Къде се губите майчета,я всички по едно дзак,да видя кои останахме тука.


Ученето върви, много тестове и курсови имам, ама няма как. Лили е станала пожар, много е палава, да е жива и здрава, но ни спира тока. Супер капризна и вече се сърди и съблича, ако не и харесва с какво съм е облякла, голям зор докато тръгнем сутрин за детска. Говори, но основно на норвежки, ние и разбираме, ще видим лятото, юни месец се прибираме, как ще я разбират роднините ни 
Вие какво купихте, видях Дени кухня е взела, а една мама беше казала, за статив за рисуване, но мен ме е страх, че това лудото ще направи мазало, с едни маркери такава беля си направих, едвам изчистих, уж миещи
. Напоследък залагам само на книжки, играчки имаме един чувал, не ги поглежда, кара колело напоследък, но има две -баща й и купи една триколка, и съседката ни подари балансиращо, и като цяло недоумявам какво мога да и купя и да и хареса
За езика, наште и те се чудят как ще се разбират, ама английския лесно, ама за вас норвежкия не знам. Вие кога заминавахте за БГ?
явно мъниците са на слънчеви батерии.
супер е времето, на 25С е жега, лятото не ми се мисли 
едно трансформиращо се колело на колело и тротинетка. Очакваме и още гости с подаръци след априлската ваканция и така 
, тя все казва, че й е топло
, да ти е жива, здрава и много щастлива! 

това, че й посегна ме изненада, защото нямаше видима причина за това 
благодаря от сърце за поздравите и пожеланията 

това и беше първи ден с приспиване - на снимите е с едни розови очи от малко рев
но...вече всичко е в миналото
но и към това ще се адаптирам

Да е жива и здрава и много весело и безгрижно детство 



Препоръчани теми