



Всеки си има някакви любими манджи от баба и мама - баница, пълнени чушки, сърми, това онова... Моето дете си представям как разправя след години - "А да знаете майка ми какъв таратор прави! Чу-ден!" 


,2ч.ч брашно,1 ч.л. с връх бакпулвер и подправки по избор(аз слагам чубрица и червен пипер понякога)!






вчера купувах дрешки и разни нещица за момиченце-бебенце, мммм, наслада за душата, вкъщи ги разглеждах 1 час още 
а не че съм с две леви кунки...
Мани, мани... А както е на път и втора фръцла, ще има да се обменят опит
Аз да питам тези които не са слагали ваксината на година и половина,сложихте ли я,че днес нашата лекарка каза че при нея още не са доставили и ако има някога ще й я сложи на 2 години.Хубав ден на всички
А най се ядосах като ме излъгаха в очите че са го изпикали, което не е вярно защото веднага го изпиках и все едно едвам се стискаше.Даже ми искаха памперс,а аз изрично ги предопредих че сме без памперси, даже като спим няма.
дано бързо забрави малчо и като се събуди да е свежарчица
представям си какво ти е на теб. А това за памперса - поставяш въпроса остро, то след такива усилия да научиш детето, остава пък и да го върнат назад към памперса
ама че са тез лелки...
Препоръчани теми