Ставам на 33... 
Ставам на 33... 





Много здраве и щастливи мигове ти пожелавам 



. Ако имаш фейсбук кажи да те намеря и да се сприятелим ако искаш
.
. Накрая го дадох на лелката, уж не се разрева, но съм сигурна че ще откаже закуската. Не знам от смяната на лелките ли е, но от как ги смениха нещо не ходи с такъв кеф като в началото с онези другите лелки. То и аз по си ги харесвах, но няма как те бяха за сборната група.



. Не знам какво му става. Защо така постепенно това дете започна да не иска да ходи
. Имам съмнение че нещо не му харесват лелките, но няма как да разбера.
.
.

ама много разтревожена беше
На втората вечер пък рева за количката дето си вози куклата и ходихме да я вземем от хола, закарахме я с нас в спалнята и тогава миряса да заспи. 

Препоръчани теми