Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 7

  • 152 308
  • 860
# 180
Работи ли ви 17трак? И от мозила, и от хром не отварям Rolling Eyes
Виж целия пост
# 181
Здравей очаквам три  пратки с такъв номер SF Express   605343771205
Пуснати са преди 20 дни но никъде не мога да ги проследя.
Моля за помощ  bouquet
Виж целия пост
# 182
Здравей очаквам три  пратки с такъв номер SF Express   605343771205
Пуснати са преди 20 дни но никъде не мога да ги проследя.
Моля за помощ  bouquet


Тези номера са непроследими. Трябва да изчакате, следете времето за доставка. Аз съм пратки с такъв номер и са пристигали, но всеки път за различно време, а и сега са почивни дни.
Виж целия пост
# 183
здравейте, поръчах на 3.04, нямам проследими номера, само една пратка пристигна и то за 14дни, другите не мога да ги проследя,  колко време още трябва да чакам преди да отворя диспут?
Виж целия пост
# 184
Здравейте,

Имам пратка от Али-то, която е пусната на 15.04 и е излетяла на 21.04: http://www.17track.net/en/track?nums=RS014506021CN&fc=0, а липсата на информация оттогава вече започва да ме притеснява. Sad
Виж целия пост
# 185
Здравейте,

Имам пратка от Али-то, която е пусната на 15.04 и е излетяла на 21.04: http://www.17track.net/en/track?nums=RS014506021CN&fc=0, а липсата на информация оттогава вече започва да ме притеснява. Sad
Нормално се движи. Понякога доста се бавят. Ще дойде.
Виж целия пост
# 186
Здравейте,

Имам пратка от Али-то, която е пусната на 15.04 и е излетяла на 21.04: http://www.17track.net/en/track?nums=RS014506021CN&fc=0, а липсата на информация оттогава вече започва да ме притеснява. Sad
Нормално се движи. Понякога доста се бавят. Ще дойде.

Благодаря! Явно трябва да се въоръжа с голямооо търпение! Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Май няма да Ви се наложи Wink
Виж целия пост
# 188
Здравейте, някой успява ли да отвори http://www.17track.net/??? Имам отворен диспут за непристигнала пратка, а китаеца твърди, че е в пристигнала, но от два дни не мога да отворя, за да видя. В сайта на БГ пощи изобщо подобна пратка не излиза, нито по другите сайтове за проследяване. NX162760640VN това е номера, според мен е невалиден, но китаеца твърди, че е дошла....
Виж целия пост
# 189
Аз също не можех да отварям 17трак,но при запитване тук никой не си направи труда да каже дали и при него е така Simple Smile
От вчера го отварям и това ми излиза като инфо относно пратката ти:
http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/rgh1463473945u.PNG
Виж целия пост
# 190
Благодаря ти Лятна буря за съдействието. На мен все още не ми се отваря. Сега я втасах...излиза, че отдавна е пристигнала, а ни известие съм получила, ни в сайта на БГ пощи беше отразено...
Виж целия пост
# 191
Сега я втасах...излиза, че отдавна е пристигнала, а ни известие съм получила, ни в сайта на БГ пощи беше отразено...
Прочете ли първия коментар в темата?
Виж целия пост
# 192
Сега я втасах...излиза, че отдавна е пристигнала, а ни известие съм получила, ни в сайта на БГ пощи беше отразено...
Прочете ли първия коментар в темата?
Благодаря:)))
Откъде накъде ми хрумна да чета, ама в темата за алито заглавната... Както и да е, изясни ми се картинката.
Виж целия пост
# 193
Имам следния въпрос: чакам пратка с непроследим номер. Как ще разбера, че е в България?  В сайта на Български пощи ми излиза надпис, че не е препоръчана и няма информация.
Виж целия пост
# 194
Имам следния въпрос: чакам пратка с непроследим номер. Как ще разбера, че е в България?  В сайта на Български пощи ми излиза надпис, че не е препоръчана и няма информация.
Здравей Simple Smile, няма как да я проследяваш просто чакаш, ако пощаджийката си върши работа може да донесе пакета направо на адреса, ако не ще имаш известие и тогава трябва да отидеш до пощата, за да я вземеш. Другото, което е се следи времето, което имаш за защита, защото ако изтече и пратката не е дошла или трябва да го удължиш или да повдигнеш диспут.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия