Първите късметчета се появиха вече, скоро Януарска мама ще гушка мъничко човече

  • 36 677
  • 737
# 615
A, eй ся се пльоснах на дивана, без сили съм. Два вида сладки и едни соленки. А пред по 7 вида на ден въртях. Сега 1000000 пъти гледах рецептите, пуст акъл...........

Полягвам си, до Коледа никакво готвене от мен.........
Виж целия пост
# 616
При мен ново двайсе. Обадиха ми се от болницата, в която си водя ЖК. Моята АГ от 01.01 вече нямало да работи при тях, трябвало да си помисля с кого да я сменя. Свързах се с нея, за съжаление нямало да практикува следващите няколко месеца и от 24.12 въобще няма да е в Бургас. Разбрахме се на 23-ти да отида, да ми даде всички документи, вкл. за раждането и сега влизам отново в схемата, ако ще раждам в Бургас къде и при кого  ooooh!
Виж целия пост
# 617
Аз се видях днес с докторката,ама ще си помисля дали да я избирам или да си родя без избор.
Виж целия пост
# 618
Момичета,имаме бебе
Ева 2200гр. 45см
Аз до колкото мога съм добре,не съм виждала бебето,само на снимка,казват че е добре

Ще те посъветвам да избереш д-р Кироваков,прочети мнения,уникален
Виж целия пост
# 619
Честито бебе! Да се съвземате по-бързо и да се прибирате по-бързо вкъщи bouquet
Виж целия пост
# 620
Момичета,имаме бебе
Ева 2200гр. 45см
Аз до колкото мога съм добре,не съм виждала бебето,само на снимка,казват че е добре
Браво! Честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава! Бързо възстановяване!  bouquet
Виж целия пост
# 621
Честито бебче!Жива и здрава,а на теб бързо възстановяване! bouquet
Виж целия пост
# 622
Честита ти дъщеричка, Ivkelina! Бъдете живи и здрави!  bouquet
Виж целия пост
# 623
Ивее, честита щерка! Да ви е жива и здрава! Бързо възстановяване Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Мишка малка!  Heart Eyes Да ви е жива и здрава дъщеричката, Ivkelina. Пожелавам ви скоро да сте си у дома!
Виж целия пост
# 625
Момичета,имаме бебе
Ева 2200гр. 45см


Честита радост! Да е жива и здрава малката принцеса и бързо да се прибира вкъщи! На теб бързо възстановяване Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Аз се видях днес с докторката,ама ще си помисля дали да я избирам или да си родя без избор.

Доктор Нашар ли?Може ли да споделиш мнение за нея, може и на лично..
Виж целия пост
# 627
Иве, честита дъщеричка!  bouquet Да ви е жива, здрава, и да израсне като добър и истински човек! Ти също бързо да се възстановяваш и дано скоро да сте си вкъщи!  Hug
Ех, страхотна новина за новата седмица! Развълнувах се!
Виж целия пост
# 628
Ивкелина, честита радост! Да ви е жива и здрава малечка! Бързо възстановяване на теб, а малката бърз да наваксва ба тегло!  bouquet
Виж целия пост
# 629
Честита дъщеричка, Иве! Да е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия