И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 420
По въпроса за стерилизаторите - вече съм писала, ще повторя. Предния път ползвах такъв за микровълнова. В него стерилизирах всичко - силиконовите части, пластмасови и стъклени шишета. Лесно и бързо и абсолютно съм убедена - безопасно.
Виж целия пост
# 421
Аз съм със стерилизатор /от сестра ми/ на Чико  Whistling
Виж целия пост
# 422
И аз да се включа в анкетата. Simple Smile
1. За първо време ще ползвам Бюбхен.
2. Взела съм Тео Бебе течен препарат.
3. Приятели ще ни дадат количка и честно казано не знам модела.
4. Дървени легло 120/60.
5. Кокосов матрак.
6. За болницата съм приготвила превръзки за родилки и  нощни на Always.
7. И аз прахта бърша само с топла вода.

С каката не съм ползвала стерилизаторите и сега нямам.
За упойката май ще решавам на момента след разговор с анестезиолога.
И моя господин доста рита и на моменти си ме боли. Побутвам го, за да спре, че е доста неприятно.
Хемероидчетата наистина са много неприятни ... от време на време и на мен ми се възпаляват ама за сега не съм се мазала с нищо. Може би зависи колко са възпалени, дали са външни или вътрешни.
Не съм знаела за промоциите в ДМ иначе щях да се възползвам .  Wink
И при нас каката чака с нетърпение и често му говори.  Heart Eyes
Ася, дано всичко е напет с доплера.  Praynig
Виж целия пост
# 423
Добро утро момичета,за тези на които са им излезли неканени гости на дупето(хемароидчета)имам добра новина.Доки ми изписа крем Фитороид на абока и само с две намазвания малкия изчезна,а големия спихна много почти го няма и него
http://apteka.framar.bg/30025884/%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B0- … -40-%D0%BC%D0%BB-
Виж целия пост
# 424
Добро утро  Heart Eyes

Деситка вземам го веднага дано и на мен да помогне  Praynig Praynig Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 425
Добро утро  Heart Eyes

Деситка вземам го веднага дано и на мен да помогне  Praynig Praynig Heart Eyes Hug
Дано аз не очаквах толкова бърз резултат като магия ми дойде. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 426
здравейте. Вчера ( на 13.01) се роди моята дъщеря Елена Simple Smile 2,250кг, 47см. Естествено раждане. Бях на преглед и се оказа, че имам малко разкритие и доки реши да ме вкара в болница за наблюдение и слава богу - в 17:30 ми изтекоха водите, а в 19ч. вече гушках бебкa (даже за клизма нямахме време). А ми е първо раждане все пак! Simple Smile
Виж целия пост
# 427
здравейте. Вчера ( на 13.01) се роди моята дъщеря Елена Simple Smile 2,250кг, 47см. Естествено раждане. Бях на преглед и се оказа, че имам малко разкритие и доки реши да ме вкара в болница за наблюдение и слава богу - в 17:30 ми изтекоха водите, а в 19ч. вече гушках бебкa (даже за клизма нямахме време). А ми е първо раждане все пак! Simple Smile
Честита рожба, да ви е жива и здрава, и много да ви радва:)
Виж целия пост
# 428
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА   baloni baloni baloni


здравейте. Вчера ( на 13.01) се роди моята дъщеря Елена Simple Smile 2,250кг, 47см. Естествено раждане. Бях на преглед и се оказа, че имам малко разкритие и доки реши да ме вкара в болница за наблюдение и слава богу - в 17:30 ми изтекоха водите, а в 19ч. вече гушках бебкa (даже за клизма нямахме време). А ми е първо раждане все пак! Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Честито на всички мамчета. Да гушкате здрави, весели и спокойни деца!
Виж целия пост
# 430
Еехеее, февруарките януарки станаха Simple Smile
Честито бебенце!!! ♡
Виж целия пост
# 431
ЧЕСТИТО, МЕГИТ0! smile3504
Виж целия пост
# 432
Честито бебче и от мен bouquet, сега гледам, че и други бебешори има обявени на първа страница, май повече инфо се обменя във фейсбук групата, а четящите тук, изоставаме Laughing. Радвам се за вече родилите, мен започват нервите да ме хващат, още отсега... Whistling
Виж целия пост
# 433
Честитооо !!!  bouquet здраве и щастие ви желая! Hug
Виж целия пост
# 434
здравейте. Вчера ( на 13.01) се роди моята дъщеря Елена Simple Smile 2,250кг, 47см. Естествено раждане. Бях на преглед и се оказа, че имам малко разкритие и доки реши да ме вкара в болница за наблюдение и слава богу - в 17:30 ми изтекоха водите, а в 19ч. вече гушках бебкa (даже за клизма нямахме време). А ми е първо раждане все пак! Simple Smile
Честито !Да ти е жива и здрава и много радост да ви носи,а на теб бързо възстановяване. newsm51 ylinfant
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия