, госпожите ги бяха научили, че трябва да подходят много отговорно към храната, която ще носят! Той вървеше с рецептата в ръка и слагаше продуктите в количката, като избираше опаковки, които е виждал у дома, което ме изненада, колко е наблюдателен към неща, които не съм подозирала, че е забелязвал. Писахме рецепта, пакетирахме, въобще като за продажба. Той всъщност беше много щастлив, защото госпожите много му харесали и почти само те изкупили кекса. Тази година ще го опека във формата за мъфини, да е по-различно и кажете сега изпитана рецепта за соленки. Сладко всеки носел, но соленооо, никой. Демек браво на мен, днес официално пак съм била похвалена 
Тръпка си е, обаче човек трябва да го предвиди предварително. Както писа и ЕлиТ, да се слушат децата, а не да се правят изпълнения като мен през нощите да пека кексовете

На мен ми беше много забавно, защото тази идея ми даде възможността да работя с детето си, на едно друго ниво. Като равни, не като родител - дете, където винаги аз мога, аз съм бърза, аз знам и прочее, получи се така, че дори той ме контролираше


