Магията на изтока - тема 44

  • 31 297
  • 726
# 75
Тупи, във вчерашната серия...
Скрит текст:
направо й предложи брак. Поне думичката "кьорун" хванах накрая, което си е точно това. А в превюто за днес дадоха ГГ в бяла рокля и с букет.

 ooooh! ooooh! ooooh!

Ти си писала за Love me if you dare, пък аз мисля за I have a lover и се чудя за какъв психопат става въпрос. Нещо загубиха темпото в I have a lover, или щото гледам сега на час по лъжичка и докато се сетя какво беше в предната серия, то свърши без да стане нещо особено.

Модераторът ошета още вчера. За съжаление на предната страница още стоят. Сигурно щото не са докладвани, пък те нямат време да четат всички постове.

Виж целия пост
# 76


част от  интервю 2012 година



 Ри:Мога ли да те попитам,ДжиДи? Ри:По какъв начин обичайно спим?



Джи:Трябва ли винаги да питаш? Джи: Ние спим като  много се прегръщаме един друг.  Ри: Така е


 Извинявам се  за непреведения текст от изтрития пост
 А това интервю е от 2006-след 1час 00мин

http://www.veoh.com/watch/v18184635hFYFebpJ
Виж целия пост
# 77
Гледахте ли 9-та серия на Венера? А, видяхте ли с какви чорапки беше треньора? hahaha

Клонирането май е на мода и в тази тема Sick
Виж целия пост
# 78
Ри:Мога ли да те попитам,ДжиДи? Ри:По какъв начин обичайно спим?
Джи:Трябва ли винаги да питаш? Джи: Ние спим като  много се прегръщаме един друг.  Ри: Така е

От това по-свободен превод, здраве му кажи Laughing Само дето ние не ядем доматите с колците.


Ким Дже Ук май ще участва във филма "Последната принцеса" или “Princess Deokhye” Ще ми се да го видя в най-главна роля Thinking

The King of Dramas изгледан. Доволна съм, наистина задържаха темпото до край - имаше един момент в последната серия, когато място не можех да си намеря направо Mr. Green С две думи - препоръчвам го. Много добър Kim Myung-Min, много! Наред с напрежението имаше и забавна част, ама то какво друго да очакваш от Choi Si-Won Joy (хеле пък гаджето му беше един път hahaha ) Къде съм зяла досега и защо съм пропуснала този сериал, нямам обяснение ooooh! Да повторя, че го има напълно преведен във Вики, а и Stupid Dreams са до половината.
Виж целия пост
# 79
Мда , The King of Dramas бе от приличните кор- сериали за съответната година. Като каза Ким Дже Ук се сещам че скоро не съм проверявала до къде докараха превод на един от филмите му за 2015.
Otona Joshi 8 и 9 изгледани. Разбра се че 10-и епизод ще е последен. От 9 серии до тук кулминацията бе преди 3-4. Сега остава финал и то подозирам че отворен или полуотворен за главните 3 дамски образа. Заглавието не е шедьовър но е гледаемо. Едно такова редово за дадения жанр при япо-сериалите.
Виж целия пост
# 80
Тек ви моли....Be My Merry Christmas Grinning.




Kim Myung Min сега го гледам в Драконите и едва ли е нужно да казвам, че отново е на висота. Той е "мозъкът" на заговорниците за смяната на управлението, но често има противоречия с героя на Ю А Ин, който пък ще стане един от кралете на Чосон.
Виж целия пост
# 81
smile3502  Bubblegum- труден за кратък коментар сериал. Дори раздробено да "карам" по точки пак е дълго/трудно.
Антъни с шапка а аз с удоволствие гледах Jung Ryeo-Won  в действие! Снима напоследък рядко за жалост. Чудесно подбрана роля и този път.
Ролите сами по себе си добри, което ми обяснява каста. Обаче има големи но..-та. Разбира се в творческия екип. "Не знам" защо с последните 10-ина серии сериала ми напомни за неволите на един друг на Lee Dong-Wook- Wild Romance. Твърде полярна работа от една страна на продуцент-режисьор-сценаристи и от друга останалото за да мога да кажа нещо много добро за това заглавие. Но от друга страна и двата сериала съм ги изгледала от до  Thinking.
Иначе като сбито инфо сериала е с хепи-енд, с няколко паралелни сюжетни линии, които си имаха своето горе долу редовно развитие за 16 епизода , че и завършек. Нищо не остана недовършено. Кулминацията бе в 13- та  серия та 14-15-16 имаха доволно достатъчно време за финали  Mr. Green
Повече коментар като/ако се включат гледалите го.
Виж целия пост
# 82
Сега гледам Master s Sun


В началото беше страшничко , но главния герой е направо върха  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 83
...главния герой е направо върха  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре дошла в клуба на Джи  Hug
Tупи ще ти разясни за оградите,тарана и т.н. hahaha
Много е тачен тук и обичан.

Ах  Heart Eyes Бонбона Канг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 84
 Thinking брей как бързо го надуши Джи kikair . До кой епизод си? Мина ли епизода с орехотрошача?  Joy Joy
Виж целия пост
# 85
Thinking брей как бързо го надуши Джи kikair .

Само да поясня, че съм си го оградила с бодлива тел, пазя го с артилерия, гранатомети, танкове, космически кораби, мълнии и прочее Stop

Възхищаването отдалече е разрешено!

 Joy hahaha Kikair, да не се стреснеш и да ни помислиш за луди Laughing Ние така си се майтапим тук. (ама аз за Джи не се майтапя съвсем  Crazy #Silly )
Виж целия пост
# 86
Официално ББ обявиха ,че са взели решение да  не присъстват   на  предстоящите церемонии  за    награди  за 2015



Виж целия пост
# 87
Само Тик си е кично мой  hahaha

Тупи,нали си наясно,че сме се запасили с ножици за тел,няколко джадая,една звезда на смъртта,три елфа,няколко джуджета и два хобита Mr. GreenГотвим се за щурм
Виж целия пост
# 88
Тупи,нали си наясно,че сме се запасили с ножици за тел,няколко джадая,една звезда на смъртта,три елфа,няколко джуджета и два хобита Mr. GreenГотвим се за щурм
Знаеш, че на всяко действие, има противодействие Flutter

Тъпо и досадно е натрапването на собствената си мания на хора които неколкократно са ПОМОЛИЛИ УЧТИВО, че не ги интересува.
Бих казала и арогантно. Не мога да си обясня подобно дебелокожие 33uu

За трети път почвам тези Оджакьо брадърс, да видим дали ще мога да го довърша. Скучен ми е отначало и това си е. newsm78
Виж целия пост
# 89
Цитат
Само Тик си е кично мой
Да бе, да, само така си мислиш  Flutter
#Shocked smile3515 #Shocked
Как можа така да ми го напишеш,как?

Тик Heart Eyes
Скрит текст:



Съкровището Heart Eyes за K Wave

Тупи,нека силата бъде с теб  jedi
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия