И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 150
Стриики.. така е мацки да си мама е страхотно, ама се правят жертви...
Мхм. Аз си имат ии хемороидче вече. Вътрешно. Не ме боли, ама няколкото капки кръв на хартията сутринта ми изкараха акъла. Докато се убедя, че кръвта не е от влагалището...  ooooh!

Ох, скоро и аз се изплаших. Случи ми се същото. Имах запек и после едва успях да свърша работата в тоалетната.Накрая  завърши с доста кръв. И така около 2 пъти. После уж се оправих, но сега пак съм със запек. Много е гадно. Дали ще се оправим?
Виж целия пост
# 151

Ох, скоро и аз се изплаших. Случи ми се същото. Имах запек и после едва успях да свърша работата в тоалетната.Накрая  завърши с доста кръв. И така около 2 пъти. После уж се оправих, но сега пак съм със запек. Много е гадно. Дали ще се оправим?

относно запека, да споделя последното си откритие, което ме спасява, дано помогне и на вас - всеки ден си правя чай или топла вода с мед и лимон и веднага след това изяждам поне половин кофичка кисело мляко. Не знам точно как действа, но тази комбинация от кисело мляко и чай засега при мен работи безотказно.
Виж целия пост
# 152
От както съм на абсолютно безвъглехидратна диета, заради гестационния диабет ми изчезнаха киселините. А, и в тоалетната положението е далеч по-добро. Ако щете вярвайте. Чак се учудих. Не приемам никаква захар, а хлябът ми е Вита-пълнозърнест, без брашно. Не ям ориз и картофи също.
Опитайте-може да ви помогне.
И последно ядене в 18.00 ч
Виж целия пост
# 153
Хемороиди имам от години-рядко се обаждат обаче. Но ако имате сега  и ще раждате нормално се пригответе за обостряне след раждането.Не плаша, просто давам инфо.
Като казах инфо се сетих за нещо, за което никой не ме беше предупредил преди първото ми раждане. Първата вечер ми беше адски студено, тракаха ми зъбите и се бях увила като в пашкул. На втората вечер по-слабо. Когато споделих с акушерките, вдигнаха рамене. Е, оправих се бързо, но този път ще си взема нещо по-топличко за в болницата.Така и не разбрах от нервно напрежение ли беше, от стрес ли, от упойката ли...

Тази бременност съм качила по-малко, засега 11кг. Миналия път се отчетох в средата на осмия със 17 и повече не се качих на кантара.
Виж целия пост
# 154
И аз имам такива спомени, че ми беше хладно и сега като се има предвид сезона, е хубаво да си вземем чорапки и жилетки.
Виж целия пост
# 155
Относно стрийте за момента нямам нови ,въпреки огромния корем, и слава богу имам си достатъчно от предните бременности   Grinning .Колкото до килограмите  за сега съм качила +13кг  в 33.г.с. ама сигурно до края пак ще стигнат +20кг . поне така бях и със  първата и със втората  бременност. ама както ме  успокоява АГ-то за 2 бебета   вървиш добре с кг ...  Joy   бебоците вървят добре  едното е 1,300кг , а другото е 1,550кг    smile3521  не знам за вас  момичета ама  със моя огромен корем   нищо не мога да  направя като хората ,дори и  обуването ми е  със голям зор .....  и за капак на всичко  като почне да ме сърби корема  откачамммм  като крастава съм #Cussing out и то не е  един  път през деня ами е почти през целия ден     Banghead  Относно за след раждането аз ще си  сложа  задължително  чорапи и  един  халат,там си е хладно , да не кажа суденко . Вие момичета  подготвихте ли си багажа за болницата или  мислите ,че е рано още ?
Виж целия пост
# 156
...там си е хладно , да не кажа суденко .
Обаче това "там" за всеки е различно... Wink В болницата, в която аз ще раждам, е страшна жега. И всички, които са раждали там, ме предупреждават да си взема нощници с къс ръкав... Но втрисането е може би заради упойката. И мен ме е втрисало след упойка. Така че един кат по-плътни дрехи може би е добра идея...
Виж целия пост
# 157
Здравейте Simple Smile
Сега се загледах в резултатите от късна ФМ (където ми казаха, че всичко е супер и в норма), обаче пише, че плацентата ми е гранум 2. Аз тогава бях в 32 седмица, а навсякъде пише, че гранум 2 се достига м/у 34-37 седмица. Вярвам на докторите и имам причина да е така, но я кажете на вас какво ви пише в резултатите от късните ФМ и в кои седмици ги правихте, мооооля ви!  Hug
Виж целия пост
# 158
Някоя може ли да ми даде информация кога трябва да си взема картон номер 7 /така ли се казва newsm78/ от личния лекар ?
Виж целия пост
# 159
Някоя може ли да ми даде информация кога трябва да си взема картон номер 7 /така ли се казва newsm78/ от личния лекар ?
Какъв е тоя картон? Сефте чувам за такова нещо?  newsm78
Виж целия пост
# 160
Направление за хоспитализация номер 7 . Принципно могат и от женската консултация да ти го издадат. Зависи къде се следиш и дали ще се местиш при друг лекар да раждаш. Ако ще раждаш при лекаря при който се следиш питай него. Най-вероятно той може да го издаде.
Виж целия пост
# 161
Да не би да имаш напредвид, Талон №7/той важи 1 месец/, за постъпване в болница  newsm78

Някоя може ли да ми даде информация кога трябва да си взема картон номер 7 /така ли се казва newsm78/ от личния лекар ?
Виж целия пост
# 162
Здравейте Simple Smile
Сега се загледах в резултатите от късна ФМ (където ми казаха, че всичко е супер и в норма), обаче пише, че плацентата ми е гранум 2. Аз тогава бях в 32 седмица, а навсякъде пише, че гранум 2 се достига м/у 34-37 седмица. Вярвам на докторите и имам причина да е така, но я кажете на вас какво ви пише в резултатите от късните ФМ и в кои седмици ги правихте, мооооля ви!  Hug

Мегит0,  В началото на декември, на втората фетална, ме подкараха с разни теории как бебето изоставало с 4 дни, не било проблем, но трябва да се следи дали не изостава. След това една лекарка в Токуда ми заяви, че съм имала много околоплодна течност и трябвало на ида на точно определено място, за да прегледат бебето за малоформации.  От там се тръгна с едни чудесии и се филмирах здраво. Ходих на няколко места, за да чуя и друго мнение и всички ми казаха, че нямам проблем и всичко е наред. Миналата седмица моята докторка ми каза че плацентата ми е втора степен. В 33 седмица бях тогава. Тя също гледа бебето, видя че съм се спекла и ми тегли едно конско с думите - "щом аз не виждам проблем, значи ти няма за какво да се притесняваш." Като цяло всички лекари, с които се консултирах до тук твърдят че отклонение от 2 седмици изобщо не се коментира, защото е нормално. Според мен, ако има проблем ще ти кажат. Не се навивай допълнително.
Виж целия пост
# 163
Талона за хоспитализация го дават в 36 седмица.Дава го лекаря който води ЖК.
Виж целия пост
# 164
Благодаря за информацията , но аз няма  да раждам при доктора от ЖК и заради това по-рано се интересувам  Whistling Да ви се оплача , че като казах , че ми търсят и обменна карта ЖК ми отговори , че не може да ми даде ако съм искала всички изследвания можела само да се ми върне #2gunfire , а и при нея съм частно и си плащам при всеки преглед... 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия