Магията на изтока - тема 44

  • 31 299
  • 726
# 120
 bowuu аз от тези със слухов проблем с мандариновите езици. Ама гледам и то редовно. Намаляване на звука или изключване е решение.

В корейските сериали според мен жанра "романтична комедия" и почти мираж. Винаги е намесена драма , че и мелодрама, та жанра по -правилно е "манджа с грозде" Laughing

 Thinking гледалите Ямаповия сериал, нещо с цифри е,  може ли да се постараят да ме навият да го почна  Thinking
Виж целия пост
# 121
Хм, аз пък  нямам грижа с езиците.Другите имат проблеми с мен-като изгледам някояй дъъългичка дорама и само на корейски шпрехам Rolling Eyes Много задробрявам,даже по навик и поклони започвам да раздавам Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 122
Много се смях на този сериал Marriage, Not Dating
https://www.viki.com/tv/23905c-marriage-not-dating
Много развлекателен  Grinning
Виж целия пост
# 123
Цитат
гледалите Ямаповия сериал, нещо с цифри е,  може ли да се постараят да ме навият да го почна
Според мен не е твоя сериал, но може да попрехвърлиш за забавление.
Ямапи е много хубав тук, но толкова му личи как се старае да играе, докато Сатоми е във вихъра си  Heart Eyes
Няколко интересни двойки на заден план, забавни монаси и бабка(гадна кучка) и най-тъпите скумрийски целувки, корейските вода ще им носят по този показател  Rolling Eyes
В един епизод ги прекъсваха 4-5 пъти точно в сюблимния момент  Crazy и накрая стана досадно  Whistling

Обаче при тайванците може да се насладите на целувки  Flutter

Виж целия пост
# 124
The Vineyard Man или Лозарят е комедия и може да се каже ,че е и романтична. Има си и тоалетни / външни и бобови/ hahaha ,има си и гонитба на влак Simple Smile Има го преведен на български , а и онлайн http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=812
Виж целия пост
# 125
дането, четейките и м/у редовете ще взема да го оставя за ....когато му дойде времето. Няма да си развалям сега рахата на японския текущ фронт. Таман има ритъм в 2-те заглавия дето следя, най-вече преводен  Mr. Green

С дането да препоръчаме на kikair   Down With Love. Каза че имаш проблем та на сега все тай-сериали  Wink Laughing
Виж целия пост
# 126


С дането да препоръчаме на kikair   Down With Love. Каза че имаш проблем та на сега все тай-сериали  Wink Laughing

ГГ е много дразнеща и грозна  PeaceНе заслужава Джери
Виж целия пост
# 127


С дането да препоръчаме на kikair   Down With Love. Каза че имаш проблем та на сега все тай-сериали  Wink Laughing

ГГ е много дразнеща и грозна  PeaceНе заслужава Джери
A като имаш на предвид, че са били и гаджета в реалния живот, чак да се чуди човек.
Виж целия пост
# 128

A като имаш на предвид, че са били и гаджета в реалния живот, чак да се чуди човек.

 Това истина ли е newsm78 Не мога да повярвам. Е, га ти вкуса на Джери !
Виж целия пост
# 129
 Naughty ееее а на мен актрисата ми е симпатична. Нали имаше бая кадри от снимането , от немай къде току изкачаха такива  Mr. Green, та там си е голяма симпатяга. А иначе ролята ѝ една такава в крайности, баш като в тай-сериал  Mr. Green

Аз вдигнах кинолетвата си високо миналата седмица с иранския филм "Такси" и сега не смея да гледам кино още  Mr. Green. За това преглеждам само ресурсите, оглеждам и трупам на Списъка  Whistling.
Виж целия пост
# 130
Ела може и да не е кукленски красива, но е такова очарование  Heart Eyes
имаха страхотна химия и в интервютата много им личеше, че са двойка, обаче май е разбила сърцето на Джери  Tired
Малко зарибявка, наскоро нали агитирахме Тупи, но тя май не клъвна  Whistling


малко извън кадър  Grinning


до тук с мита за свенливите азиатци  Mr. Green

Боже, сетих се колко бях влюбена в Джери още от "Meteor Garden"  Crazy отивам да го гледам някъде, че получих абстиненция  #Crazy
Виж целия пост
# 131
За мен  не е красива. Химия във филма не видях и дори го спирах и продължавах на няколко пъти.
Вкус  различен и не убеждавам никой.

Виж целия пост
# 132
Хьорин с кавър на Адел  Heart Eyes

Виж целия пост
# 133
Малко зарибявка, наскоро нали агитирахме Тупи, но тя май не клъвна  Whistling
А, как бе, клъвнах, клъвнах, просто си чака реда, букмаркнала съм си го Laughing Само да ми починат ушите малко от мандарина, че нали ей сега гледах Autumn Concerto. Не можах да свикна с тоя китайски, хем 1 г. с китайците живях Tired

 newsm39 11 епизод трейлър:
https://www.facebook.com/221737564509194/videos/1204003209615953/

Много харесвам Хьорин, страхотен глас... ама предпочитам да пее на корейски, че акцента ме убива направо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
Отдавна не бях слушала корейки, че напоследък са ми много анти, не че някога са ми били любимки  Grinning
дори акцента не ми попречи да и се насладя  Peace
Още.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия