Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли да се пооформи и коледен, празничен, нещо елхички, звънчета, камбанки...корница...и да се смени заглавието?
Какво представлява лятната количка и необходима ли е зимна седалка за кола?
Какви са най-добрите методи за облекчаване на киселини по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли да се пооформи и коледен, празничен, нещо елхички, звънчета, камбанки...корница...и да се смени заглавието?
-
Какво представлява лятната количка и необходима ли е зимна седалка за кола?
Лятната количка обикновено има напълно хоризонтална позиция и може да се използва без зимна седалка, особено ако бебето вече е на 6 месеца и не иска да лежи. Зимната кошница е удобна, тъй като помага на бебето да заспи по-лесно, но не е задължителна, ако количката позволява напълно легнало положение.
-
Какви са най-добрите методи за облекчаване на киселини по време на бременност?
За облекчаване на киселини по време на бременност се препоръчва консумацията на варени картофи и ориз без подправки. Трябва да се избягват пържени храни, мазни храни, тестмени изделия, кисели домати, цитрусови плодове и ципи от плодове. Добра идея е да вечеряте със супи и газ или много вода трябва да се избягват в този случай. Препоръчително е да се избягват храни, които увеличават киселините, като пържени храни, мазни храни, тестмени изделия, кисели домати, цитрусови плодове и ципи от плодове. Супите вечер могат да бъдат полезни и газ или много вода по едно и също време могат да влошат ситуацията.
-
Какво представлява болничният лист за бременност преди раждането?
-
Какво представлява направлението за раждане и какво се случва, ако започна да раждам по време на празници?

.Колкото до килограмите за сега съм качила +13кг в 33.г.с. ама сигурно до края пак ще стигнат +20кг . поне така бях и със първата и със втората бременност. ама както ме успокоява АГ-то за 2 бебета вървиш добре с кг ...
бебоците вървят добре едното е 1,300кг , а другото е 1,550кг
не знам за вас момичета ама със моя огромен корем нищо не мога да направя като хората ,дори и обуването ми е със голям зор ..... и за капак на всичко като почне да ме сърби корема откачамммм като крастава съм
и то не е един път през деня ами е почти през целия ден
Относно за след раждането аз ще си сложа задължително чорапи и един халат,там си е хладно , да не кажа суденко . Вие момичета подготвихте ли си багажа за болницата или мислите ,че е рано още ?
В болницата, в която аз ще раждам, е страшна жега. И всички, които са раждали там, ме предупреждават да си взема нощници с къс ръкав... Но втрисането е може би заради упойката. И мен ме е втрисало след упойка. Така че един кат по-плътни дрехи може би е добра идея... 
/ от личния лекар ?
Да ви се оплача , че като казах , че ми търсят и обменна карта ЖК ми отговори , че не може да ми даде ако съм искала всички изследвания можела само да се ми върне
, а и при нея съм частно и си плащам при всеки преглед...