. Скоро ще стигнем стр.50.Потърсих сцената за която попитах. Преди да се разкрият лъжите й Емко нали я возеше насам натам за да е с нея повече време и точно тази сцена е на път за яхтата. Много са сладки там.
Покрай търсенето си припомних, че двамата много пъти искаха да си кажат тайните. При Ферка все се случваше нещо непредвидено, което правеше момента неподходящ, а Емир няколко пъти й казваше че трябва да й каже нещо, а тя усети, че ще научи нещо лошо и няколко пъти го помоли да отложи разговора, за да не развалят деня. А и добре, че не й каза, че нямаше да я има островната романтика, страстната целувка пред камината и кекса. А без тези моменти нямаше да си станат толкова близки, че и след три години раздяла да се обичат и искат както в хижата в планината.

Нямам време да Ви чета подробно, ще го направя по-късно.
Това мото
Щом зрителите искат да видят истински целувки
всеки вижда и усеща различно.Слава Богу опиянението ми беше за кратко и бързо изтрезнях,
оттогава вече не се вкарвам във филми.Ивче права си, все едно не са минали три години, а десет по отношение визията на Ча, но да не забравяме какво ли не преживя. То дела и съдилища, то проект, който хем му беше нужен точно в онзи момент за да се изтласка от дъното, хем роля, която явно не му се нравеше особено, да не продължавам,
. Отвори си личните съобщения от пликчето горе до профилния акаунт. И после да споделиш. 
а и не са единствената екранна двойка, която ми е въздействала със същата сила като тяхната, просто са първи във времето, но не и по въздействие върху мен.




и леко набола брада 
Белл да ме поправи ако съм се объркала дали е било в тази сцена .

че имаше вариант и да играе и в историческия Кьосем Султан добре че не в такъв сериал 
прекалено тежък ми идва