Парфюмни размисли и страсти - 195

  • 107 184
  • 748
# 210
Envy Me мисля че вече го няма, много го харесвах  Heart Eyes
Във Fashion Decree усещам розата доста осезателно, особено в началото.
Виж целия пост
# 211
Ех, дами, страхотни сте, страхотни, страхотни! Благодаря за прекрасните ревюта! Утре поръчвам Envy me.
И да се извиня на всички рози от един мой много харесван, въпреки, че по-рядко го слагам, изисква ми специфично настроение, парфюм -  Armani Diamond Rose. Отричах го, отричах го, обичам го.
Виж целия пост
# 212
Envy me беше намален покрай Коледа тук, но го подминах. Не съм го тествала и не съм се интересувала след празниците дали го има наличен.
Виж целия пост
# 213
Дами,  тази La Perla и тази една и съща ли са? Първото шише не готкривам във Фрагрантика като друг парфюм,  но се предлага като La Perla 2012 Thinking
Виж целия пост
# 214
Бижу, доколкото знам, ниското шише е реформулирана версия, но официално излиза под същото име, а високото не се произвежда вече.
Виж целия пост
# 215
Благодаря, Атти  Hug Открих една отливка от Олето и тя е от високото шише La Perla доколкото помня и дано не бъркам аромата, но няма какво друго да е. Страаашно ми хареса. Потърсих, но само ниското шише намирам и не знам дали са еднакви.
Виж целия пост
# 216
Щом е от Олето, със сигурност е от високото шише. И аз съм пощуряла за тая Ла Перла и изрових нета да чета, та доколкото разбрах, новото е доста окастрено  Confused
Виж целия пост
# 217
Жалко. Поредният ощетен парфюм...
Виж целия пост
# 218
Ех, дами, страхотни сте, страхотни, страхотни! Благодаря за прекрасните ревюта! Утре поръчвам Envy me.
И да се извиня на всички рози от един мой много харесван, въпреки, че по-рядко го слагам, изисква ми специфично настроение, парфюм -  Armani Diamond Rose. Отричах го, отричах го, обичам го.

На моята кожа Diamond Rose е нищо в сравнение с Envy me. Но няма и защо да ги сравнявам. Подлъгах се по розата в името и състава на парфюма, но за мен определено е една бледа водица. Трайност - нулева. Да си го пръска Албена Вулева (това в кръга на шегата, нека няма обидени). Peace
Виж целия пост
# 219
На моята кожа Diamond Rose е нищо в сравнение с Envy me. Но няма и защо да ги сравнявам. Подлъгах се по розата в името и състава на парфюма, но за мен определено е една бледа водица. Трайност - нулева. Да си го пръска Албена Вулева (това в кръга на шегата, нека няма обидени). Peace
При мен е много траен, но след това сравнение вече не остана и капка съмнение, че искам Envy me. Ще пиша, като се сдобия с него. "Розов" ден на всички!
Виж целия пост
# 220
Ами докато много се чудя, Envy me, който си бях набелязала, не ме е дочакал. Предложиха ми една 30-ка на цена 59 лв. А аз съм вече на толкова рози вълна, че не мога да се примиря. Дали да се огледам в някой Montale? Но там без тест май няма да се хвърлям, още повече, че при мен унисекс ароматите не ми подкрепят много, много женствеността.
Виж целия пост
# 221
Можеш да го вземеш от тук: http://www.enzo.bg/gucci/envy-me-toaletna-voda-za-zheni/
Виж целия пост
# 222
Да споделя с какво хубаво бюджетно парфюмче се сдобих от тукашен мол за парфюми и козметика- Маруся на Слава Зайтцев
http://www.fragrantica.com/perfume/Slava-Zaitsev/Maroussia-1196.html
Първо пръснах на шала, ей така, от любопитства. Най-малко съм очаквала, че ще ме впечатли руски парфюм  Grinning. Излязох навън, такъв студ ,.... като ме лъхна от шалчето тая ми ти Маруся; гушлив, стоплящ аромат  Heart Eyes. Направих една обиколка, върнах се и си го купих. Точно за много студено време е перфектен.
Сдобих се и с Obsession на Calvin Klein (беше намален, та се възползвах). И него го вземам за студеното време. През друго време ми е непоносим..
Но Марусята, по ми легна на душата.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 223
Бижу, не съм очаквала старата Ла перла да те впечатли. Има  разлика във винтижите с различна концентрация, едп е по мека и и по дълбока от едт.Tова по спомен, защото едт я свърших и останах само с едпНовата не съм я пробвала.Старата има разкошни мъхове, трудно ми е да повярвам, че след като ги провъзгласиха за алергенен фактор са ги оставилиВсе още се намира из стари парфюмерии и в ибей.
Еvana Маруся е хубав парфюм и явно е попаднал на своя ценител, По принцип е супер бабичка.Радвам се, че ти е харесал. Добре дошла във фен клуба на бабешките парфюми. bouquetЩом Маруся те вдъхновява то едва някоя от бабичките няма да ти допадне. Heart Eyes
Виж целия пост
# 224
 sl, не знам, толкова да ми допадна в големия студ, че няма докъде  Heart Eyes Изобщо не ми пука, че бил бабичка,  Mr. GreenВажното е че ми харесва.
Сигурна съм, че на по-топло време ще ме дразни, като други подобни. Например; Алюр Сенсуел, Хипноуз, Obsession, Самсара, Червена отрова. Е тези в топлото ми докарват главоболие. На студено са съвсем различни и красиви. Абе явно повечето парфюми си искат подходящото време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия