Августовски бебета 2016 Тема №2

  • 33 587
  • 738
# 255
Ааа, ясно, мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Добро утро Simple Smile
Вчера се записах на ЖК .Бебчето е 2 см,8 седмица.Тупка сърчицето. На 20- ти съм пак да го видим как расте.
Някоя да се оплаква от засилено вигинално течение? Моето е тръгнало към гъбички,ту го има, ту го няма...Знам,че до 3- тия месец не се предприема лечение.За момента е поносимо,ама ако излезе извън релси не ми се мисли  #Crazy
Виж целия пост
# 257
Здравейте и от мен. Завърнах се от преглед малко недоволна ако може да се каже. По изчисления трябваше да съм в 6-та г.с., но се оказа че явно овулацията ми е била по-късно.И ми определиха,че сега съм в 5 г.с. и все още почти нищо не се вижда..има петънце, и мехурче. След 1 седмица пак съм на преглед, но някак си се чувствам неспокойна. Няма все още ембрион, иначе петънцето като местоположение е много добре каза лекарката горе високо. Предписа ми Биозин Мама и Огестан. Нямам никакви симптоми освен силно напрежение в гърдите. За сега е това от мен. Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 258
Отчет: 2,41 см, с хубаво сърце, върви голямо, но и другото ми дете беше така. Наваксало е малко изоставането - преди беше 5 дни назад, сега само три. Официално е 9+1 г.с.

Регистрацията я оставиха за 11 седмица, тогава съм и на скрининг.

Хайде, стискам палци и за останалите прегледи днес Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Честито на всички за хубавите прегледи! Аз утре съм на преглед.
Виж целия пост
# 260
Добро утро Simple Smile

Някоя да се оплаква от засилено вигинално течение? Моето е тръгнало към гъбички,ту го има, ту го няма...Знам,че до 3- тия месец не се предприема лечение.За момента е поносимо,ама ако излезе извън релси не ми се мисли  #Crazy

И аз съм така. Сигурна съм, че ще премине в гъбички, защото много тежко изболедувах последните 2 седмици.  ooooh!
Виж целия пост
# 261
Предписаха ми Силвержин за течение и евентуални гъбички. Лекарката каза, че могат да се слагат и в първия триместър.
Виж целия пост
# 262
Здравейте и от мен, аз днес се записах в Св.София на ЖК . В 10 седмица и три дни, най-вероятно ще сме за юли, но ако нямате нищо напротив ще се радвам да си останем при Вас. На скрининг съм на 19 януари. Утрогестана до края на месеца ще го спра постепенно. С леки нерасположения , но иначе съм добре. Зарадвах се, че мислих че кг са много а то се оказа по -малко от 2кг. Май всичко си е на корем .
Успех на всички и чакам само положителни новинни Heart Eyes
Mega77-аз съм страстен пушач, до 07/12 си пуших по кутия. За мен е удоволствие и не пуших хич слаби цигари. Постепенно до 12/12 ги намалявах и от 13 не съм палила. Имам една в чантата ако много закъсам, но не ми се е наложила, стискам палци и ти да ги пребориш !
Виж целия пост
# 263
Оставай, при нас и много весело и оживено Simple Smile

Аз сигурно също ще съм юли заради секциото, но първо да стигнем до там Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Момичета, дайте малко акъл, с тези седмици е пълна каша.

Мен ме водят 7-ма седмица и 2 дни (8-ма гестационна седмица)  newsm78
Виж целия пост
# 265
Мега, точно така. Същото като с годините, навършила съм 30, карам 31. В момента съм 8с 5д и карам девета седмица.  Peace
Виж целия пост
# 266
Честито и от мен на всички, чули сърчицата!  Hug Аз също съм на преглед на 7ми и вече нямам търпение да дойде  Grinning Иначе малко ми се пооправи силното гадене, вече е само на моменти и не толкова силно. Малкият спи много неспокойно тези дни, снощи така жестоко ме ритна в корема...направо ужас. Но какво да се прави, надявам се бебчето да е кораво!  Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Минзухар, преди време си бях купила от тези дългите възглавници (със семена), сега я слагам между мен и детето - страхотна бариера и защита от ритници Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Като бях в Токуда на преглед в 5 с. 3 д. и ме пита д-р Корсачки в коя седмица съм и аз му казвам - 6-та. После ме попита за ПРМ и ми каза, че това е 5-та, а не 6-та. Помислих си, че е нормално лекар да не може да смята  Grinning. Но се разрових после и се оказа, че първата седмица (тази, през която ми е бил последният цикъл), се води седмица 0. Оттам идва и 8 с. 6 д. например си е осма седмица.
 За гаденето - мога да консумирам единствено портокали, картофена супа и кисели краставички. Миналия път нямах такива проблеми.
За пушенето - страстен пушач съм, пуша силни цигари, по около кутия. С първата бременност ги спрях от раз. Ставаше ми лошо от миризмата на цигари. Сега ми става лошо от всичко друго, освен от цигарите. Адски ми е трудно да ги спра - не бях пушила една седмица, откакто чухме сърчицето. Но вчера изпуших 2   Embarassed.
Виж целия пост
# 269
Минзухар, преди време си бях купила от тези дългите възглавници (със семена), сега я слагам между мен и детето - страхотна бариера и защита от ритници Simple Smile

Чудесен съвет,Деси. Ще изкарам моята, и аз имам такава. Мерси! Simple Smile Относно цигарите-и през двете ми бременности не мога и да помисля за цигари. А си бях страстна пушачка. Дразни ме мъжа ми като е пушил, не помислям да запаля. Радвам се, че е така, явно трябва да съм нон стоп бременна за да не пуша.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия