Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 406
  • 920
# 630
Леле,големи гаври с тоз Къци.. Чак тъпо ми става. Егати подигравката. ooooh!
Виж целия пост
# 631
Бб е отвратителен, ако не е предварително уговорена роля.
Виж целия пост
# 632
ББ е голяма гад. Как може такова унижение за Къци?! Никаква креативност в мисиите нямате, ей!
Виж целия пост
# 633
Добре че им дават мисии, та Десислава да смени малко пижамоподобните анцузи. С поне 10 кг по-дебела изглежда, отколкото е всъщност.

Тя си е трътлеста. Сега няма високи токове Sunglasses
Аха. В момента е на ръба на допустимите за ръста и структурата и килограми. И като се навлече с тези безобразия,а и с този бюст, наподобяващ два хляба Добруджа, които и придават допълнително обем, хич не е секси.
Виж целия пост
# 634
Сменям канала. Ужасни думи от устата на ББ!  Sick
Виж целия пост
# 635
Бб е отвратителен, ако не е предварително уговорена роля.
Ужасно просто... То не бяха подигравки,то не беше чудо- "мижитурка". Shocked
Виж целия пост
# 636
Тези от предаването не са с всичкия си.
А Къци още повече. Не бих приела такова унижение. И върха- мравка-мижитурка. Sick
Виж целия пост
# 637
Гласът на ББ повтори сто пъти "настъпАн"  Shocked НастъпАната мравка Куци.
Да, някой по-грамотен там в екипа нямат ли или сите са един дол дренки... ooooh!
Виж целия пост
# 638
То пък бива, ама това е подигравка. Мижитурка е биг брадър и сие.
Виж целия пост
# 639
Биг брадър що не се изгаври така със Соня? Отвратително и тенденциозно отношение към Къци!
Виж целия пост
# 640
Що за простотия питам аз?!  Shocked
Виж целия пост
# 641
От това шоу се носи мирис на хомосексуалисти с гаден нрав....да не кажа точната дума. Sick Tired
Виж целия пост
# 642
Биг брадър що не се изгаври така със Соня? Отвратително и тенденциозно отношение към Къци!
Абсолютно тенденциозно. Аз ако бях,направо си излизам или ако не го позволява договорът,бих проваляла всяка мисия,която би ме унижила,ако ще всички хляб и сол да трябваше да ядем. Хич не ми дреме.Peace
Виж целия пост
# 643
Изпуснах. Иамло е гавра с Къцамун?
Виж целия пост
# 644
Някой може ли да ми каже какво е направил Къци на екипа на това предаване? Какво е това тенденциозно отношение? Вече е абсурдно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия