Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 414
  • 920
# 555
И пак никой не изкоментира жалките номинации на Минчев днес - "Номинирам Боби защото ме нарече швестър и ме имитира Cry"
Не обясняваше ли точно преди 2 дни на Йоана, че трябва да е над нещата и да не се засяга от всяко чуто нещо Joy. Толкова си противоречи горкия.
Виж целия пост
# 556
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
Виж целия пост
# 557
Бобето толкоз ли е тъпо да си го снима и да го прати?! Ей, в нета е пълно със снимки на членчици, както казва Кобилкина  Laughing

На Генчо му е редовен номер да се прави на обиден и да се затваря в стаята. Иска да накара хората да съжаляват, че са го нападнали/обидили и да ги принуди да му се мазнят и извиняват. Така той пак е победител и им се надсмива Peace
Виж целия пост
# 558
Ами да го коментираме.
Ти как възприемаш подигравателното имитиране на физически недъг?
Виж целия пост
# 559
Ами да го коментираме.
Ти как възприемаш подигравателното имитиране на физически недъг?
Е Евгени нали е над нещата, много лесно нещо се обижда, то май за швестъра по го болеше душицата Laughing. И той направи един пиперлив коментар миналата година за сина на Камелия Воче и всички му скочиха, сега пък е дева мария и се обижда от всичко пък преди 48 часа се правеше на една такава широко скроена личност. Явно си е просто злобно комплексарче.
Виж целия пост
# 560
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.

И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Виж целия пост
# 561
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.

И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Виж целия пост
# 562
Да,  исках да кажа,  че хомосексуалността му  не е  "хромозомна" може би.  Много от момчетата били в институция са имали такъв опит и си остават с него. Той е бил осиновен, но пак не се знае какво му  се е случвало...оф, гадна тема, извинете ме Confused
Виж целия пост
# 563
Аз си мисля, че влизането в стаята е своебразното броене до 10, преди да си казал нещо необмислено в състояние на афект.
ЗАНДАЛИ, мислила съм си и аз, че не е съвсем на левия бряг Евгени. Даже сме се чудили дали Азис не е взаимствал идеята за гейския си образ от него, като пример за печеливш публичен имидж.
pandaannie, не ме разбра - попитах за твоето мнение за подобен род изказвания, без значение на кого са.
Виж целия пост
# 564
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 565
божкее,Евгени ли ви е интересен,аз не виждам никой интересен Laughingзатова и не гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 566
Бобето толкоз ли е тъпо да си го снима и да го прати?! Ей, в нета е пълно със снимки на членчици, както казва Кобилкина  Laughing

Joy Следващият път може и да му дойде тази мисЛА. А може неговият да е нещо супер-пупер и в нета да няма снимки на такава шампионска порода. hahaha
Виж целия пост
# 567
Аз си мисля, че влизането в стаята е своебразното броене до 10, преди да си казал нещо необмислено в състояние на афект.
ЗАНДАЛИ, мислила съм си и аз, че не е съвсем на левия бряг Евгени. Даже сме се чудили дали Азис не е взаимствал идеята за гейския си образ от него, като пример за печеливш публичен имидж.
pandaannie, не ме разбра - попитах за твоето мнение за подобен род изказвания, без значение на кого са.
Когато Слави Трифонов казва вицове за Стиви Уондър не се възмущавам, но то и моето чувство за хумор е по-черно така, че...
Виж целия пост
# 568
божкее,Евгени ли ви е интересен,аз не виждам никой интересен Laughingзатова и не гледам Simple Smile
Ами, интересен. Никога не ми е бил интересен. Но темата живна...покрай Боби, де.
Виж целия пост
# 569
Да напомня, че пръв Евгени започна с нападките срещу Боби и разкри, че е ходил у тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия