Според мен те бяха станали много близки колеги и приятели, които наистина се забавляваха и се наслаждаваха на компанията си.Но не вярвам да е имало нещо повече. Това , че са се държали малко по-освободено не означава, че е имало нещо между тях. Това, че са се целували с език пред камерата или, че Енгин е хващал Туба в областта на гърдите(имаше такава сцена, докато Ел готвеше) пак не означава, че има нещо между тях. Те са актьори и това са рисковете на професията.Кой къде пипнал, кой кое хванал, това са нормални неща, когато двама души снимат любовни взаимоотношения. Не може всичко да е калкулирано и всяко движение съобразено. Според мен актьорите се научават да не обръщат внимание на тези неща.Енгин и Берен я беше прихванал през гърдите в един клип, докато пееха, но никой не каза, че има нещо между тях. Просто тези неща не са никакво обяснение, че има нещо между двама актьори. Целувките с език може и да са режисьорско решение, но дори и да е са не означава нищо, защото това се случва пред камера и е част от сериала.В Холивуд предимно с език се целуват.Докато снимат актьорите може да се влюбят, докато са в роля, но всичко остава там. Не мисля, че тези неща са повлияли на отношенията на Туба и Енгин, защото те са професионалисти.Тези снимки, за които се говори, така и не видяха бял свят.Според мен те просто много добре си изиграха ролите, много професионално подходиха и ни показаха една невероятна любов на екрана.Аз съм доволна, че гледах турско дизи с малко по-смели любовни взаимоотношения, страстни целувки и по-разчупени любовни моменти. .
благодаря за постовете ти!!!

,но както знаем такова нещо май досега не се е случвало
.

)