Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 436
  • 920
# 345
Ш'му изям шапото на Евгени. Simple Smile))
Предполагам нищо съществено не съм изпуснала досега?
Виж целия пост
# 346
Значи преди Къци беше страхливец защото нямал позиция, сега пък го подиграват, че защитава Евгени. Бил му лакей Rolling Eyes. Отвратително и преднамерено държание виждам на водещия и коментиращите към него. Каквото и да направи винаги ще го оплюят. Не знам за вас но аз от тук нататък спирам звука когато коментират в студито. Такива върховни глупости от толкова прости хора не ми се слушат.
И аз не ги издържам, ставам да си върша някаква работа или пуша. Нямат никакви задръжки в манипулациите по отношение на драгия зрител, дотегнаха ми до смърт.
Виж целия пост
# 347
П.П. Страшна скука е Ол старса...Не че очаквах нещо повече, но това издание е под санитарния минимум  Laughing
Да си кажа, все ми е тая за ол старса Peace, повече ми пречи следствието от скуката на екрана - безжизненост в темата... Липсват ми дори заяжданията, мамка му...  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 348
Ивчо беше обещал да не прави коментари, де...Блазе на жена му,държи си на думата Joy

Този не млъква.  ooooh! Постоянно кудкудяка сред жените.  Laughing
Виж целия пост
# 349
Този Къци е като някакъв анимационен герой.
Виж целия пост
# 350
Е Ваня Ч. как може така да се изложи на въпросите ooooh! Някои бяха меко казано елементарни ...
Виж целия пост
# 351
Колтуклиева това с устните дали съзнателно ли го прави? newsm78 Да не би да си мисли, че тази гримаса изглежда секси?    Confused

Къцамун е най-зле с общата култура, а уж много бил начетен
Виж целия пост
# 352
Леле, Къци супер много се излага.. не знае отговори на елементарни въпроси  ooooh!
Виж целия пост
# 353
Ивчо беше обещал да не прави коментари, де...Блазе на жена му,държи си на думата Joy

Този не млъква.  ooooh! Постоянно кудкудяка сред жените.  Laughing
Само сред кокошки се чувства като един истински петел  Laughing

Да си кажа, все ми е тая за ол старса Peace, повече ми пречи следствието от скуката на екрана - безжизненост в темата... Липсват ми дори заяжданията, мамка му...  Hug Hug Hug
Peace Hug
Виж целия пост
# 354
Моля някой да каже защо Деси не участваше?
Виж целия пост
# 355
Деси що не участва?
Виж целия пост
# 356
А този огромния човек пък като гъдулка се излага
Виж целия пост
# 357
Защото не я избраха Peace
Сончето как истерично се радваше ... Знае, че ако й беше паднал имунитета щеше да бъде номинирана  Grinning
Виж целия пост
# 358
Деси не е избрана т.е мислят я за най-тъпа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Аз доколкото видях Евгени излезе пръв от полето:-)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия