Панкреас или бъбреци кое как боли от двете

  • 8 461
  • 34
# 15
Абе вие сте луди Grinning бъбречен е проблема изпих тонове обезболяващи ама..... Иначе да имах подобни проблеми преди, не хипохондрия а проблем с вестибуларния апарат който го излекувах след като намериха какво ми е.
Виж целия пост
# 16
Хем те боли много, хем постоянно пускаш усмихнати емотикончета... Покажи на майка ти къде те боли ( тя ще знае със сигурност щом си пати от бъбреци) или отиди на лекар.
Виж целия пост
# 17
Бях на ехограф и тъй като трябвало кръвни изследвания и урина за да се диагностицира проблем в бъбреците лекарката предположи че може да е апендисит или жлъчка... Апендисит възможно ли е да е като не ме боли корема , дори когато го натискам и отпусна на съответното място вдясно ( и то под пъпа не под ребрата както друг се беше изказал във форума). Някой чувал ли е за такова животно апендисит да не боли в корем дори при натиск и отпускане а да боли в гръб.
Виж целия пост
# 18
И мене ме боли гърба в дясно. Една такава тъпа болка. Мога да ходя, мога да скачам. Вчера бях при уролог. Той ми обясни, че бъбреци болят отпред. Никога не бих очаквала, че там болят бъбреци.
Виж целия пост
# 19
И мене ме боли гърба в дясно. Една такава тъпа болка. Мога да ходя, мога да скачам. Вчера бях при уролог. Той ми обясни, че бъбреци болят отпред. Никога не бих очаквала, че там болят бъбреци.

майка ми кара бъбречни кризи редовно и болят отзад! Смени уролога!
Виж целия пост
# 20
И мене ме боли гърба в дясно. Една такава тъпа болка. Мога да ходя, мога да скачам. Вчера бях при уролог. Той ми обясни, че бъбреци болят отпред. Никога не бих очаквала, че там болят бъбреци.

майка ми кара бъбречни кризи редовно и болят отзад! Смени уролога!
hahaha
Виж целия пост
# 21


майка ми кара бъбречни кризи редовно и болят отзад! Смени уролога!

Ама аз не казвам, че имам бъбречна криза. Боли ме в областта на кръста, но не съм сигурна дали не съм носила тежки сакове, дали не е някакво грешно упражнение във фитнеса... Вдясно ме боли повече, но болката е тъпа и на моменти забравям за нея. Имам я от много време.
Може би след време ще отида при друг, но сега не мога да се вманиачавам и всеки ден на нов уролог да ходя.
Каква е разликата между уролог и нефролог? И защо при съмнения за болки в бъбреците ме пратиха на уролог?
Виж целия пост
# 22


майка ми кара бъбречни кризи редовно и болят отзад! Смени уролога!

Ама аз не казвам, че имам бъбречна криза. Боли ме в областта на кръста, но не съм сигурна дали не съм носила тежки сакове, дали не е някакво грешно упражнение във фитнеса... Вдясно ме боли повече, но болката е тъпа и на моменти забравям за нея. Имам я от много време.
Може би след време ще отида при друг, но сега не мога да се вманиачавам и всеки ден на нов уролог да ходя.
Каква е разликата между уролог и нефролог? И защо при съмнения за болки в бъбреците ме пратиха на уролог?

и двете стават, уролог се концентрира не само върху бъбреците, а пикочната система като цяло.
Виж целия пост
# 23
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно
Виж целия пост
# 24
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно
Изпий един чай с джинджифил.
Виж целия пост
# 25
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно
Консултираш ли се с лекар?
Виж целия пост
# 26
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно

Ако си от София, веднага ще ти кажа при кого ходих аз. Работи със здравна каса. Доктор от 5-а градска е, но ще ти кажа къде работи. Препоръчан ми е.
Виж целия пост
# 27
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно

Ако си от София, веднага ще ти кажа при кого ходих аз. Работи със здравна каса. Доктор от 5-а градска е, но ще ти кажа къде работи. Препоръчан ми е.
Моля, да ми го кажеш Wink Кой е , какви са му координатите и каква специализация има (нефролог, гастро и тн )
Виж целия пост
# 28
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно
Консултираш ли се с лекар?

Да освен с личната лекарка се консултирам и с нефролог. Чакам резултати от изследванията и ако ми няма нищо но бъбреците то не знам накъде да се насоча или дали е възможно нещо да ги имитира...
Виж целия пост
# 29
Пуснах си аз изследвания и чакаме резултати. Страшно много ми се гади и ми се повръща. Някой някакви съвети? Надявам се да не е нещо страшно
Консултираш ли се с лекар?

Да освен с личната лекарка се консултирам и с нефролог. Чакам резултати от изследванията и ако ми няма нищо но бъбреците то не знам накъде да се насоча или дали е възможно нещо да ги имитира...

В началото споменаваш, че си пил нестероидни  противовъзпалителни  лекарства. Сподели ли с лекарите за тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия