По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 904
  • 720
# 300
Дами, пробвайте спокойно с газта, според мен си заслужава! И друг път съм споделяла, че прабаба ми си обтриваше скалпа с памук с газ и имаше дебела плитка до под кръста. Аз чакам дължина до раменете Simple Smile
Успех и да споделите усещането!
Не е вредно, нали?
Варианта памук с газ ми се струва по- лесен.
Не се отмива ако се търка с памук? Колко често се прави?
Виж целия пост
# 301
NoshtenYastreb, намазах косата и ще споделя впечатления.  И аз имах доста неприятни преживявания с фризьори, но от почти година си намерих един, който не сменям за нищо. Сприятелихме се дори и винаги ми прави това, което искам. Склонен е към експерименти, но винаги преценява дали ще ми отива или не. Забранил ми е да се боядисвам сама  Joy
Виж целия пост
# 302
Естел Бързоход аз пробвах тази маска. Не видях никаква вреда от нея по косата ми. Само дето ми смъкна къната  Shocked. Ако си с боядисана коса внимавай с нея, защото щом смъкна къната си представям какво прави с боята. Мисля да я ползвам по-рядко и най-вече преди къносване, тази маска.
pandishpandichka Сигурна съм, че ще си доволна.
Проблемът с фризьорите и аз го реших. Вече не им се доверявам изобщо  Joy Joy Joy
малка лисичка намазах си днес корените и съм много доволна получи се изсветляване въпреки, че е само първо нанасяне.  Flutter Аз в другата тема четох, че се нанасяло на 3 дена веднъж, но на моята опаковка не пише подобно нещо, а и вътре няма никаква листовка. Ти колко често ще го нанасяш?
Отивам и аз да си намажа косата с масло от амла.  Outta Joint
Виж целия пост
# 303
Какво представлява това масло от амла? За косопад ли е или ?
Виж целия пост
# 304
http://www.zoya.bg/Масло-за-коса-с-амла-100-мл.4894 ето това е. По-напред в темата бях писала за него и се оплаквах от аромата му. За косопад пише, че действа превантивно. Ако си със светла коса, обаче не мисля, че ще е подходящо, защото временно леко потъмнява косата.
Виж целия пост
# 305
Аничк@
Мораската сол как я ползваш?


взимам от дребната , не на кристалите, и я стривам в корените.  не се разтапя веднага и я оставям някъде около 5 мин. , но задължително с кърпа-бариера на челото, че се стича ужасно Simple Smile четох за нея в темата за косопада, мисля че ми помогна и за по-бавното омазняване.
мазах си крайщата с масло от гроздови семки, че доста намалих дължината мин. седмица, като чета най-вероятно ще включа и други масла, но ме притеснява доброто измиване и бързото омазняване
Виж целия пост
# 306
След маслени маски дали е добре да се измива косата с дълбокопочистващ шампоан? Чудя се, защото я натърквам 3-4 пъти, все ми се струва мазна от маслото/маслата... newsm78
Виж целия пост
# 307
Дами, пробвайте спокойно с газта, според мен си заслужава! И друг път съм споделяла, че прабаба ми си обтриваше скалпа с памук с газ и имаше дебела плитка до под кръста. Аз чакам дължина до раменете Simple Smile
Успех и да споделите усещането!
Не е вредно, нали?
Варианта памук с газ ми се струва по- лесен.
Не се отмива ако се търка с памук? Колко често се прави?
Simple Smile
В/у моята глава мацам само маската с газ- заедно с мас и жълтък и резултатът е жесток. В момента веднъж седмично. Чиста газ не съм пробвала и нямам намерение Simple Smile, но едва ли не се отмива Simple Smile
Виж целия пост
# 308
След маслени маски дали е добре да се измива косата с дълбокопочистващ шампоан? Чудя се, защото я натърквам 3-4 пъти, все ми се струва мазна от маслото/маслата... newsm78
Препоръчвам "измиване" с балсам преди измиването с шампоан. Едно нанасяне на шампоан след това би трябвало да е достатъчно.
Виж целия пост
# 309
След маслени маски дали е добре да се измива косата с дълбокопочистващ шампоан? Чудя се, защото я натърквам 3-4 пъти, все ми се струва мазна от маслото/маслата... newsm78
Препоръчвам "измиване" с балсам преди измиването с шампоан. Едно нанасяне на шампоан след това би трябвало да е достатъчно.
Фризьорката ми каза да слагам една лъжица кисело мляко в самата маска,за да предотврати това омазняване.Пробвах го и се оказа права.
Виж целия пост
# 310
Мерси! bouquet
Ще пробвам и с балсама и с киселото мляко.
Виж целия пост
# 311
Влизам да дам отчет след втората маска с горчица.при първата преди седмица издържах 10-тина мин.,снощи при втората седях 30мин. паренето беше много по поносимо от първия път,можех да издържа и още без плоблем.Явно наистина времето трябва да се увеличава постепенно.
Виж целия пост
# 312
Аничк@ благодаря ти  bouquet. Аз нямам проблеми с косопада. Даже за първа година сезонният ми косопад е мноооого малко.
Скрит текст:
Дами, пробвайте спокойно с газта, според мен си заслужава! И друг път съм споделяла, че прабаба ми си обтриваше скалпа с памук с газ и имаше дебела плитка до под кръста. Аз чакам дължина до раменете Simple Smile
Успех и да споделите усещането!
Не е вредно, нали?
Варианта памук с газ ми се струва по- лесен.
Не се отмива ако се търка с памук? Колко често се прави?
Simple Smile
В/у моята глава мацам само маската с газ- заедно с мас и жълтък и резултатът е жесток. В момента веднъж седмично. Чиста газ не съм пробвала и нямам намерение Simple Smile, но едва ли не се отмива Simple Smile

Много съм завеяна  ooooh!. Аз също съм отговорила за маската. Само газ не виждам какъв ефект би имало.

Потвърждавам, че при измиването на маслата първо с балсам става много лесно. Винаги само по веднъж ми се е налагало да си сапунисвам косата и единствено в много редки случаи по 2 пъти.

ted. ти направо ме обнадеждаваш с тази маска с горчицата. Днес след работа ще мина да си купя и довечера може да се намажа.  Laughing
Виж целия пост
# 313
При ползването на горчица мажете само в корените, има силно изсушаващ ефект. Може да се комбинира с чисти масла по дължините. Примерна схема е един месец всяка седмица, после разреждане на апликациите.
Виж целия пост
# 314
Аз като 100% мазохист пак пробвах маската с горчица,като този път намалих количеството захар на половина и пак ми пареше ужасно много  Sick
Преди няколко дни се наклепах и с касия,доволна съм,придава приятен златист оттенък на русата ми грива  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия