AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 208
  • 769
# 345
Някой пробва ли вече новият подмладяващ серум на Аню?
Виж целия пост
# 346
Някой пробва ли вече новият подмладяващ серум на Аню?

Аз имах тестери....ами, попива бързо, но той е от типа на геловете, обичам такава консистенция, но нищо повече за няколко дни де
Виж целия пост
# 347
Някой пробва ли вече новият подмладяващ серум на Аню?

Аз имах тестери....ами, попива бързо, но той е от типа на геловете, обичам такава консистенция, но нищо повече за няколко дни де
Значи чакам да свиркаш като се подмладиш и го поръчвам  Laughing
Получих Дейдрийма, наистина е уникален Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Ау, вие сте на кат. 6, моята представителка е на 4 Simple Smile Както и да е  Laughing

Отзиви за този парфюм https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/62462 … 46259482775886994 SOFT MUSK  Hug
Виж целия пост
# 349
Mother of PrincesS, шегуваш ли се? Rolling Eyes
Представителите се движат точно с брошурата, която е актуална в момента- за четвърта кампанияя. Никой отсега не събира поръчки за 6 кампания, която започва от 14 април. Само гледаме и плануваме за 6-та, че и за 5-та сме в процес на плануване, все още.
Виж целия пост
# 350
О супер топчетата ще са пак намалени  Party
Виж целия пост
# 351
А, ясно. Мислех че вече пазарувате  от каталог 6, то все тая де, за мен е актуален този, който ми е дала жената от която поръчвам Simple Smile
Виж целия пост
# 352
А, ясно. Мислех че вече пазарувате  от каталог 6, то все тая де, за мен е актуален този, който ми е дала жената от която поръчвам Simple Smile
За всички е актуален този каталог. От другите няма как да поръчат и представителите дори  Peace
Виж целия пост
# 353
Някой пробва ли вече новият подмладяващ серум на Аню?
И аз опитах от мострите и съм супер доволна. Лицето наистина стои озарено и то само след  2-3 дни ползване, сега си поръчах да не казвам колко, че ...  bouquet.
Виж целия пост
# 354
Някой пробва ли вече новият подмладяващ серум на Аню?
И аз опитах от мострите и съм супер доволна. Лицето наистина стои озарено и то само след  2-3 дни ползване, сега си поръчах да не казвам колко, че ...  bouquet.
Ееех,че сте лошии...как ще спя сега без това чудо,а и без Дейдриим? Whistling
Виж целия пост
# 355
Мненията ви за Today, Tomorrow и Daydream ? И някой може ли да ги сравни? Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 356
Мненията ви за Today, Tomorrow и Daydream ? И някой може ли да ги сравни? Simple Smile Благодаря!

Само Daydream ми харесва на мен, харесва всъщност е слаба дума, обожавам го  Crazy
Виж целия пост
# 357
Мненията ви за Today, Tomorrow и Daydream ? И някой може ли да ги сравни? Simple Smile Благодаря!

зависи какви аромати харесваш.
те са трите от различни направления. Тъдей и Дейдриим са си цветни, първия е по-сладък. тумороу е екзотично плодово -меден. На фрагрантика излизат описанията

Виж целия пост
# 358
Някой виждал ли е чанта Kinsey от К4, стр. 23, хубава ли е?
Виж целия пост
# 359
Кремовете на Anew 35+ хубави ли са? Или ще ми предложите нещо друго от каталога?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия