Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 424
  • 920
# 525
Егати старомодните сме, щом не сме си направили по едно селфи там долу, и да се изтипосаме тук.
А това дето Евгени им е искал снимки и чорапи- кой знае как ги е пързалял, ама гънките не са им били достатъчни да го разберат.
Виж целия пост
# 526
Егати старомодните сме, щом не сме си направили по едно селфи там долу, и да се изтипосаме тук.
А това дето Евгени им е искал снимки и чорапи- кой знае как ги е пързалял, ама гънките не са им били достатъчни да го разберат.

Да бе, баш ги е пързалял ще знаеш Mr. Green Как демонстративно си тръгна накрая hahaha
Виж целия пост
# 527
Егати старомодните сме, щом не сме си направили по едно селфи там долу, и да се изтипосаме тук.
А това дето Евгени им е искал снимки и чорапи- кой знае как ги е пързалял, ама гънките не са им били достатъчни да го разберат.


 Joy
Генчо, единственото  нещо, пред което може да сведе главица, да козирува или стане благ и сладкодумен е много пари и власт, иначе мачка, като валяк и не се замисля дори Mr. Green
Виж целия пост
# 528
Може ли някоя по-креативна душа от мен да измисли оригинални прякори на Генчо и Боби след днешните "сензационни разкрития" Mr. Green
Виж целия пост
# 529
Егати старомодните сме, щом не сме си направили по едно селфи там долу, и да се изтипосаме тук.
А това дето Евгени им е искал снимки и чорапи- кой знае как ги е пързалял, ама гънките не са им били достатъчни да го разберат.

Да бе, пързалял ги той. Иска му се,та две не вижда.
Тия чорапи съживиха нещата. То след 3 дни и умрял от гроба ще вдигнат, та една тема ли ще им се опре.  Laughing
Виж целия пост
# 530
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?
Показва си брадавицата. Добре, де, ръси се с един куп мангизи, за да си опъне бръчките, блъска се с хиалурон, а един израстък не може да махне.

Няма да я махне, те от онези села са страшно суеверни. Брадавицата бил "късметът ти" ooooh!

Днес се разрових в Гугъл, да видя що за стока са ернестина и мъжът й, та ще погледна да видя какво пише и за тази прелетна птица.
Виж целия пост
# 531
Това за чорапите си беше чиста лъжа, но пък съвсем спокойно би могло да бъде и един тънък, чисто по евгениминчевски намек, да вземе да се изкъпе Борислав. Simple Smile
Ма то нали е рядък въздуха на високо, та му се замаяла главата, толкоз го е и разбрал.

Колтуклиева и Патрашкова са си русата и черната Златки на журналистиката.
Виж целия пост
# 532
Не знам дали помните преди време, че и онова недоразумение Радо-прашката, също говореше подобни неща  за Евгени...в някакво предаване. Все си мисля, че или хората  трупат точки на гърба му...или просто той наистина нещо  не е съвсем У ред Rolling Eyes
Виж целия пост
# 533
Може ли някоя по-креативна душа от мен да измисли оригинални прякори на Генчо и Боби след днешните "сензационни разкрития" Mr. Green
Веднага давам идеи - Боби ЧЛЕНЕстоногото и Минчев- Пипи Мръсното чорапче.  Mr. Green
Виж целия пост
# 534
На Ваня Червенкова какъв и е бизнеса? newsm78
Виж целия пост
# 535
Това за чорапите си беше чиста лъжа, но пък съвсем спокойно би могло да бъде и един тънък, чисто по евгениминчевски намек, да вземе да се изкъпе Борислав. Simple Smile
Ма то нали е рядък въздуха на високо, та му се замаяла главата, толкоз го е и разбрал.
Е те всички или лъжат или неразбрали. Потребителката която сподели за своя близък и той така бил "изпързалян". Искането на голи снимки и пращането на чорапи е просто някаква висша форма на хумор която ние простосмъртните не можем да разберем Joy
Виж целия пост
# 536
На Ваня Червенкова какъв и е бизнеса? newsm78
Мемоарен  Thinking
Виж целия пост
# 537
Може ли някоя по-креативна душа от мен да измисли оригинални прякори на Генчо и Боби след днешните "сензационни разкрития" Mr. Green
Веднага давам идеи - Боби ЧЛЕНЕстоногото и Минчев- Пипи Мръсното чорапче.  Mr. Green
Joy. Много са добри! Особено второто вече мисля да го използвам!
Виж целия пост
# 538
Що хумор,дори тук е имало не една и две теми с въпрос как тактично да кажеш или да покажеш на някого, че е крайно време да се изкъпе, защото смърди нетърпимо. Ето един креативен вариант чухме днес.
Пак да кажа, мисля ще беше тотална лъжа казаното от Борислав, но си говорим хипотетично.
Виж целия пост
# 539
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия