Гъмов при Гала. Много слаб в имитацията на Кичка.
+1 Peace
Противен ми е... Sick

Питаха ли го нещо за Преслава и ако да, какво отговори, че не можах да го догледам?

Чух като изтръси нещо от сорта, че съжалявал на Кичка феновете, щото се отъждестявали с нея  Tired
Може би трябва системно и усилено да тренирам от сутринта да се подкарам, че да ми стане симпатичен  Drunk

Виж целия пост
# 609
до Преслава не стигнаха, утре в продължението
Виж целия пост
# 610
Гъмов е гнусар!
Чудя се, как може жените в студиото да подкрепят такова отношение..Към жена и майка?!?
Гала просто беше възхитена?!?
 Sick
Виж целия пост
# 611
Преди харесвах Гъмов, но вече ми се повдига от него.
Виж целия пост
# 612
божкее,Евгени ли ви е интересен,аз не виждам никой интересен Laughingзатова и не гледам Simple Smile
Голяма мрънкалка си. Simple Smile

Виж целия пост
# 613
Преди харесвах Гъмов, но вече ми се повдига от него.
И на мен вече ми е противен.
Виж целия пост
# 614
божкее,Евгени ли ви е интересен,аз не виждам никой интересен Laughingзатова и не гледам Simple Smile
Голяма мрънкалка си. Simple Smile



Ужас некъв хорър, предсяяш ли си. Да си харесваме Евгени колку сми прости! Joy   Мрънкалке, а така извоювай си името!

Реално ако няма Генчо няма кво да се гледа, аз да си призная гледам формата заради лафовете му. А Къци, гледайки го се замислих, че няма значение с кои/ какави хора си в къщата. Без изменении. Е как поне малко не показа позиция за нещо! Дразни ме. Евгени е по- мъж от него. Не се ли срамува заради децата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия