Звездни компромати 265 част

  • 73 082
  • 725
# 285
Тризначките с каква цел изобщо излязоха от дупката  Rolling Eyes

Свършили са парите. Grinning
Виж целия пост
# 286
 Много остарели изглеждат.
Виж целия пост
# 287
 Намирам хората с лунички за много чаровни. Много искам да имам лунички, и като дете исках да съм като Пипи, и сега не бих отказала едни закачливи такива.

 Аз съм от хората които харесват Ирина или поне стремежа и да наблегне на хубавото, на позитивните неща. Но нали видео блога се казва''без етикети'', ами с тази приятелка налепиха хората, които не искат да си жертват блузата заради чиня, от горе до долу в етикети. Теглиха им един общ знаментаел и не само етикет, но и печат. Ето, вече не харесвам магазина заради собственичката.
Виж целия пост
# 288
Много остарели изглеждат.
Да
Виж целия пост
# 289
Те на колко години всъщност са?
Виж целия пост
# 290
Феликс Баумгартнер и Джерард Бътлър   Heart Eyes
Джери наистина ли има такава татуировка?
Виж целия пост
# 291
Жан- Клод Ван Дам
Скрит текст:

София Вергара
Скрит текст:

Джъстин Тимбърлейк

Скрит текст:
Виж целия пост
# 292
Те на колко години всъщност са?

На 30.

Това на Джери Бътлър изглежда надраскано с маркер.
Виж целия пост
# 293

Гледах новото видео на Ирина Тенчева... и не можах да се оттърва от усещането, че магазинът на приятелката ѝ просто не върви в момента и ѝ трябва реклама.
Подразниха ме репликите за родопското одеяло на баба и за хората, които си режат пиците с обикновен нож, а не с уреда, който тя предлага.
Според мен е много по- важно с кого си на масата, докато си режеш пицата и хапваш, отколкото това с какво точно си я нарязал, за да я изядеш.
Дразнят ме такива снобарски изказвания.
Иначе нищо против Шкафа, симпатичен ми е магазина Simple Smile

И какво им е лошото на родопските одеала?
Аз през океана си пренесох няколко... Laughing
А, в магазина доколкото видях повечето неща са си кич.

И както някой по-горе каза, много мудно говори тази женааа...
Аз ако съм и мъж ще ме хванат дяволите докато разбера какво има да казва.
Виж целия пост
# 294

Да бе ?!
Виж целия пост
# 295

Вижда ти се много или малко? Laughing Според Гугъл са родени септември 1985 г.
Виж целия пост
# 296
Изглеждат много по-големи  Crazy
то няма лошо ама са малко  грознички  Blush но за това па как се пъчат , месата си показват   newsm78 То не че облечени са  убави  Laughing Така де все тая.



имат ли ФБ ?!
Виж целия пост
# 297

Ох,много ги харесвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 298
Rita Ora
Скрит текст:

Selena Gomez
Скрит текст:


GAGA
Скрит текст:

Виж целия пост
# 299
Ирена Милянкова ще има 5то дете
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия