"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 87 тема

  • 120 644
  • 736
# 510
Мая, Hug мерси много за превода.Интересен ми е проекта на Джансу Дере, защото искам да я гледам като партньорка на Енгин. Та се чудя дали е възможно Енгин да играе главната мъжка роля?  newsm78 А дали има и други дизита, предвидени за следващия сезон?  newsm78 Може би ще разберем повече, ако Варна успее да направи превод.

Хубаво е, че Енгин се забавлява и купонясва! Simple Smile Само дето ние го чакаме да работи!  bowuu hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 511
Здравейте!
Дейзи,
аз отдавна  си го мисля ,че за Джансу гласят Енгин.
първо се отложи ,второ и двамата работят с Ай Йапъм, по-голяма е от Чаатай и Къванч  ,с Кенан е играла..логиката ме води натам
И аз я харесвам-особено в Езел,беше чудесна ..
Ето една новинка за сватбата на Ахмед/Арда ..
Ще се състои в Анкара и ще  бъде през пролетта -не споменават точна дата само пише "ще бъде пролетна булка "
http://televizyongazetesi.com/kalbim-egede-kaldinin-guzeli-ile-k … i-evleniyor/29783
Извинявайте пише ,че на 7май ще бъде къната в Големияклуб/незнамкъдее/  после в Анкара сватбената церемония
Виж целия пост
# 512
Мая, и аз я харесах в Езел. Според мен ще си подхождат много с Енгин като двойка. Simple Smile

Гледах 13ти епизод и отново съм пленена от Елмер. Толкова истински изиграха целувките и любовните сцени, Абсолютен фаворит са ми тези сцени Имаше такава силна химия, физика и каквото още се сетите. Йомер гледаше с поглед , който казваше "Желая те" Целувките бяха истински, страстни и горещи. Просто за мен тези сцени са най.След тях класирам целувките в Рим и тези, в които се сдобряваха в розовото аве. Това ми е топ 3, но Енгин и Туба се раздаваха и в другите. И Димони назад в темите е онагледила, че някои дори са били с език. Така, че явно Туба и Енгин и целуването са си паснали идеално, както и в играта си. Mr. Green Шегата настрана, но това е професионализъм, да успееш да предадеш по този неповторим начин тези любовни емоции.

В КПА направиха революция в това отношение с толкова много целувки, не знам дали сме гледали в друго дизи. Не си спомням дали отнесоха някоя глоба, но и да е имало, си е струвало. Simple Smile 
Виж целия пост
# 513
 Hug Hug

Каката Мелике, с мини рокличка ..
А Бегум Кютек стърчи над нея...много е височка
Виж целия пост
# 514
Добро утро!

Тази снимка не съм я виждала ....
Виж целия пост
# 515
Здравейте !
Знам че четете темата ,но още по хубаво ще е и ако се включите!!
Енгин и Туба го заслужават..


и не забравяйте да гласувате ,останаха само 7дена линковете са на 34страница

 
Виж целия пост
# 516
Мая,  Hug И аз не разбирам защо не пишат. Винаги може да си намерим какво да обсъждаме. А и като сме повече е по-забавно. Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Привет!!!
Мая,  Hug Дейзи,  Hug

Туба  в инстаграм https://www.instagram.com/tubabustun.official/
с последна снимка >>>



За Енгин информация от ArtIstanbul
https://www.facebook.com/Artistanbul-192179427595933/timeline



Под тази снимка, от 10.01., стои инфото, че няма проект.

А последното за него е от 21.01 -


Скрит текст:
Engin Akyurek does not have an official account in Facebook, Twitter, Instagram. All the other accounts using our name are also fake
И гуглето го превежда така -  hahaha
Енгин Акюрек не разполага с официална сметка в фейсбук, туитър, instagram. всички други сметки, използвайки името ни също са фалшиви  Joy Joy Joy

Има го и на испански, защото КРА жъне успехи в испаноговорещите страни.
Вижте и всички коментари. Интересни са   Grinning

Виж целия пост
# 518
Здравейте!  Hug
Благодаря за споделеното в темата!  Hug
Хубаво е да имаме по-често новини за актьорите, но... за сега сме на спомени Laughing Laughing


Приятна вечер!  Hug
Виж целия пост
# 519
Е що така с Артистанбул? Няма проект, няма акаунт?

Снасят ни само негативна информация, с НЕ и НЯМА, не са ли учили психология?

А когато ИМА, мълчат.

                       
Виж целия пост
# 520

Ето и някои спомени от КРА, които са ми останали в папките >>>











Виж целия пост
# 521
Здравейте Елмерки...
Първи трей за Тясната рокля с участието на Туба..
Цитат
RaniniTv® ‏@raninitv  23 dk.23 dakika önce
Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı "#DarElbise"nin ilk fragmanı yayınlandı! http://www.ranini.tv/ozel/12244/1/tuba-buyukustunun-rol-aldigi-d … agmani-yayinlandi … İlk defa RaniniTv'de!

Виж целия пост
# 522
Привет!!!

Спомени от КРА >>>








Мая,  Hug само заради теб се включвам, за да не чакаш, ако има да кажеш нещо!!!

Приятна вечер!!!
Виж целия пост
# 523
Здравейте!  Hug
Хубави спомени - в кадър и зад кадър.  Peace








Виж целия пост
# 524
Привет!!!
Новият проект Тясна рокля с участието на Туба >>>




нови снимки >>>




нова снимка в Инстаграма на Туба
https://www.instagram.com/tubabustun.official/  >>>





Новини за Енгин >>>   От AtrIstanbul - няма!  

Engin Akyurek Universal Fans Club призовават,
да се празнува Св. Валентин,
със сърчица, амурчета и Енгин.
https://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/photos/a.23678310 … ype=3&theater





Спомени  от КРА  >>>



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия