И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 240
Момичета днес мама elfi_mtra е родила две прекрасни принцеси, да са и живи и здрави Simple Smile започна се
Ех, че хубаво,..да са живи и здрави, и да имат късмет!
Виж целия пост
# 241
Етоооо започва се с най-чаканите новини. Живи и здрави да са бонбонките и много късмет да имат в живота. Много се вълнувам  bouquet айде скоро всяка една да се похвали с тази новина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 242
Честито, на мама Елфи! Живички и здравички да са бебочетаа!
Виж целия пост
# 243
Мама Елфи и днес има рожденик - баткото на бебките. Да й е жив и здрав и той и много да й помага...  bouquet
Момичета къде ще раждате във Варна и при кой лекър?
В Окръжна при Станислав Славчев.
Виж целия пост
# 244
Момичета къде ще раждате във Варна и при кой лекър?
Аз съм в Майчин дом при Д-р Митко Митев.
Виж целия пост
# 245
Аз съм в Майчин дом при Д-р Митко Митев.
Много як лекар... Ако не бачкаше в Майчин дом, и аз щях да се следя и раждам при него сигурно...
Виж целия пост
# 246
Честито на мама Елфи! Да са живи и здрави малките Бебенца, много радост и щастие на всички!
Виж целия пост
# 247
 newsm44  Талисманчетата на темата, да са живи и здрави, бързо да качат грамчета, а на мама бързо възстановяване. Батко им и той да е много здрав и послушен, декември, много поводи за празнуване им се събират Laughing
Виж целия пост
# 248
Честито на мама Елфи  Heart Eyes Живи и здрави да са и куклите  Heart Eyes bouquet

Може на първа страница да записваме мамите вече родили с бебчовците и инфо за тях  Crazy
Виж целия пост
# 249
Честити ни талисманчета ♡ ! На 30ти - рд, на 31-рд... щастлив и още по-празничен декември ще е в семейството на Ели Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Ехееее! Да са живи и здрави малките принцеси!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 251
А някой има ли повече информация- как е родила, добре ли се чувства, колко са големи бебоците..
Виж целия пост
# 252
Цитат
Днес в 15:40 се роди едното ми момиченце 2550 и 5 минути по-късно и второто 2100.
Само това е написала във Фейса за сега. Чакаме повече инфо...
Виж целия пост
# 253
Бихте ли ми казали как мога да се присъединя към групата във Фб ? Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Бихте ли ми казали как мога да се присъединя към групата във Фб ? Simple Smile
Елиза трябва да те добави. Ето профила й: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010089542504&ref=ts&fref=ts Пиши й на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия