Сладкарничка за книги - тема 58

  • 31 532
  • 755
# 405
ДУ Hug
Как сте прекрасници?
Кали, благодаря за кафенцето Hug

Ще бягам по задачи, но пак ще дойда.

Хубав ден Hug
Виж целия пост
# 406
Добро утро и от мен.


Пия кафе и ще се оправям, че ще излизам със сестра ми. Ще ходя и до зоомагазина за на звяра храна.
Аз и при малинките се отчетох.
За тази година съм прочела 55 книги, 56 ще я приключа сигурно.през 2016, макар че много увлекателно стартира.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 407
ДУ, момичета! Hug

Сутринта на някои места в София (през половината от която минах на път за работа) прехвърчаше нещо като сняг, дори един тротоар беше леко побелял. Беше като подготовка за първия сняг.  Mr. Green

Сега си пия чайчето във вашата приятна компания. Hug

Да ви кажа, аз мислих, мислих и установих, че цялата тая работа със започването на нова книга и избирането коя точно да бъде тя на 1/1 за мен е по-скоро натоварващо мероприятие... Затова мисля да си карам (т.е. чета) спокойно и както дойде.  Mr. Green

Нелка, вчера малко набързо писах и май не съм се изразила много добре... По-коректно би било да кажа, че предпочитам художествена литература пред техническа (а не че не обичам да чета професионална литература, много е силно това)... Peace На мен ми се налага всяка година да отделям поне по 40 часа за повишаване на квалификацията (за запознаване с осъвременените практики в моята професия). Отначало съм ентусиазирана и дори ми е интересно, но вече последните часове (,които отделих вчера или казано с други думи - бях ги отложила едва ли не за последния момент) ми вървят тегаво и ми се иска да приключвам вече с този ангажимент.  Embarassed

На всички пожелавам днешния работен ден да мине бързо и леко! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 408
Здравейте и от мен.  Hug

Лоренка, няма защо, прекрасна!  Heart Eyes Hug  Подаръчетата ти са прекрасни, браво на другарчето Simple Smile  Peace

Нелка, ние също те обичаме!  Hug Hug Hug

За хубави срещи чета, все повече такива да има и през Новата година, това си пожелавам!  Crazy Heart Eyes

Аз снощи си започнах "Търси се" на Кинг, увлекателно започва, съвсем в началото съм. Не знам дали ще успея да я прочета до края на годината, а така не ми се иска да прехвърлям в другата година започната книга. Не знам на какво се дължи и дали само аз съм така, някакво суеверие ли е, но обичам на 1ви да си започна нова книжка, заедно с новата година  Crazy Crazy Crazy

Тези дни ще са ми много заети, на работа съм, имам още малко пазаруване да извърша, утре вечерта май ще имаме приятелско събиране ... и на 31ви съм на работа до 17.00 часа, а вечерта ще посрещаме НГ.  Crazy Crazy
Ще е приятно, но ми се иска времето малко да забави, да си прочета книжката, да не изтича толкова бързо тази и без това прехвърчала година ... Много бързо мина, много!  ooooh! ooooh! ooooh!

Пожелавам ви много хубав и успешен ден, където и каквото и да правите!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 409
Да намина да кажа само ДУ;
малко на патерица честито на рождениците Heart Eyes
Още малко бясно бачкане ми остана, ама поне ще започна НГ на скорост Simple Smile , не че няма да си бачкам като работохолик и тогава де, но след 15-ти януари малко ще се разтовари програмата...
Та ще имам време да ви навестявам по-често.
 Hug
Виж целия пост
# 410
Добро утро!
Нелко и аз те обичам Hug

Взимам си от кафето на Кали  bouquet  и изчезвам, че не съм добра компания днес smile3515
Виж целия пост
# 411
Кости, защо така, мило?
Виж целия пост
# 412
 Добро утро, прекрасници!  Hug Heart Eyes

 Рано се разписвате, но аз сега идвам, жалко че вече изпих кафето си. Но пък си имам компания от любим мъж, отпускар е с мен, сутрин пием кафе заедно. Heart Eyes Сладко да е кафето на тези, които сега го пият.  Coffee

Нара, и моите книги, и тазгодишните,  и миналогодишните, са като твоите на брой. Но снощи така ми се четеше, че пак започнах нова книга, а мислех след книгата за Анна Комнина да не чета нищо друго. Обаче новата книга пак е  прекрасна, от Талев - "Хилендарският монах". Купих си я от Поморие през лятото. Така красиво пише Талев, любимият ми писател, сякаш разказвач на приказки е.

Бъбълче, приятно посрещане на новата 2016 година! Отсега ти го пожелавам, защото може да не ти остане време да наминеш тук от заетости. Щастливо и с усмихнати хора до теб да започне новата ти година!  Hug

 Кости му, силна прегръдка и дано се върне доброто ти настроение!  Hug Ден с ден не си приличат, усмихвай се напук понякога, действа животворно.  Peace

Петенце, при вас не знам какво прехвърча, но тук вече е мрачно и нещо ситничко вали. Едва ли са снежинки, но времето няма нищо общо с вчерашното,  а пък онзи ден беше летен ден, прекрасен. Иска ми се да побелее, поне на 31-ви да е бяло.

 Гиговче, да те пускат по-скоро задачите, идвааааай!  Hug

 Нара, вирни нослето, стига затъва.  Wink

Титина, ти вриш от емоции и направо ти се чудя как успяваш да си на толкова места, да побереш толкова гледки и различни култури. Прекрасно е сигурно, но и зашеметяващо. Пускай снимки, те ще са интересни на всички ни.  Hug

Деска, прекрасна среща си имала. Върви ти на чудни срещи с чудни другарчета напоследък. Дано това да е добър знак, че хубавото при теб тепърва предстои!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Прекрасен ден ви пожелавам, ма пак ще идвам тук, де.  Wink Hug
Виж целия пост
# 413
Сега се сетих,какво щях да пиша  ooooh!

Смятам да започна да записвам кои книги съм прочела.Просто забравям.
Ще си ползвам за това тефтерчето ми от Милето Hug
Иначе току що резервирах билети за Войните за ММ и детето.Аз ще се разхождам.Не ми се гледат филми.

Нел, много обичам Талев.Но не ми се чете.Сега съм зачела Убийството на художника и ужасно ми харесва.Много богат стил на писане.Напук на вашата мрачина ние днес имаме слънце.Не помня от кога не съм го виждала.

Тити-снимки,снимки/смятай,че викам от първия ред  Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
Нищо ми няма, момичета Hug Не се притеснявайте за мен. Просто съм изпушила яко и не искам да пиша, че ще бълвам огън и жупел. Но си ви чета за успокоение Grinning

Ах, и на мен Талев ми е любимият разказвач Heart Eyes
Виж целия пост
# 415
ДД и от мен!!  bouquet

Слив, жив и здрав да е ТМ!  bouquet

Титина и аз бих се радвала на снимки и разкази за индианците. Ако може да ни покажеш някой вигвам, сушено месо, черги и пера..  Crazy Blush

Лелееее, колко книги сте прочели Нели, Нара!!  #Crazy  Вени и тя не пада по-долу от вас, сигурна съм.  Laughing И още няколко момичета.
Ще си взимам аз отпуска от форума, за да имам време да чета повече.  Laughing

Бъбли, не се учудвай, че си чела по-малко тази година. Все пак началото на годината започна работа.  Laughing

Камиче, още по-хубаво да ти е с мама!  Hug

Аз пък да ви кажа, че много се колебая, коя да е петата книга, която да номинирам.. Колебая се между две.  newsm78 Ииии.. не знам.

Хубав вторник!  bouquet
Виж целия пост
# 416
 
Нека да се порадваме на красивите книги, които получихме в Коледната игра!

Лофче Лис Блу

Алекс Мариша

Мариета Евилан

 Елинка Петя  Heart Eyes

Нели

 Милето Слив

 Ули

 Рейн

Мария Ч. Петяяя

Камиче

 Дев

Гигова Лоренка

Нара Авлига

 Точица

 Кали Гани

 Нези Зори

 Деси
 
Лотхен

 
Виж целия пост
# 417
Нели,добави и моето другарче с най-нежната усмивка:Петето! Heart Eyes
Ето книжката :
Виж целия пост
# 418
Нели,благодаря ти за това обобщение!  Hug
Видях много интересни заглавия.  Peace
При нас слънцето още се усмихва!  Simple Smile Липсва само поне малко сняг...
Слив,да ти е жив и здрав ТМ! Много да те слуша! bouquet
Аз съм потънала в книгата,която чета -на любимата ми Алиенде.  Heart Eyes
Благодаря на Елинка,че ми я прати за прочит!  Hug
Дес и Мариетка са имали страхотна среща!
 Simple Smile
По-късно пак ще ви нагледам.  Wink
Виж целия пост
# 419
Нели,добави и моето другарче с най-нежната усмивка:Петето! Heart Eyes
Ето книжката :


 Петя е там, Дев, просто корицата на книгата е друга. Само книгата на Лотхен липсва, броих останалите момичета.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия