X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 867
  • 744
# 345
И защо са на крака журито?  Shocked
Виж целия пост
# 346
#ИЗГОНЕТЕЯБЕ
Виж целия пост
# 347
Ние явно сме някакъв нов пародиен формат на шоуто
Много точно казано.
Виж целия пост
# 348
Дарина звучеше като на аматьорски конкурс за народни песни

Но много хитър ход - уверена изглежда. Същата физиономия имаше, когато изгониха Белканто - и тогава не можех да поврявам, че ще махнат момчетата заради нея, но ....
Та се опасявам, че Вики си тръгва.

Освен ако не е номер, та Дарето да си отиде при Криско и да се отърве от договор със Саня.

Маги обаче ще ни се кара - каква стйка Ф беше заел  newsm43
Виж целия пост
# 349
Точно на такъв номер ми мирише  Wink
Виж целия пост
# 350
БисквиткаHug bouquet !

Вики беше много добра.
Дарина-честно казано не беше зле,имала е доста по-дразнещи изпълнения,но наистина не й се разбираше текста.
Виж целия пост
# 351
Саня постоянно е влюбена в нещо - какво сърце има тази жена  Wink
Виж целия пост
# 352
Абе ние им пишем сценария.
Виж целия пост
# 353
 Sick Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 354
 Sick
Виж целия пост
# 355
Ха, честит договор на Дарина със Саня!
Виж целия пост
# 356
Ееее......жалко... Sad
Виж целия пост
# 357
Отвратена съм...
Виж целия пост
# 358
Ухх, това заболя  ooooh!

Е, добре де, и Атанас Колев беше на финал, че даже и втори остана, а го продуцира Мария Илиева  newsm78
Виж целия пост
# 359
Ееее,много ме е яд на вота Close Обаче пък се радвам,че Вики се отървава от Саня,дано Графа я вземе  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия