Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~474~

  • 42 142
  • 740
# 615
Скрит текст:
Белл, изчетох два пъти мемоарите на Зизка и се чудех дали не може да се сложат на първа страница в новата тема  Thinking. Скоро ще стигнем стр.50.

Потърсих сцената за която попитах. Преди да се разкрият лъжите й Емко нали я возеше насам натам за да е с нея повече време и точно тази сцена е на път за яхтата. Много са сладки там.

Покрай търсенето си припомних, че двамата много пъти искаха да си кажат тайните. При Ферка все се случваше нещо непредвидено, което правеше момента неподходящ, а Емир няколко пъти й казваше че трябва да й каже нещо, а тя усети, че ще научи нещо лошо и няколко пъти го помоли да отложи разговора, за да не развалят деня. А и добре, че не й каза, че нямаше да я има островната романтика, страстната целувка пред камината и кекса. А без тези моменти нямаше да си станат толкова близки, че и след три години раздяла да се обичат и искат както в хижата в планината.
Пуснах си пак този момент и съм убедена, че целувката пред камината си беше съвсем истинска. Или режисьора е гениален или тия двамата са се възползвали от ситуацията ужким филм снимат  Mr. Green.
Добър Ви ден. wavey
Нямам време да Ви чета подробно, ще го направя по-късно.
Това мото Mr. Green важи за голяма част от Дизитата им, клише до немай къде, а всъщност истината е съвсем различна и малко са двойките, които се загаджват по време на сериали, и остават заедно след това. Аз лично знам за три такива двойки, другите след проектите им си хващат пътя и кой откъде е, но ние зрителите виждаме това, което ни се иска да виждаме.
Щом зрителите искат да видят истински целувки Laughing и любовни връзки Laughing между главните, които харесват, то задължително ги виждат, мое мнение разбира се, Peace всеки вижда и усеща различно.
Слава Богу опиянението ми беше за кратко и бързо изтрезнях, newsm47 оттогава вече не се вкарвам във филми.
Ивче права си, все едно не са минали три години, а десет по отношение визията на Ча, но да не забравяме какво ли не преживя. То дела и съдилища, то проект, който хем му беше нужен точно в онзи момент за да се изтласка от дъното, хем роля, която явно не му се нравеше особено, да не продължавам, Laughing а както знаем начинът ни на живот който живеем се отразява на лицата ни и на физиката ни като цяло.
Виж целия пост
# 616
Профи, какво да напиша на чичко Гугъл за да я намеря тази останала със субтитри серия.
Сцените в хижата с шептящите с техните си гласове Ферка и Емко от клипчето което си постнала в предишния си пост въздействат по друг начин от преведените.
Laughing Чичко Гугъл няма да ти помогне. Ама кака ти Профа може  bowuu. Отвори си личните съобщения от пликчето горе до профилния акаунт. И после да споделиш. Peace
Виж целия пост
# 617
Нейджъл, аз в момента не съм на вълна да гадая били ли са двойка тогава, а съм силно впечатлена от актьорската игра на двама 20г. хлапаци и тяхното магнетично излъчване като двойка. Синхрона им като екранна двойка. Което за да се получи трябва да имат пълен синхрон в актьорската си игра.
В останалите им сцени с целувки някак се извъртат и личи че имитират целувка, но в тази сцена е изиграно 1:1 без "оптична" измама.
Ей това ме кефи на макс - актьорската игра и пресъздаването на чувства и емоции с поглед, усмивка, жест, врътване, суркане на краката или чаткането с тънките токчета в коридора на унито. Сякаш режисьора специално си е направил труда да наблегне и на най-дребния детайл който да изкара зрителя от състоянието на "седя си в къщи пред ТВ" и да го хвърли в парка пред Етилер, на паркинга на университета, в планината или на острова ....
Перфектно свършена работа на екипа, който е подбирал актьорите и е определил кой с кого да си партнира като образ.
Тук основно се коментират Хазал и Ча, защото са най-харизматичната двойка, най-млади са и тепърва ще покоряват турското и световно кино /дай-боже/, но по същия начин съм впечатлена от превъплъщенията на Вахиде, Юсуф/Корай, Баръш/Левент, Джейда/Ханде, Ръза и Мехмет ... Артистката играеща Джансу според мен прави много силна роля. И Сахерката е перфектна в превъплъщението си. Единствено тази дето играе Едже ми е безлична и простовата, така както ми изглежда СС от снимките. Лично мнение.
Мисля си че с друг актьорски състав, дори и с участието на звезди на световното кино ОС нямаше да е това което е по внушение и въздействие на зрителите.
Като гледам Фериа и Зехра имам чувството че се истински майка и дъщеря и ако видя снимка на Хазал с истинската й майка вероятно няма да ги възприема като такива, заради силната и много живо представена връзка на екранните майка и дъщеря. Много силна игра между двете.
Затова или режисьора е гениален или самите актьори в един момент толкова са се вживяли в ролите, че тогава, в онзи момент са се слели с героите си. Толкова са истински.

Профи, благодаря!  Hug
Довечера ще изгледам на спокойствие серията и ще споделя.
Виж целия пост
# 618
Привет момичета  bouquet bouquet bouquet

Рори72, тук има доста от сериите със субтитри.
Първи сезон с руски и втори с български.
Не са всичките, но все пак е нещо:

http://www.videoclip.bg/user/Alisa
Виж целия пост
# 619
Нейджъл,
Скрит текст:
аз в момента не съм на вълна да гадая били ли са двойка тогава, а съм силно впечатлена от актьорската игра на двама 20г. хлапаци и тяхното магнетично излъчване като двойка. Синхрона им като екранна двойка. Което за да се получи трябва да имат пълен синхрон в актьорската си игра.
В останалите им сцени с целувки някак се извъртат и личи че имитират целувка, но в тази сцена е изиграно 1:1 без "оптична" измама.
Ей това ме кефи на макс - актьорската игра и пресъздаването на чувства и емоции с поглед, усмивка, жест, врътване, суркане на краката или чаткането с тънките токчета в коридора на унито. Сякаш режисьора специално си е направил труда да наблегне и на най-дребния детайл който да изкара зрителя от състоянието на "седя си в къщи пред ТВ" и да го хвърли в парка пред Етилер, на паркинга на университета, в планината или на острова ....
Перфектно свършена работа на екипа, който е подбирал актьорите и е определил кой с кого да си партнира като образ.
Тук основно се коментират Хазал и Ча, защото са най-харизматичната двойка, най-млади са и тепърва ще покоряват турското и световно кино /дай-боже/, но по същия начин съм впечатлена от превъплъщенията на Вахиде, Юсуф/Корай, Баръш/Левент, Джейда/Ханде, Ръза и Мехмет ... Артистката играеща Джансу според мен прави много силна роля. И Сахерката е перфектна в превъплъщението си. Единствено тази дето играе Едже ми е безлична и простовата, така както ми изглежда СС от снимките. Лично мнение.
Мисля си че с друг актьорски състав, дори и с участието на звезди на световното кино ОС нямаше да е това което е по внушение и въздействие на зрителите.
Скрит текст:
Като гледам Фериа и Зехра имам чувството че се истински майка и дъщеря и ако видя снимка на Хазал с истинската й майка вероятно няма да ги възприема като такива, заради силната и много живо представена връзка на екранните майка и дъщеря. Много силна игра между двете.
Затова или режисьора е гениален или самите актьори в един момент толкова са се вживяли в ролите, че тогава, в онзи момент са се слели с героите си. Толкова са истински.

Профи, благодаря!  Hug
Довечера ще изгледам на спокойствие серията и ще споделя.


Рори72 това, което си написала важи за каста на кажи-речи хааайде да не кажа всеки, но на почти всеки добър сериал. Peace
С две думи всяка роля, във всяко Дизи е изиграна от най-точния/та избран/а актьор/актриса, затова всеки сериал си има своите фенове, едни харесват едни, други одобряват други....всеки влак си има пътници и така е редно да бъде.
Сега, може ФЕмир за мен да са № 1, защото с тях вкусих от всички плюсове и минуси на онлайн гледането, и като всяко първо нещо в моя живот са ми свидни, нооо съм далеч от мисълта, че са най-най-най, че и незаменими, Stop а и не са единствената екранна двойка, която ми е въздействала със същата сила като тяхната, просто са първи във времето, но не и по въздействие върху мен.
Виж целия пост
# 620
Рори, първия сезон е сниман с един режисьор, а втория с друг, сценаристите също са различни двата сезона, но химията я имаше през цялото време! Втория започва когато Ферка посреща Емко на летището, не знам по Бтв каква номерация е newsm78

Минах през Ютюб и познайте- под тях коментарите са само на английски и испански, народа е пощурЕл и иска субки ама нЕма Laughing Едната писала че ще се самоубие, ако няма субтитри на испански Joy
И пак опираме до въпроса с оправданието, че удариха народното творчество, уж заради някакви авторски права, а целите серии на АФК качени миналата година си стоят и народа от всички страни в които се излъчва в момента може да си го гледа когато си иска!


Това са майката на Хазал и Вахиде. А хазал е метнала някъде наоколо токчетата! Имаше една снимка на която се виждаха по земята hahaha

ПП На мен пък не са ми първите гледани в реално време на излъчване, но са ми най най!
Виж целия пост
# 621
Ето на, права бях.
Изобщо не си отиват с истинската си майка. Прилика в чертите има, но не бих се сетила че са роднини, ако Белл не го беше написала.
С Вахиде са си повече лика-прилика  Grinning

Не съм гледала сериял в реално време, но този е първия дето не можах да изчакам да си го излъчват по ТВ от седмица на седмица с месеци и го изгледах на екс. Може би затова така и ми въздейства. От огромната порция ОС се пристрастих към него. Не знам. Може би и факта, че е турски и изобщо не съм очаквала да ми хареса, а се развълнувах и почувствах нужда да намеря други които са се развълнували като мен го прави по-специален.
Обикновено гледам от онези серияли - комедийни, фентъзи или криминални на които всяка серия е сама за себе си, с едни и същи герои и съвсем слаба връзка в сюжета с предходни серии. Изключително рядко се заглеждам в драматичен сериал като ОС.
Всъщност усеща се разлика между първи и втори сезон. Предполагах, че има промени в екипа който е работил по сезоните. Но различията преливат плавно и логично и се получава като надграждане на сезоните. Химията я има и в двата сезона, но във втори сезон е някак по-силна и дълбока. За мен втори сезон е по-силен. И по БТВ втори сезон започва със срещата на летището.
Пътят на Емир трети екип ли го е правил? Странно но в този трети недовършен сезон силна роля за мен прави само Чаатай. Нищо друго не ме впечатли, освен блестящата игра на момчето което става актьор случайно.

pommellina, благодря! Hug
Виж целия пост
# 622
 Ша потретим снимката

ето такъв го искам Ча да го гледам с естествената си красота     Flutter smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 ела при кака , ела ми  Mr. Green ма какви устни сладки Емиро Чачови    Mr. Green Crazy и леко набола брада  Crazy Whistling






 исках  и ви питам  и сега ми припомнихте , защо сменят режисьора Мерве Гиргин с Баръш Йош  втория сезон ? На мен и в двата сезона ми харесва режисурата  Peace


 Рори третия сезон ПЕ  е провал  продуцира го пак Аксой    но дали са  със същия екип не знам 


 Рори  Hug  Целувките на фемир  респективно на Ча и Хазал  са си били истински на мен няма тяхна целувка , която да не ми харесва . Даже когато са снимали епизода в апартамента след отвличането  и са награбиха в ап.10  Crazy те така се вживяли в целувката и екипа и режисьора им казал стига толкова вече я заснехме  а те  продължавали  Mr. Green  Simple Smile   Белл да ме  поправи ако съм се объркала дали е било в тази сцена .


  За визийте му и образите   в Прилива нарочно искаха да избяга от Емковия образ и какво ли не направиха да го оризилат а за хлапашката роля да не говора  ooooh!

 Дано в новото дизи да не е с крайна визия  , защото Ча сам си казва че всичко би направил за ролята която играе ша дебелее , слабее , бради и перчеми и обръснат даже мой го видим  ooooh! #Crazy

само да не е с чалми Sick   че имаше вариант и да играе и в историческия  Кьосем Султан  добре че  не в такъв сериал

 Flutter






 въх чок ми харесва   колажа  толкова си отиват   Heart Eyes


Crazy



 а тези фотки сега виждам   Peace  как се е излегнал на стола  Joy







Виж целия пост
# 623
Стига да ми хареса в партньорство с бъдещата си колежка пък и с чалма, Mr. Green или с дълга коса Laughing пак, ще го гледам, защото обратното на това което написах доведе до отказът ми от последният му проект.
Виж целия пост
# 624
Феми, това с продължението на целувката са фенски глупости Joy Снима се като кажат камера работи, до стоп камера и всички актьори го знаят и се придържат към правилото!А и наоколо е пълно с хора от екипа и актьорите в една такава сцена вероятно работят под доста голям стрес Laughing
Пишеше че е имало 8 дубъла, но то е нормално- първо снимат откъм страната на единия, после откъм другия, после в близък план, после в по-далечен и те ти ги 4, ако са повторили процедурата още веднъж и те станали 8.....Имаше някакви разпечатани напътствия от Баръш Йош, който им казва да се целуват така все едно ядат ябълка Laughing а като приклучват сцената, казва че е станало повече от това което искал Peace
Нямам предстаява защо са сменили Мерве Гиргин newsm78 ..Същия екип от втория сезон снима и третия Peace
Трети сезон беше едно недоразумение, една глупост, резултат от алчността на един продуцент! Ча е бил подписал договор за две продукции- сериал и игрален филм, но вместо плануваната романтична комедия, Фатих Аксой решил да заложи на сигурното, т.е. да продължи досегашното положение но с нови актриси Peace  Голяма грешка! Резултата беше пълно фиаско, дори не завършиха този трети сезон или телевизията не пусна последната серия.... Излязъл е фрагмент, аз тогава не следях много нещата... ако е вярно че са продължили да снимат поредната или последната серия, така и не стана ясно защо канала не я пусна.....Всъщност е ясно- всичко опира до пари, ако няма печалба от сериите, ясно и защо третия сезон остана без финал....

В Т днес са направили тренд, сега ще отида да видя какво-що..... Очаквах Джена или Габи да наминат дса ни осведомят че нали са международнички Mr. Green



Марал
Виж целия пост
# 625
Феми, това с продължението на целувката са фенски глупости Joy Снима се като кажат камера работи, до стоп камера и всички актьори го знаят и се придържат към правилото!А и наоколо е пълно с хора от екипа и актьорите в една такава сцена вероятно работят под доста голям стрес Laughing
Пишеше че е имало 8 дубъла, но то е нормално- първо снимат откъм страната на единия, после откъм другия, после в близък план, после в по-далечен и те ти ги 4, ако са повторили процедурата още веднъж и те станали 8.....Имаше някакви разпечатани напътствия от Баръш Йош, който им казва да се целуват така все едно ядат ябълка Laughing а като приклучват сцената, казва че е станало повече от това което искал Peace
Нямам предстаява защо са сменили Мерве Гиргин newsm78 ..Същия екип от втория сезон снима и третия Peace
Трети сезон беше едно недоразумение, една глупост, резултат от алчността на един продуцент! Ча е бил подписал договор за две продукции- сериал и игрален филм, но вместо плануваната романтична комедия, Фатих Аксой решил да заложи на сигурното, т.е. да продължи досегашното положение но с нови актриси Peace  Голяма грешка! Резултата беше пълно фиаско, дори не завършиха този трети сезон или телевизията не пусна последната серия.... Излязъл е фрагмент, аз тогава не следях много нещата... ако е вярно че са продължили да снимат поредната или последната серия, така и не стана ясно защо канала не я пусна.....Всъщност е ясно- всичко опира до пари, ако няма печалба от сериите, ясно и защо третия сезон остана без финал....

В Т днес са направили тренд, сега ще отида да видя какво-що..... Очаквах Джена или Габи да наминат дса ни осведомят че нали са международнички Mr. Green


Скрит текст:

Марал

+1..............
Точно. Peace
Сега в рекламите на Карата показаха трейлъра за втория епизод на Вахиде.
Стана ми много мило като я видях на екрана и чух гласът й, ноооооо сериала не е за мен, no прекалено тежък ми идва Stop от малкото, което видях.
Няма никой, затова си допълвам поста от вчера за да видите ако не сте какво имам предвид.

https://www.youtube.com/watch?v=d0U7QhjtE9g
Виж целия пост
# 626
Виж целия пост
# 627
Сладка мастершефка  Heart Eyes
Обаче с този изпразнен инстаграм ...  Thinking newsm78 Като я прихванат ...  ooooh!
Виж целия пост
# 628
Сладка мастершефка  Heart Eyes
Обаче с този изпразнен инстаграм ...  Thinking newsm78 Като я прихванат ...  ooooh!

Профи,махала е снимки оттам ли?
Виж целия пост
# 629
 Здравейте  Hug

 Романтиче  Hug Хазал е трила снимки от инста си  , когато и Ча  ги изтри но защо са ги трили и двамата не знаем  Thinking

Цитат
.Имаше някакви разпечатани напътствия от Баръш Йош, който им казва да се целуват така все едно ядат ябълка Laughing а като приклучват сцената, казва че е станало повече от това което искал Peace

  Mr. Green Изпълнили са напътствията на режисьора  такава звучна целувка беше     се едно рупат ябълка и тя е сочна и вкусна  Mr. Green Crazy




Araba zorlu civarında. Çağatay nerdesin annem?

 newsm78 снимали са джипа на Ча  но кой го е карал като  той е в Америка с Енгин   но има и коментари че бил Енгин  newsm78





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия