И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 180
Весели празници, момичета с момчета и момичета Laughing Laughing!
Желая Ви леко прекарване, само усмивки, по-малко натоварване и много, много прекрасни емоции по празниците!

Виж целия пост
# 181
Мамчета,здравейте,аз съм новичка,но да се запиша Simple Smile Аз съм за 19 февруари и Весели празници на всички
Виж целия пост
# 182
Весели празници и от мен.Много съм щастлива днес моя приятелка роди момченце 3300 нормално раждане в Русе бебчо е толкова сладък и пухкав,10дни преди термин.Първо раждане за 6 часа,пак бързо е станало,но без никакви упойки.Мама героиня ще си имат коледен подарък под елхата.
Виж целия пост
# 183
 desi2811  живо и здраво да им е бебето , много радости да носи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
Честита Коледа момичета  bouquet bouquet bouquet
Пожелавам на вас и вашите семейства много здраве, щастие, късмети и всичко най хубаво за напред. И не на последно място по едно безболезнено раждане и бог да ни пази  Heart Eyes newsm51 newsm51

Виж целия пост
# 185
Весела Коледа!
Много щастие Simple Smile
Виж целия пост
# 186
И аз обиколих всички изброени по големи магазини и накрая купих кошарката от Raya Toys,гледам че сте от София момичета,предполагам и там го има.Най ми харесаха там и като че ли има най-голямо разнообразие от другите,естествено зависи каква искате,моята е дървена,иначе в Хипо има доста,но повечето са сгъваеми(каквато аз не исках).За количка не мога да помогна,аз още не съм купила,май няма и да купувам предварително,но пък разглеждах известно време и останах с най-хубави впечатления от магазин Слънчице-най-голям избор и прилични цени,а можеш и да поръчваш ако си харесала конкретна в интернет


ПП Весела Коледа и от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Весели празници, мамчета!
Пожелавам ви една година изпълнена с много здраве, радости и щастие. Леко и безпроблемно раждане на всички и само хубави и положителни неща да ви се случват,както на вас,така и на любимите ви хора! Много целувки и прегръдки от мен
Виж целия пост
# 188
Весели празници на всички бъдещи и настоящи мамчета Simple Smile При мен празниците минават тежичко,доста ме наболява корема,много бързо се втвърдява и имам много рязка болка в областа на яйчниците и кръста. Също точно като пред цикъл. Нищо не мога да свърша ,защото само като полегна се чувствам по-добре  и ми е много гадно,че не мога да помогна в приготовленията на празничната маса Simple Smile Гинеколожката ми каза,че такива болки са нормални,но не зная аз се притеснявам Simple Smile Вие какво мислите ? Имате ли такива оплаквания ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Дени и аз ги имам  Peace Пия но-шпа и магнерот за сега  Peace
Ако се почувстваш по не добре звънкай на докторката си. Само болката ни е в повече не трябва много да я има но какво да направим. И на мен за сега ми казаха, че тези контракции са горе долу нормални  newsm78 Ще стискаме зъбки щом казват докторите ще им вярваме.
Иначе аз почти нищо не правя, че като ми е тежко и с тия болки в кръста  ooooh! ooooh! ами нищо не мога да пипна. Като легна и после ела да видиш какво става едва ставам  ooooh! ooooh!

Момичета да питам а как сте с отичането на краката и ръцете  newsm78 Вечер ми отичат доста а сутрин като стана всичко е наред. Онзи ден бяхме на гости и почти цял ден бях в седнало положение и като се прибрах и си видях краката щях да умра  ooooh! Thinking веднага легнах вдигнах ги на високо и отока малко спадна.
Виж целия пост
# 190
Миеринка, и аз отичам тази дни. Забелязвам и под очите. Само след месец ще сме забравили всичко това.
Виж целия пост
# 191
Да Simple Smile На мен даже и хапчета не ми изписа Simple Smile Просто много ме болеше вечерта,но аз цяла вечер седях,през деня вървях доста и явно но беба вече не й харесва Grinning На другия ден цял ден лежах и съм добре,но не мога постоянно да лежа ще се побъркам Sad Краката ми се подуват и на мен много и затова гледам да вървя , тогава са добре Simple Smile Остана малко момичета ще изтържим и после ще си гушнала здравите бебоци Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Миеринка, и аз отичам тази дни. Забелязвам и под очите. Само след месец ще сме забравили всичко това.

Ох душичка вече нямам търпение да видя бебка и да се отърва от неволите  Heart Eyes Crazy Party

Дени след като си по добре като вървиш прави си малки разходки  Hug
Виж целия пост
# 193
Здравейте момичета , честита Коледа! Днес имам рожден ден и ви черпя виртуално с тортичка ( през телефона не мога нищо да прикача) Sad . Ние сме малко на гости при "свекървата" и такова хапване пада, добре че не живеем тук, щях да съм 200кг до момента ( пробутва ми глупостта, че бебето искало, сякаш сигнали и праща) Laughing. Вече и на мен ми е много тежко, корема ми буквално расте с часове и адски ми опъва, вечерите ставам по 5 пъти за тоалетна.
Не знам бебка дали ще дойде рано , майка ми е влязла в 9 тия с мен и аз съм решила да излизам. Каквото- такова, вярвам че медицинската грижа тук е адекватна. Хубав ден от мен bouquet
Виж целия пост
# 194
Veggie честит рожден ден миличка  Hug  newsm59 newsm18 newsm18 пожелавам ти много здраве защото това ни е най важното и разбира се безпроблемно раждане Heart Eyes Hug Hug Hug
Дай боже всичко да е наред да влезем в 9-я месец пък бебчовците когато решат да излизат и докторите когато решат, че е време за тези от нас който ще раждаме секцио  Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия