shinebox,много хубава песен
Но ми се струва,че много надцени Дарина и родната действителност. Саня друга съдба й е отредила
Нещо в стила на Гери-Никол или в най-добрият случай,като песента на Михаела или Бубето
.
Но ми се струва,че много надцени Дарина и родната действителност. Саня друга съдба й е отредила
Нещо в стила на Гери-Никол или в най-добрият случай,като песента на Михаела или Бубето
.





Харесвам и доста от ерата на диското, но толкова са ми омръзнали, че с удоволствие си слушам днешните Адел, Ед, Адам, Флоранс и тн......
Харесвам и доста от ерата на диското, но толкова са ми омръзнали, че с удоволствие си слушам днешните Адел, Ед, Адам, Флоранс и тн......

Там задължително пеят на живо иначе отпадат от системата и големите са наистина големи. А какво шоу правят 
По скоро коментирах вайкането на продуцента, че видиш ли днешно време не може да се създаде нищо качествено. Гага я уважавам като музикант, защото може да изпее на живо собствените си песни, както и Бруно Марс, а това е важно за мен.
Аз явно съм от старомодните, защото в колата слушам предимно стари песни/рок, поп, бг музика - всичко от миналия век
Препоръчани теми