АНП, хубаво си решила да посетиш друг лекар, дано да има и други варианти за лечение
около нас новото е, че малката днес беше втори ден на детска ясла
честно казано не очаквах да имам толкова пораснало момиче - била е добра, послушна, не е плакала много, давала да я гушкат, яла е, заспала е, заигравала се, а аз се тресох от нерви и драми, трябва да се поуча от нея и да й имам повече доверие

утре я искат за цял ден, толкова са доволни от нея и казват, че нямат проблеми

Щях да ви пиша за капките на д-р Бах, една приятелка ми ги препоръча, защото ги е ползвала и за двете си деца, тях ми ги предписа хомеопат, специално нашите капки се водят за ясла, подпомагали детето да възприеме раздялата, почнах да й ги давам няколко дни преди яслата и ще й ги давам докато преценя, че е посвикнала
иначе има различни видове капки, които подпомагат всякакви нервни състояния
тези капки са екстракт от билки и имат вкус на коняк
хайде лека вечер от нас
Не знам нищо по въпроса за такива хапчета и то за деца.



