Мрън!



Пожелавам ти здраве, любов и мноооооого щастие
Весел празник и наздраве 

. Много, много здраве, любов и да те слушка малката Натали 


.
, даже в корема ми какви чудеса правеше, не знам как не ми счупи някое ребро
от мятане. А после направо беше "приказен". Не знам какво е да не реве и да спи по цял ден. Та пубертет май не ме плаши
. Сега ми е по добре, че като се скарам почна много да слуша. Знае вече че няма шест пет с мен .
. Вчера си искаше от приятелчето му колата и му каза : Бобо дай , а днес е показал пантофите ми на една моя приятелка и й е казал : Мама чехли
, само дето аз го изпуснах това, че бях излязла , но баща му и приятелката ми казаха че го е казал 

И благодаря за отговора, имам тук само Контрабукс и ще пробвам. Като ходя за ваксините вече ще питам да изпишат нещо, че моята нали си сцепи брадичката 


Ако има още адреси, ще доизпращаме.
Пожелаваме ти да си много здрава, позитивна, щастлива и много да те слушат всички около теб! 

Препоръчани теми