X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 861
  • 744
# 510
Бисквитка наздраве! Е, друго се чувствам вече! О, ще се увеличава групата!
Яд ме е за Стивън, песните ли се свършиха, че Маги трябваше така да го нахендри. Изпя, каквото можа, горкият!
Виж целия пост
# 511
И аз съм на Шшшчервено вино - ще се реве тая вечер -  Wine Glass  newsm24
Християна ми хареса, Стиви пя със сърце, но не му се получи Peace
Виж целия пост
# 512
Маги обаче много го защитава Стиви. Thinking Ако беше Александрина, да я е разкостил досега. Точно за Стиви му беше репликата на един от концертите "то пеенето не е толкова важно". ooooh!

АВА не ми харесват нещо днес.
Виж целия пост
# 513
Еми нем, нито Кейтиту ми харесва, ни тез трите тази вечер.
Виж целия пост
# 514
Интересна интерпретация на АВА, още не мога да реша дали ми харесва точно? Определено е трудничка!
Виж целия пост
# 515
Ава тази вечер - твърдо не! Тук таме на припева си паснаха гласовете им, иначе фалшивеене и пак фалшивеене. Тази песен като цяло е неблагодатна за пеене на живо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 516
Момчетата май разсеяха малко АВА, не бяха толкова блестящи както преди.

Но пък бяха свежи.
Виж целия пост
# 517
Никой не ми харесва до тук. Леле как са ги облекли  Outta Joint
Виж целия пост
# 518
Тарталета, зарязвай салфетките и грабвай пешкира - на Саня не и се танцува!
Нещо не върви концерта!
Виж целия пост
# 519
И що трябва любимата ми песен на Мегън да я дадат на ДаринчитУ? Crossing Arms
Виж целия пост
# 520
Не й се получава на Алекс тази шега за Гришо, да вземе да се спира  Naughty
Виж целия пост
# 521
Християна беше много постна,  Стиви рева, а Ава бяха някак без синхрон и някак си грубо ми звучаха
Виж целия пост
# 522
the slayer, коя диета спазваш? И аз съм на диета/моно/, ама съм си препоръчала по чаша червено вино вечер Whistling

И АВА не ми допаднаха, може би защото вече очаквам много повече от тях- последните пъти ме изненадваха приятно, а тази вечер - някак разконцентрирани бяха Confused
Виж целия пост
# 523
Концерта вял - май са се усетили повечето участници, че нещата отдавна са решени в главата на Саня и затова не се напъват кой знае колко.

*Biskvitka* - карам 5 дни на плодове, за разтоварване. НО .. виното се прави от грозде, гроздето е плод ... така че - в норма съм. Пък и Даринчето не мога да я изтрая без подкрепа  Wine Glass
Виж целия пост
# 524
Уморени ли са, или какво - много измъчен концерта тази вечер Rolling Eyes

все още никой не ме впечатли.


Гришо е актуален тия дни и сценаристите искат да са със свеж хумор,но и на тях не им се получава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия