Сладкарничка за книги - тема 58

  • 31 532
  • 755
# 375
И празниците продължават........

С тях и рождениците... Grinning

Вени,здраво да ти е името,с добро да го споменават  bouquet

Лофче,честито 22 РД  Laughing Hug

Обичана и обичаща да си винаги  Heart Eyes

Калина сестричка,жива и здрава!

Слив,честит ти рожденик!На онзи висок и красив младеж пожелавам все така да те носи из висините на любовта,да те приземява,когато е нужно и да ти бъде винаги топъл гръб и семейно огнище!

Наздраве, за ваше здраве!



Виж целия пост
# 376
Добро утро, прекрасници Simple Smile!
Лофче, честит рожден ден! Бъди здрава, влюбена, щастлива и обичана! И да се осъществят всичките ти мечти!
Кали, честит празник и на твоята сестричка!
Слив, и на ТМ също!

Да са ви живи и здрави рождениците!
Виж целия пост
# 377
Другарче, Лофче, Честит рожден ден. Бъди жива и здрава. Само рози по пътя ти напред.


Честит празник на Кали и Слив.

Хубав ден, момичета.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 378
Много рожденици, много почерпки Grinning Нека!
Кали, Слив честити ви рожденици, да са живи, да са здрави и винаги до вас Hug

Ловче, мило момиче, ЧРД и на теб! Здраве, щастие, късмет, любов и най-съкровената ти мечта да стане реалност! Желая ти го от сърце Hug

Много съм налазена, така че изчезвам 😘
Виж целия пост
# 379
Лофче, другарче, честит празник! Желая ти прекрасен рожден ден, желая ти здраве, любов, сбъднати мечти и много усмивки! Hug
Кали, Слив, честит празник и на вашите близки  bouquet!
Виж целия пост
# 380
Лофче, честит рожден ден! Желая ти здраве, щастие, много любов и да сбъдваш мечтите си! smile3525

Кали, Сливче, да са живи и здрави вашите рожденици! bouquet

На работа съм и на всичкото отгоре съм много налазена, защото всичко трябва да се свърши за по-малко време от обикновено, заради празниците  #Crazy Ама това е положението. Всички от моето семейство почиват, само аз на работа ooooh! Ще го избутаме някак, че ме чака сериалът на Миж. Миж, много добре направен и приятен за гледане. Благодаря, че го препоръча.  bouquet Чака ме и Калуня-Каля. Видях, че води във временното класиране за роман на годината и реших да го прочета. Съвсем в началото съм и не съм навлязла в историята, но изпитвам удоволствие от колоритния език, на който е написана.
Нези, и аз правя крем супа от тиква, но слагам къри за подправка, защото ММ обича пикантна храна, но непременно ще опитам как става с индийско орехче Hug
 Приятен ден на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 381
Добър ден и от моя милост!!!

В душата ми е слънчево и приятно както времето на вън.... Гледайки и коледния албум ми става едно приятно, уютно...просто не мога да намеря правилните думи за прелестите, който успяхте да сътворите през настоящия месец...

Честит Рожден Ден, скъпа Лофче и от мен....бъди здрава, обичана и много щастлива...


Кали, Слив честит семеен празник и на вас!

Алексче, как е малкия бебок? Да го нацелуваш много....

Деси, понякога човек трябва да се опита да е силен, независимо с какво го "урежда" съдбата...една голяма прегръдка от мен  Hug

Камиче, много приятни моменти ти желая с твоята майчица...

Хубав и лъчезарен ден!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 382
Честита Коледа, момичета! Hug Hug Hug

Лофче, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и да ти се сбъдне поне една голяма мечта през следващата година!  bouquet

ЧРД и на Калината сестричка и половинката на Слив!  bouquet

Бъбълс, много се радвам, че си се разписала така подробно! Лично аз бях сигурна, че ще ти хареса и ще бъдеш харесана тук още отпреди на теб да ти хрумне да се присъединиш! Радвам се, че го направи! Hug

Камиче, не си единствената, която си е прочела вече подарените в играта книжки. Аз моята от Кали я изчетох още преди Коледа! Mr. Green

Венка, честит имен ден, макар и на патеричка! Да си жива и здрава! bouquet (Аз също съм се подлудила по темата Тюдъри, явно има нещо много притегателно в тази история  Mr. Green Гледам сериала, ама яко, по няколко серии на ден!  Embarassed И не ми се чете дори...  Grinning).

Гиг, Точето и мен ме е пропуснала в огромния си пост, но получава и от мен прегръдки! Hug

Рейнче, прегръдки и за теб! Hug Не си самичка! Hug

Приятна среща на Мариет и Деската! Hug

Нези, дано са обратими нещата със зрението на татко ти! Целувки за Аничка! Hug

Миле, ние също добре изкарахме коледните празници у дома със семейството. На Бъдни вечер се събрахме у дома, на Коледа бяхме у наште, на втория ден от Коледа - при свекърите, а вчера майка ми празнуваше имен ден!  Grinning т.е. от маса на маса...  Grinning Но аз си падам по семейните събирания, така че ми хареса всичко това.  Heart Eyes

На работа съм тия дни между Коледа и Нова година, а и работа си има, особено защото една част от колегите разпускат. Но натоварването е в рамките на нормалното, не се оплаквам.

На всички пожелавам хубава седмица! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 383
Здравейте в този тъй празничен за толкова много от вас ден!  Hug bouquet

Лофче, честит рожден ден, нека всичко, което желаеш да стане реалност! Пожелавам ти най-веселото изкарване  Peace bouquet Hug

Каленце, ЧРД на сестричката ти  Hug Hug

Слив, честит да е рожденика и много да те слуша! А има ли избор?!  Laughing  Mr. Green  Hug Hug

Аз станах с главоболие, ама то така е като четеш до посред нощите. Но пък си глътнах "Миниатюристът", беше много особена книга. Не бях чела такава, хареса ми!  Peace

Скоро тръгвам към работа, да видим какво съм изпуснала ...  ooooh!

Сигурно днес ще си взема втората книга на Кинг за ДВО Ходжис - "Търси се! Който го намери, за него си е."  Crazy Crazy И даже може би ще я почна!  Heart Eyes

Нелче, винаги имаш добра дума за мен. Не знам заслужавам ли, но ти благодаря!  Hug Hug Какво ще четеш след "Ана Комнина", тя така те е грабнала .... после няма да знаеш какво ти се чете ...  Whistling

Оставям ви, прекрасници, но ви наглеждам!  bowuu Peace
Виж целия пост
# 384
Кали, да е жива и здрава сестричката ти.

Сливче любимия мъж да е жив и здрав, да сте все така обичащи и подкрепящи се.
Виж целия пост
# 385
 Обичам ви!!!  Hug Hug Hug

 По-късно - повече от това.  Wink
Виж целия пост
# 386
Обичам ви!!!  Hug Hug Hug

 По-късно - повече от това.  Wink
От това повече няма  Heart Eyes Hug!
Виж целия пост
# 387
Нелко, и ние Heart Eyes, но ела, разкажи Peace

Слив, да ти е жив и здрав прекрасния мъж, да се слушкате, уважавате и обичате! Желая му дълголетие, за да те подкрепя повече време Wink Heart Eyes Hug  bouquet

Калинце и твоята сестричка да е жива и здрава, само хубавини да й се случват!  bouquet

Снощи бяхме на Стефанов ден у на ММ брат му, той е именикът и много хубаво си изкарахме. Имаше толкова ядене, но ние като подпукахме едни гръцки пърленки на скара с домашен хайвер, филе елена и кис.краставички, ела та гледай...и другото ядене баницата и мръвколаците останаха, та тази вечер сме канени на останки Laughing и айде пак софра, а утре вечер пък ни кани една бивша колежка, ей тъй да почерпели  и да си играят децата и направо не знам къде да се скрия вече от тез софри Rolling Eyes, с 3 кила съм нагоре вече, а и на каланетика сега не ходя по празниците, да взема да правя коремни преси в къщи поне, но ме мързииии...

Сега: книга или филм, книга или филм newsm78 Thinking и двете май Crazy
Виж целия пост
# 388
О, Гиговче, много ми харесва твоята дилема. Grinning Аз повече на филми съм се отдала тия дни.  Mr. Green

НелиHeart Eyes

А сега освен работата трябва да прочета и малко професионална литература (а така да не обичам...  ooooh! , то затова и съм отложила нещата за последните дни на 2015-та, но вече нямам избор, налага се просто..., така че - заминавам!  Naughty)
Виж целия пост
# 389
Пете, и аз така май..тези дни повече филми с ММ и детето Peace
Има време за книгите, здрави да сме Peace
Приятно да ти е задължаващото четене Hug

Момичета, това много ми хареса и споделям с вас Heart Eyes Обаче не знам кой е авторът Rolling Eyes

Какво му е лошо на лошото време
когато си вкъщи и супата къкри,
когато душата ти кротичко дреме,
приспала болежки, проблеми и мъки?
Дъждът трополи по прозорците.
Вие на пориви вятърът в процепи тесни,
но ти под завивка дебела ще скриеш
страха си от дивите вятърни песни.
Това е моментът да бъдеш доволен,
че имаш си покрив, завивка и супа,
че още си жив и дори да си болен,
сърцето в гърдите ти сънено тупа.
На прага на зимата някак се сещаш,
не всичко в живота е празник и блясък
понякога стигат ти супа гореща,
и малко мечти за море и за пясък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия