По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 929
  • 720
# 270
Не съм се сетила да загрея със сешоар. Имам от терапевтичните преси и минавам с нея след като намажа и след това една шапка и си лягам. Вярно, че не е най-удобното нещо за сън, но определено добре се отразява. Аз съм си отделила една плетена рехава шапка, която не е стегната да я ползвам за тези изживявания  Laughing
Виж целия пост
# 271
И такава шапка е идея , и аз имам терапевтична преса ,може да пробвам и с нея ,вместо да се мъча със сешоара. Crazy

Редактирам се : Моля да ми препоръчате нещо с анти фриз ефект  Praynig
Виж целия пост
# 272
Редактирам се : Моля да ми препоръчате нещо с анти фриз ефект  Praynig

нещо като финиш ли имаш предвид?
Ако ще ти свършат работа аз ползвам олиата на Balea
Скрит текст:

и
Много съм доволна и от двете. Peace
Първото понякога го ползвам с цялата серия /шампоан и балсам/ и също съм доволна от ефекта.
Виж целия пост
# 273
Нощен ястреб , да,като финиш ,че когато вали косата ми става като руно на овца  Mr. Green
благодаря ти ,на прибиране от работа ще отида да ги погледна.
Виж целия пост
# 274
За влажно време аз съм по-доволна от второто, което се води за дълга коса. То някак си повече втвърдява коса и все едно я фризира /или поне при мен така се получава/. Другото с маслата като че ли е по-подходящо за сухо и топло/горещо време.
Скрит текст:
И двете миришат  Crazy ммммм, много приятно. Това с маслата мирише на шоколад или на какао. Направо ми идва да си оближа косата с него  Joy
Иначе имам и още едно от което съм доволна, но то е по-скоро кристали за коса и има силикон в него и по-рядко го ползвам, обаче не се сещам как се казваше. Мога да погледна довечера в нас и да го пратя и него.
Виж целия пост
# 275
Благодаря ти ,и аз го взех , ще пробвам  /второто / Hug
Виж целия пост
# 276
Нощен ястреб , да,като финиш ,че когато вали косата ми става като руно на овца  Mr. Green
.


 Joy Joy Joy
Лисичка,да докладваш резултатите с това олио  Peace
Ако действа при влага да го взема и аз  Grinning
Виж целия пост
# 277
И на мен ще ми е интетесно още едно мнение. Аз ползвам 1вото олио, но то по-скоро омекотява косата.
Виж целия пост
# 278
Аз пък каква реклама му направих  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
После да не ме търсите да ме убивате  #2gunfire
Лисичка задължително да споделиш, че започвам да се притеснявам вече.  Whistling
Виж целия пост
# 279
Аз не казвам, че е лошо. Харесвам си го, на 2ра опаковка съм. Просто казвам, че при мен няма ефект в/у фризи ефекта  Wink
Виж целия пост
# 280
Куки   Hug
, нощен ястреб ,снощи е валяло тук засега стигнах на работа като НЕовца  bouquet , та за момента действа ,хихи ,сега търся и добра топлинна защита  newsm78
Виж целия пост
# 281
малка лисичка дано да действа и при валежи така добре. Отдъхнах си  Laughing.
За термозащитата и аз ще следя темата, защото до сега не ползвах (от известно време мнооого рядко си сушах косата, а преси и маши не ползвам от години вече, освен по някакъв специален случай само). Сега обаче откакто започнах да спя с кокосовото масло сутрин като си измия косата се налага да я суша и ще трябва да си взема термозащита и аз.

Аз не казвам, че е лошо. Харесвам си го, на 2ра опаковка съм. Просто казвам, че при мен няма ефект в/у фризи ефекта  Wink
Ако говориш за първото, това с маслата, при мен ефект има, но основно в по-горещо време и невлажно. Явно при мен в двата случая фризитата се появяват поради различни причини.
Виж целия пост
# 282
Нощен ястреб , последното ,което аз ползвах беше на Лореал techni art , но нещо не си допаднахме.
Сега ще търся нещо друго ,иначе днес се събудих с откачената идея да си направя  омбре , но се чудя ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 283
малка лисичка, аз по принцип не съм голям фен на омбретата, но съвсем скоро ще съм естествено омбре  Laughing
Скрит текст:
Ето това обаче определено ми харесва
Има ли някой, който се къносва? Казват, че от къната косата също растяла по-бързо. Аз се къносвам от около 2 месеца вече и определено има подобрение откъм плътност и здравина на косъма, но за растеж ми е много рано да кажа.
Виж целия пост
# 284
малка лисичка, аз по принцип не съм голям фен на омбретата, но съвсем скоро ще съм естествено омбре  Laughing
Скрит текст:
Ето това обаче определено ми харесва
Има ли някой, който се къносва? Казват, че от къната косата също растяла по-бързо. Аз се къносвам от около 2 месеца вече и определено има подобрение откъм плътност и здравина на косъма, но за растеж ми е много рано да кажа.
И аз се чудех за къната, но не съм пробвала,днес си взех Лореал сънкис джели ,ако се престраша може да мацна някой друг кичур  Crazy
ПП -Лейтън е прекрасна  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия