По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 930
  • 720
# 225
Ами то и аз не вярвах, че е възможно и затова малко по-горе пуснах един клип, в който най-много ме впечатли факта, че на въпросната дама за 5 седмици косата е пораснала с 2.5 см (1 инч) и даже помолих някой добре говорещ англ. да провери дали се споменава как се постига, макар че бях сигурна, че не се коментира, и Нощен ястреб го потвърди, така че явно всичко е възможно  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Не вярвам и аз на такива писаници, 10 см за 2 месеца е невъзможно  Wink

И аз мисля като Жана  Heart Eyes!  Чисто и просто това за мен са маркетингови трикове.. Peace
Виж целия пост
# 227
Menerva, щом смяташ че е възможно, пробвай олиото и ще чакаме да се похвалиш след двс месеца.
Виж целия пост
# 228
Е, аз в подобни продукти не вярвам  Grinning но не изключвам, че при някои хора генетично това е възможно, а правилните продукти евентуално може малко да катализират естествените ни дадености но кардинална промяна  Naughty
Виж целия пост
# 229
на въпросната дама за 5 седмици косата е пораснала с 2.5 см

За 5 седмици 2.5 см е едно, ама за 8 седмици 10 см е съвсем различно  Laughing Hug
Виж целия пост
# 230
Е, то това е ясно, че е пълен абсурд   doh горе-долу като разните там продукти, с които ако си плешив ще ти порасне коса  Grinning
Виж целия пост
# 231
И на мен ми се стори абсурд , част от маслата ги пише , таа ще се купуват по отделно и ще се пробва  Sunglasses
Виж целия пост
# 232
Предварително се извинявам за офф-а, но искрено се вбесявам на подобни ЕВТИНИ методи да измъкват пари, за нещо, което няма основание да струва толкова и освен това наистина обещават магически резултати!  #2gunfire
Скрит текст:
За това олио и аз съм чела рекламни разкази от различни хора с все един и същи сюжет  Laughing Някой си отива някъде в чужбина и някой местен го посвещата в "голямата тайна". Купуват си ги и О, ЧУДО. То действа. Прибират се в БГ и почват приблемите. Няма го т'ва чудно олио. После срещат приятел. Споделят му и той ги открехва за сайта. Btw на сайта винаги си "встАпил в прИмоция, бате" и там се въртят едни часове и минути. Купуваш сега или гориш!
Такъв тип реклами само дето не почват с "Имало едно време ..." и не завършват с "... и заживели честити с дълги коси"  Joy.
И, за да не съм съвсем извън темата. Напълно подкрепям мнението, че каквото и да правим единствено може само да подпомогнем това, което генетично ни е заложено.
Виж целия пост
# 233
И мен ме съмнява това олио , ама като не съм пробвала и не мога да кажа.
Иначе много се чудя на капсулите - hairburst , но са си цифра  Crazy
Виж целия пост
# 234
Здравейте дами,
чета ви от доста време, но пиша за първи път. Като за начало, ще покажа косата си сега
http://prikachi.com/images.php?images/16/8667016S.jpg Изтърпя доста, беше подстригана на стъпала над раменете, беше третирана година и нещо с преси почти всеки ден (без никакви термо защити), и през тази година тя израстна доста (колко да е много, някъде до линията на сутиена) и когато отидох да премахнат нацъфтялото, отрязаха доста от косата ми и от тогава прибрах пресата в шкафа и не смея да я бутна. Свободна съм от тези "врагове" на косата ми (сешоари, преси, маши т.н.) вече повече от 2 години  Tada
След това косата ми беше отново някъде 4-5 пръста над кръста, и реших, че ще се подстрижа на черта 2пръста под рамото (април 2015).
Използвам собствената си коса за стремеж, когато беше дълга до кръста (това беше някъде преди 4-5 години)
http://prikachi.com/images.php?images/22/8667022e.jpg В момента косата ми не е нацъфтяла (последно се подстригах април месец 2015), просто нямам нужда от излишно скъсяване. Правя си маска всеки уикенд (или поне се старая). Напоследък маската която правя е:
1 жълтък, 1 с.л. домашен мед, 2 с.л. стимулант на Икаров, 2 с.л. зехтин, 1 с.л. рициново масло, 1 с.л. пресен лимонов сок/някакъв алкохол (ракия), и 1 ч.л. канела. Затоплям всичко на водна баня. Нанасям първо в корените и масажирам и останалото разнасям по дължините. Слагам найлонова кесийка, шапка за баня и зимна шапка. Спя така и на сутринта отмивам като използвам 2 пъти шампоан и нанасям балсам както обикновено. След баня на влажна коса впръсквам хининова вода. Лично на мен, тази маска се отразява много добре. Косата стана по-бляскава, някак по-жизнена и мека. Забелязвам нови косъмчета, а растежа наблюдавам по бебешките косички.  Аз не бързам с растежа, вярвам че грижите ще се отблагодарят след време. Дори и косата да не порасте, ще бъде в добро състояние.  Hug
Виж целия пост
# 235
Леле, а аз се боря, моята да падне на раменете!  Laughing
Виж целия пост
# 236
Леле, а аз се боря, моята да падне на раменете!  Laughing


Аз смятам, че най-важно е търпението. Вярвам в теб, че ще успееш да стигнеш мечтаната дължина. Виртуални прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 237
renencii много ми харесва и дължината ти и косата ти  Hug
Моята в най-дългите пластове също стига до там, но аз се боря с едни откачено етажи, с които се добих след едностранно решение на фризьорката #Crazy. Косата ми беше няколко пръста над кръста и влезнах за подрязване на крайчета, оказах се с горни пластове изравнени с бретона ми (тогава имах).  #Cussing out
Малка лисичка ще ги видя какви са тези хапове и ако ги купя ще споделя. Аз съм доволна от капсулите на допъл херц за коса, кожа и нокти, а сега пия биотин.
Виж целия пост
# 238
renencii много ми харесва и дължината ти и косата ти  Hug
Моята в най-дългите пластове също стига до там, но аз се боря с едни откачено етажи, с които се добих след едностранно решение на фризьорката #Crazy. Косата ми беше няколко пръста над кръста и влезнах за подрязване на крайчета, оказах се с горни пластове изравнени с бретона ми (тогава имах).  #Cussing out
Много ти благодаря  Blush Blush
Аз също бях подстригана на пластове преди 4 години, след като фризьорката ми сама реши че ще бъда на пластове, и все още не мога да ги изравня  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  а за бретон, правила съм си няколко пъти страничен но вече съм го оставила да израсте и той, в момента е 4-5 пръста под брадичката. Дори майка ми забеляза промяна в косата ми от какво започнах с маските, казва, че е по мека и по-блестяща.  Hug
Виж целия пост
# 239
Нощен ястреб , ако ги вземеш ,ще се радвам да споделиш Peace
Струва ми се ,че им е яка рекламата, ама знам ли  Laughing
Иначе и аз си пия цинк+ биотина на абофарма ,взех си днес и други комбинирани витаминки и заредих с още малко масла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия