Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
# 225
Здравейте,

има ли някой наличност за подаряване от гъбката за София, за предпочитане с куриер?  Praynig (разбрах, че не е уместно да се купува от интернет, а е по - добре да бъде от човек)  newsm78
Виж целия пост
# 226
Здравейте! Искам да попитам дали някой от Стара Загора има малко излишна гъбка. Съгласна съм и на доставка с куриер от другаде. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 227
Здравейте! Искам да попитам дали някой от Стара Загора има малко излишна гъбка. Съгласна съм и на доставка с куриер от другаде. Благодаря предварително!
Шоколадче, имам:) Ще ти отгледам малко по- голяма, че доста раздавах и е малка и ще ти дам след 10.02, като се прибера в Ст.З, ако дотогава не си си намерила:) Пиши ми на лични другия месец:)
Виж целия пост
# 228
Какви са най-големите ползи от отглеждането? За какво най-добре помага?
Виж целия пост
# 229
Естествен пробиотик Grinning  - евтин и без никакви вредни добавки!
Виж целия пост
# 230
Здравейте,

Има ли някой от Варна да подари няколко зрънца?
Гледах си гъба преди няколко години и искам пак да захвана - добре ми се получаваше.

Моля ви, ако има някой от Варна с кефир - пишете ми.

Благодаря предварително!  Wink
Виж целия пост
# 231
Здравейте!

От Русе ако  има някой с кефирени зрънца  за подаряване ще съм благодарна да ми пише Hug bouquet
Виж целия пост
# 232
Здравейте, знаете ли от къде мога да си взема тибетска гъба/кефир.
От София съм. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде няколко зрънца.
Мога да отида до всеки квартал, където кажете, за получаване.
Пила съм я преди 10 години и бях много доволна.Сега пак имам нужда.
Виж целия пост
# 233
Здравейте, знаете ли от къде мога да си взема тибетска гъба/кефир.
От София съм. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде няколко зрънца.
Мога да отида до всеки квартал, където кажете, за получаване.
Пила съм я преди 10 години и бях много доволна.Сега пак имам нужда.
Ако има някой от друг град ще заплатя куриерските услуги.
Виж целия пост
# 234
Здравейте, може ли някой да ми подари или продаде Кефирена гъба за София благодаря.
Виж целия пост
# 235
Здравейте, може ли някой да ми подари или продаде Кефирена гъба за София благодаря.
Ако ви е удобно да дойдете до Хаджи Димитър, ще ви подаря.
Виж целия пост
# 236
Може ли да питам за кефирени зрънца за млечен кефир, дали някой има в повече?
Виж целия пост
# 237
От Пловдив съм мога да дам на един.
Виж целия пост
# 238
Здравейте пробвали ли сте  да сложите кефирните зърна в ядково мляко дали ще стане хубав кефир.
Виж целия пост
# 239
Здравейте! Бих помолила за зрънца кефир на лични! Grinning Благодаря на тези, които се отзоват!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия