

.


не, едно такова емотче е малко

сега давам Стрептококцинум, калциев глюконат, Зиртек-а си върви и той, и Офтакуикс, но ги капя в нослето. Надяваме се да се пребори с вируса и кашлицата, която се яви в следствие на сополите и бактурията, че нали имамем ваксина сложена, но ако до петкъ няма подобрение, ще атакувам с Панцеф
От тогава много съм наплашена.

пожелайте си нещо
Да са ви живи и здрави имената и вие заедно с тях, да ги предавате на поколенията

.
. Четох че е много полезен нахута нали и видях нахутено брашно. Като правя супа топчета и овалвам топчетата в нахутено брашно (като аз ги правя без ориз кюфтенцата) и да ви кажа супата става страшно хубава. Пробвайте, става много вкусно, а и уж е много полезен нахута за тях.


присетих се как дълго време постовете на всяка една тук в темата бяха прекъсвани с тази фраза и ми стана хем смешно, хем мило като на Маги, и на мен ми липсва бременността понякога...
не знаех , че и това име чества празник, но нека е здрава и да бъде щастливо момиченце
Кажи за хумуса как се прави и маже на филийки, че ме заинтригува.

Препоръчани теми